Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Ody Mandrell

Milyen osztályzatot adnál a filmnek?  

61 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a filmnek?



Ajánlott hozzászólás

Megvolt a film.

 

Egyszóval: tetszett!

 

Bővebben: :):hmm::glasses::peace::clap::yeah::shocked::rock::psycho::evil: (ez kb. mindent elmond az élményről, remélem :P)

És Maul??? Nincs több kérdésem... (apropó, olvastam a spoilert, se úgy gondoltam, hogy nem lehet igaz, erre mégis, hát ööö... :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Dzséjt írta:

Valószínűleg az új Köztársaság idején kevesebb hatalmuk volt, mint a Birodalom idején, így nem meglepő, ha besegítenek hatalomra jutni az Első Rendnek.

Valószínűleg így lehetett, de mégis örömteli látni a megbúvó koncepciót és következetességet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Birodalom a szindikátusokkal végezteti el a piszkos munkát. Láttuk a toborzófilmet. Azt sugallják hogy ők a rendet békét képviselik. Hát ebbe nehezen fér bele rabszolgákkal csiilagrombolókat gyártani, főleg a Birodalom létrejöttének elején.

A bűnbandáknak meg azért jó mert müködtethetik a többi üzelmeiket "legálisan" ,illetve a Birodalom fizethet nekik a csúnya dolgok végrehajtásáért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez másodszorra nézve még jobban tetszett,mint elsőre  :D

 

Ami még feltűnt:  Lando mondja, hogy  "minden amit rólam beszélnek, az igaz" és utána tele van a szövege régi EU  / Legends utalással. Csak nekem tűnik úgy, hogy az egész régi történetét visszaveszi kánonba ezzel a szép mondattal?

 

 

Aurra Sing. Beckett azt mondja, nem ölte meg, csak lelökte. ("A becsapódás ölte meg " ) A film legvégét elnézve:  biztos, hogy a hölgy halott? :)

 

 

Maul fénykardlengetése:  in story tényleg csak egy üres fenyegetőzésnek tűnik, de Qi'ra ugye itt választja végleg a Crimson Dawn-t Han helyett, megnyitva a lehetőséget, hogy majd egyszer Leia, és majd egyszer Kylo Ren, és visszajutottunk a sokpengés piros fénykardokhoz. Na erre mondja valaki, hogy nem hátborsóztató. 

 

A kicsit fura részletek:  Lando véletlenül pont a vasutas bolygón kártyázik, amikor a szereplők ott járnak. Első nézésnél azt hittem, mentünk közben valahova, de bizony a bejáratnál ott a Vandor hava, hegyei. Később is, amikor eljönnek onnan. Fura. 

 

Még mindig Vandor:  a vonaton ugye nem csak a középső vagonban volt finomított üzemanyag? Mert amikor Val fölrobbantja a hidat és a vonat eleje lezuhan, ott elég nagyot pottyan a rakomány, mégsem robban fel. Viszont egy darab kocsit nekireptetnek a hegynek  (mennyire volt nagyobb a sebesség becsapódáskor, mint egy sokszáz méteres zuhanás után? )és láttuk hogy elég nagyot szólt. (És veszettül látványos, szóval tudnak még újat mutatni robbanás témában. Is. ) 

 

Fura, hogy abban a bányában ahol nyers hiperüzemanyagot tartanak, a fűszer a fő bányászati profil, de legalábbis a bánya névadó terméke. Persze nyilván az is jó pénzért eladható (és mint láttuk: nyilván biztonságosabb szállítani)  de a fűszerről a Dűne utaláson kívül semmit nem tudtunk meg. Hogyha csak luxuscikk, akkor NAGYON drágának ÉS magas élvezeti értékűnek kell lennie ahhoz, hogy elhomályosítsa a koaxiumot. 

 

Ha már koaxium:  miért nincs a Kesselnek saját feldolgozója? 

