Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Ody Mandrell

Milyen osztályzatot adnál a filmnek?  

61 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a filmnek?



Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Bomarr írta:

-Csak pár villanásra látjuk az itteni alvilágot de még igy is találkozunk pár emlékezetes karakterrel. Ráadásul Lady Proxima vagy Moloch is mind életben maradtak úgyhogy rájuk még vissza lehetne egyszer térni, legalább egy képregény erejéig. Birnám ha Solo egyszer visszamenne és lerendezné a bandát.

Lady Proxima feltűnt az új Doctor Aphra képregényekben. Ha jól rémlik, akkor Moloch is, bár ebben nem vagyok biztos. :)

6 perccel korábban, Bomarr írta:

-Fura hogy a Lando sorozat bejelentésénél nem derült ki rögtön hogy ki lesz Lando. Pedig csak Donald Glover jöhet szóba.

Igen, én is így gondolom. Mondjuk eltudnék képzelni egy Billy Dee narrálást és akkor mindketten feltűnhetnek. :D

7 perccel korábban, Bomarr írta:

-Calrissian krónikák..... :D 

Amúgy eskü én abban reménykedtem, amikor a Lando sorozatról pletykáltak, hogy ez lesz majd a címe. Utólag remélem még változtatnak rajta. :D

8 perccel korábban, Bomarr írta:

-A végében egy baj van. Hogy egyelőre nincs folytatás. A szinészektől per pillanat végleg búcsúzunk. Pedig ezt igy vagy úgy de folytatni kéne. Remélem a Lando sorozat lesz kvázi a Solo 2.

Alden, Emily és Joonas hármasa már korábban is jelezte, hogy szívesen visszatérnek. Donald is evidens, hiszen jön a sorozata. Mondjuk ha jól emlékszem, akkor az utóbbi időben kötött valami szerződést az Amazonnal, amely akár eltarthat számára egy darabig. De én is remélem, hogy ezt a történetet folytatja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagy kedvencem lett a Solo. Laza űrwester-kalandfilm, amiben menő dumák, menő járművek, még menőbb csaták vannak, és egyszerűsége ellenére jó sok meglepetést tartogat. De talán azért is szerettem meg ennyire, mert ettől aztán tényleg nem vártam semmit, ahogy azt már korábban is meséltem, még a mozi felé tartva sem tudtam volna azt mondani, hogy ez engem érdekel. Aztán bumm! Betalált. 

 

Apropó, kis anekdota. Úgy egy éve Pesten betértem a McDonaldsba, és persze a solós pólóm feszült rajtam. Ahogy mentem az asztalomhoz, egy néger csávó rám nézett, szélesen elvigyorodott és azt mondta: jó póló, jó film. Hát nem tudtam nem egyetérteni vele. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek film, és nálam akkor jön az ötlet, hogy megint megnézném, amikor SW-t néznék, de valami könnyű darabot. Na ez a Solo! Tökéletesen üdítő SW élmény. :) 

 

10 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Apropó, kis anekdota. Úgy egy éve Pesten betértem a McDonaldsba, és persze a solós pólóm feszült rajtam. Ahogy mentem az asztalomhoz, egy néger csávó rám nézett, szélesen elvigyorodott és azt mondta: jó póló, jó film. Hát nem tudtam nem egyetérteni vele. :D 

Sosem tudni, hol talál az ember rokonlelkekre. :D 

 

Ja, és szerintem ebből is kultikus mű lesz pár év múlva. :P 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 07. 06. - 23:06, Dzséjt írta:

Nekem nagy kedvencem lett a Solo. Laza űrwester-kalandfilm, amiben menő dumák, menő járművek, még menőbb csaták vannak, és egyszerűsége ellenére jó sok meglepetést tartogat. De talán azért is szerettem meg ennyire, mert ettől aztán tényleg nem vártam semmit, ahogy azt már korábban is meséltem, még a mozi felé tartva sem tudtam volna azt mondani, hogy ez engem érdekel. Aztán bumm! Betalált. 

 

Apropó, kis anekdota. Úgy egy éve Pesten betértem a McDonaldsba, és persze a solós pólóm feszült rajtam. Ahogy mentem az asztalomhoz, egy néger csávó rám nézett, szélesen elvigyorodott és azt mondta: jó póló, jó film. Hát nem tudtam nem egyetérteni vele. :D 

Mondhattad volna, hogy

"I like it. I agree with it. I accept it." :D 

Latest I Dont Like It GIFs | Gfycat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Most hétvégén én is megnéztem újra. Nagyon szórakoztató, a poénok most is ülnek, a színészek lubickolnak a szerepeikben, a zene remek! Ezt a filmet nem (sem) lehet megunni. :) Szóval ha ki is lóg valamelyes a SW filmek sorából, ebben biztosan nem. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Ez egy nagyon, nagyon jó film. A kaland, az érzelmek, a poénok remek elegyet alkotnak. Egyik sem megy a másik rovására 

Ahogy Ildi írja, a szinészek totál jók. Simán el tudtam tekinteni attól, hogy nem Ford játsza Hant, vagy Billy Landot. 

Ez egy olyan film, amit lehetetlen abba hagyni. 

 

Ez a film méltatlanul lett a mozikban gyakorlatilag megalázva! A Disney nagyon elszúrta az elejétől a végéig a promóciót. 

Azt sem igazán értem, hogy miért hagyták abba a spin off sorozatot. Szerintem lenne igény ezekre a történetekre. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A Boba sorozat révén most a galaxis alvilága van homloktérben, így gondoltam megnézem a filmet, amúgy is rég láttam. Eszméletlen jól szórakoztam! :D Remek film, jó alapozása az alvilágnak és így még jobban várom a Boba végét. :D Tök jó ahogy megemlíti Beckett a Tatooine-t ahol egy "big shot gangster" embereket toboroz. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.