Ugrás a kommentre

Trailer


luke19

Ajánlott hozzászólás

Mint a farkasember a Cantinában. :D Amúgy nagyon adja ez a bűnbarlang. Jobban tetszik így trailerből, mint Maz kastélya. Az sem rossz, de azzal kapcsolatban mindig olyan érzésem van, mintha egy rossz arcú figurákból álló nagy baráti társaság összeröffent volna az öreg Maz néninél gulyásozni. Vagy úgy is fogalmazhatnék, hogy inkább tűnik egy középkori bulinak, mint egy vadnyugati kocsmának - ismétlem, ez nem baj, csak nekem jobban bejön a western vonal.

És itt pont ezt érzem. Már a fenti képről sugárzik nekem, hogy egyrészt, csak olyan merjen oda leülni játszani, aki fel van készülve arra, hogy terítés után lövöldözés lesz, másrészt szinte süt az alakokról, hogy Hant a közbeszólása után többen gondolatban kinyírták, a sisakos E.T. a széttépését vizionálja, a bogár meg szerintem már Han ízét is érzi a szájában. Érzésre azt mondanám, ezen a helyen az a beugró, hogy 12 csillagrendszerben légy halálra ítélve. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom már, minden eddig látott jelenet töredék bejön, a legtöbb baromira tetszik. Han és Lando is, ez a barlang pláne. Mondtam, hogy nekem készülnek a Disney-éra filmjei...  ;)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.