 

 

De ezzel együtt is, második nézésnél is, az a filmről a véleményem hogy MAUUUUUUUL!!!!!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Krande írta:

Ha már koaxium:  miért nincs a Kesselnek saját feldolgozója? 

 

A rablók dolgát elég jól megnehezíti a dolog szóval praktikusnak tűnik, hogy nincs. Ráadásul ha jól értettem a nagy finomítók birodalmi területen vannak. A Birodalom nyilván nem szeretné hogy a Pyke szindikátus uralja a termelést és a finomitást is. Akkor túl kicsi a kontroll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább azt gyanítom, hogy olyan finomító nincs, ahol kiszolgálták volna őket. Az instabilitásból ítélve kellene egy finomító Kesselre is, de oda megintcsak be kellett volna törniük, ami koaxiummal nem a legjobb ötlet, főleg ha a pyke-ok már leadták a dolgot a rablásról

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Frenkie írta:

Szerintem a Birodalom a szindikátusokkal végezteti el a piszkos munkát. 

Ez nagyon szép és logikus addig amíg Palpatine meg nem tudja, hogy ki áll a Hajnal, meg a pyke-ok, meg sok más mögött  :D Hú de kéne ehhez egy folytatás. Most. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Krande írta:

Aurra Sing. Beckett azt mondja, nem ölte meg, csak lelökte. ("A becsapódás ölte meg " ) A film legvégét elnézve:  biztos, hogy a hölgy halott? :)

Nem először hallhatnánk a haláláról, hiszen a TCW-ben is egy ideig úgy tűnt, hogy meghalt, de azért jó lenne, ha halott maradna.

 

9 perccel korábban, Darth Krande írta:

Maul fénykardlengetése:  in story tényleg csak egy üres fenyegetőzésnek tűnik, de Qi'ra ugye itt választja végleg a Crimson Dawn-t Han helyett, megnyitva a lehetőséget, hogy majd egyszer Leia, és majd egyszer Kylo Ren, és visszajutottunk a sokpengés piros fénykardokhoz. Na erre mondja valaki, hogy nem hátborsóztató. 

Ezt az eszmefuttatást csak én nem értem? :? Addig oké, hogy Qi'ra Maul üzenete után választotta a Vörös Hajnalt, bár ez így ebben a formában szerintem nem igaz, mert már akkor a szervezetet választotta, amikor elküldte Hant. Az meg még a fénykardmutogatás előtt volt. Még az is tiszta sor, hogy később emiatt kerülhetett képbe Leia, bár semmi sem garantálta volna, hogy Qi'ra és Han még tíz évvel ezután is együtt lennének. De Kylo Rent és az ő fénykardját nem értem... Mi köze annak, hogy Maul feleslegesen mutogatja a nőnek a szerszámát (bocs), ahhoz, hogy Han fiának is lesz sokpengés kardja?

 

10 perccel korábban, Darth Krande írta:

A kicsit fura részletek:  Lando véletlenül pont a vasutas bolygón kártyázik, amikor a szereplők ott járnak. Első nézésnél azt hittem, mentünk közben valahova, de bizony a bejáratnál ott a Vandor hava, hegyei. Később is, amikor eljönnek onnan. Fura. 

Han meg éppen a Tatooine-on van abban a kocsmában, ahol Luke-ék űrhajót keresnek. Meg vagy ötven évvel ezután pont azon a kis helyőrségen parkol a Falcon, ahol Reyéknek égető szüksége lesz rá. ;) 

Amúgy is, mint a Vörös Hajnal alvezére, Qi'ra nyilván azért végzett némi házi feladatot, mikor a főnökével elindultak a Vandor-1-re. Így nyilván tudta, hogy szükség esetén kikhez lehet azon a bolygón fordulni. Eleve nagy bulit tartottak, amire mindenféle birodalmi és alvilági figurát meghívtak. Akár Lando is rajta lehetett a meghívottak listáján, csak nem ment el. Az kiderült, hogy kapcsolata volt a Vörös Hajnallal.

 

16 perccel korábban, Darth Krande írta:

Még mindig Vandor:  a vonaton ugye nem csak a középső vagonban volt finomított üzemanyag? Mert amikor Val fölrobbantja a hidat és a vonat eleje lezuhan, ott elég nagyot pottyan a rakomány, mégsem robban fel. Viszont egy darab kocsit nekireptetnek a hegynek  (mennyire volt nagyobb a sebesség becsapódáskor, mint egy sokszáz méteres zuhanás után? )és láttuk hogy elég nagyot szólt. (És veszettül látványos, szóval tudnak még újat mutatni robbanás témában. Is. ) 

Nyilvánvalóan csak abban az egy kocsiban volt züzemanyag, amit elloptak. Ha nem csak abban lett volna, hanem mindben, akkor szerinted nem mondjuk a legutolsóval kezdik, amit hatványozottan könnyebb lett volna ellopni, mint egy kocsit a vonat közepéről? ;) 

 

18 perccel korábban, Darth Krande írta:

Fura, hogy abban a bányában ahol nyers hiperüzemanyagot tartanak, a fűszer a fő bányászati profil, de legalábbis a bánya névadó terméke. Persze nyilván az is jó pénzért eladható (és mint láttuk: nyilván biztonságosabb szállítani)  de a fűszerről a Dűne utaláson kívül semmit nem tudtunk meg. Hogyha csak luxuscikk, akkor NAGYON drágának ÉS magas élvezeti értékűnek kell lennie ahhoz, hogy elhomályosítsa a koaxiumot. 

Az lehet, hogy a Solóból nem sokat tudtunk meg a fűszerről, de az egyéb művekből már eléggé jól informálódtunk róla. Ennyi erővel mondjuk azt is firtathatnád, hogy a földi bűnbandák miért drogban utaznak olaj helyett. Talán mert könnyebb nagy mennyiségben előállítani és értékesíteni feltűnés nélkül. A fűszer amúgy is eléggé sok mindenre jó. Drog, gyógyszer, és azon túl luxuscikk, de megfelelően keverve még az is lehet, ami a neve: fűszer.

 

20 perccel korábban, Darth Krande írta:

Ha már koaxium:  miért nincs a Kesselnek saját feldolgozója?

Azon túl, amit Bomarr írt, és azon túl, hogy elég ritka, amikor a bányára teszik a feldoglozót, honnan veszed, hogy nincsen Kesselen ilyesmi? Annyit mondtak, hogy olyan nincs belátható távolságon belül, ami nem birodalmi kézen van vagy ami azt illeti, a Pyke Szindikátus kezén. Ugye se a Birodalom, se a Pyke-ok nem fogják a tőlük lenyúlt koaxiumot finomítani a tolvajoknak. ;) 

Már csak a koaxium meglehetősen gyors instabillá válása is logikussá teszi, hogy Kesselen van feldolgozó, csak hőseink oda nem állíthattak be hónuk alatt a lopott áruval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ma láttam másodszorra, IMAX-ben szinkronnal. Általában nem szokott gondom lenni a szinkronnal, elfogadom, sokszor még élvezhetőnek is tartom, de most nagyon nem tetszett. Úgy érzem, jellegtelen hangú embereket kértek fel, akik meg sem közelítették az eredeti hangokat. A Rogue One esetében kifejezetten tetszett a szinkron, az Ep7-8 magyar változatával sem volt gondom, de ez most olyan volt, mint amit csak hirtelen összecsaptak. Persze ez csak minimálisan rontotta el a mozizást, a film ezzel együtt is egy nagy élmény volt, főleg másodszorra, amikor már a részletekre is jobban lehet figyelni, de azért kár érte. Annyi előnye viszont biztos van, hogy ezáltal a kisebbik lányom is belátta, SW-filmet eredetiben a legjobb nézni (neki sem tetszett a szinkron). :)  Plusz a poénoknál sok helyről hangos nevetés hallatszott. :)

 

És egy kérdés, ami most merült fel bennem: miért is kellett felrobbantani a hidat ahhoz, hogy megszerezzék a koaxiumot? Elég lett volna lecsatolni a szerelvény hátsó végét, majd utána azt az egy kocsit, ami kellett nekik. Az más kérdés, hogy Val jelenléte jól jött a hídnál, mert tudta figyelmeztetni Beckettéket, hogy jönnek az vipera droidok, és egy részüket le is szedte, de a robbantás és ezzel Val halála felesleges áldozatnak tűnik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Pildi írta:

 

És egy kérdés, ami most merült fel bennem: miért is kellett felrobbantani a hidat ahhoz, hogy megszerezzék a koaxiumot? Elég lett volna lecsatolni a szerelvény hátsó végét, majd utána azt az egy kocsit, ami kellett nekik. Az más kérdés, hogy Val jelenléte jól jött a hídnál, mert tudta figyelmeztetni Beckettéket, hogy jönnek az vipera droidok, és egy részüket le is szedte, de a robbantás és ezzel Val halála felesleges áldozatnak tűnik...

Én valahogy úgy képzelem el, hogy mivel alul-felül is van kocsi, a felső kocsi nem emelhető le csak úgy. Gyakorlatilag a kiszemelt kocsit le kell futtatni a sinről és úgy elrepíteni, az pedig csak úgy meg hogy "elfogy " a sin alóla, közüle vagy valahogy így. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Pildi írta:

Én is ma láttam másodszorra, IMAX-ben szinkronnal. Általában nem szokott gondom lenni a szinkronnal, elfogadom, sokszor még élvezhetőnek is tartom, de most nagyon nem tetszett. Úgy érzem, jellegtelen hangú embereket kértek fel, akik meg sem közelítették az eredeti hangokat. A Rogue One esetében kifejezetten tetszett a szinkron, az Ep7-8 magyar változatával sem volt gondom, de ez most olyan volt, mint amit csak hirtelen összecsaptak. Persze ez csak minimálisan rontotta el a mozizást, a film ezzel együtt is egy nagy élmény volt, főleg másodszorra, amikor már a részletekre is jobban lehet figyelni, de azért kár érte. Annyi előnye viszont biztos van, hogy ezáltal a kisebbik lányom is belátta, SW-filmet eredetiben a legjobb nézni (neki sem tetszett a szinkron). :)  Plusz a poénoknál sok helyről hangos nevetés hallatszott. :)

 

És egy kérdés, ami most merült fel bennem: miért is kellett felrobbantani a hidat ahhoz, hogy megszerezzék a koaxiumot? Elég lett volna lecsatolni a szerelvény hátsó végét, majd utána azt az egy kocsit, ami kellett nekik. Az más kérdés, hogy Val jelenléte jól jött a hídnál, mert tudta figyelmeztetni Beckettéket, hogy jönnek az vipera droidok, és egy részüket le is szedte, de a robbantás és ezzel Val halála felesleges áldozatnak tűnik...

Sokan voltak? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Sokan voltak? 

Tele volt a terem. Megnéztem, a holnapi IMAX előadások is csaknem teljesen megteltek (első sorok és szél kivételével), ami azért is szép eredmény, mert pénteken is csekkoltam, és akkor még elég sok szabad hely volt minden időpontban. 

Igaz, jövő hét szerdáig még probléma nélkül lehetne jegyet venni az IMAX-be is bármelyik előadásra.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A Mimbani csata csak engem emlékeztetett az Umbarai ütközetre? Ott volt ekkora brutalitás. 

Zúzós volt és testközeli. Egyedülálló jelenet a star wars-ban. Intezitását tekintve van párhuzam az umbaraival, de az élószereplős megjenítéssel jobban átjön a mocskosság és a káosz. Igazán ütős jelenet! Ott tényleg úgy éreztem, hogy ott vagyok Hannal a szarban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A Mimbani csata csak engem emlékeztetett az Umbarai ütközetre? Ott volt ekkora brutalitás. 

És személyes. Bár itt csak az egy szem Han Solót ismerjük, de a közös nevező akkor is ez: mindkét csatában voltak személyes kötődések, amik erősítették annak brutalitását. Alapvetően jellemző a mozifilmekre, hogy a felszíni csatákban szinte senkit sem ismerünk. Kivétel ez alól a scarifi, szerintem személyes, nyers brutalitásában az még idesorolható. A hoth-i csatában, a geonosisiban és az utapauiban arctalan és/vagy névtelen figurák harcolnak, és inkább a látvány dominál. Az endori csata nagyja arról szól, hogy macik kalapálják el a rohamosztagosokat, a naboo-i meg inkább Jar Jarra fókuszál.

Az umbarai csata viszont ugyanolyan, mint a mimbani: mocskos, brutális, nyers, sötét és személyes perspektívájú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nekem is végre megvolt a film! :) És milyen jó kis film volt ez! Te jó ég!

 

Volt itt minden, amitől jó lett ez  film. Akció, romantika, dráma, poénok.

 

Már a film eleje megfogott. Corellia, ez a sötét, ipari helyszín lenyűgözött a maga komorságával, koszosságával. Egyből lejött az alvilági, gengszter feeling. Han, Qi'ra, Moloch, Proxyma mind-mind jól mutatott a vásznon. A coréliai vérebek is nagyon bejöttek. Han és Qi'ra menekülése látványos és kicsit vicces is volt. Han keresi a kiutat erről a helyről és nem csak önmaga miatt, hanem a szerelme miatt is. Balszerencséjére nem jön össze. A jelenet, amikor megkapja a Solo nevet, nos azzal nekem nem volt bajom. Egyszerűen tetszik neki és ez rajta marad (mint Finn-nél is). 

 

Mimbanból jöhetett volna egy picivel több is, de az a bolygó is nagyon tetszett. A megismerkedése Beckett-tel, Vallal, Rioval és Csuvival szerintem tök jól sikerült és ez ugye örökre megváltoztatja Han életét. Han és Csuvi első találkozása véleményem szerint baromi jól sikerült. :) 

 

A vonatos jelenetnél kicsit szomorú voltam, hogy Rio és Val gyorsan meghalt, viszont Enfys-ék feltűnése cool lett nagyon. 

Amikor Dryden Vos hajójára mennek az is elég hatásos volt. Dryden és Vörös hajnal elég félelemkeltő volt. Egyből egy birodalmi főmufti kinyírásával hívja fel magára a figyelmet. Ütős.

 

Lando belépése a sztoriba pedig valami elképesztő. A vagány, a nőcsábász, a szórakoztató,  a hiú sabacc-mester. Donald Gloverről elhittem, hogy ő bizony Lando. :) Ahogy Aldenről is, hogy ő Han Solo. Kiválóan hozta a címszereplőt. Az, amikor megpillantják először a Falcont Csuvival, az nagyon érzelmes volt, visszagondolva az OT-ra.

 

A sabacc játszma izgi és vicces volt. Főleg amikor a hatszemű lény stírőlte Han lapjait. :D L3 is egész jó volt, sajnáltam is, hogy neki is hamar vége lett, igaz a falconban tovább él. 

 

Kessel és Pyke szindikátus tagja is baromira bejött. A guardok is. A Kessel-futam pedig maga volt a lenyűgöző látvány. A Csillagrombolóval, az óriás polip szerű lénnyel. Wáá de megnézném még vagy 1000x-er! 

 

A végén pedig Maul. Hát bitang jól sikerült az a cameó! Majd' húsz év után újra! Imádtam! 

 

Ez a film bőven megugrotta a szintet nálam. A SOLO még nagyobb mélységet adott Hannak és megválaszolt jó pár kérdést is. A többi főbb karakter, mint Qi'ra, Beckett, Lando (őt is jobban bemutatták) pedig csak mégtovább szélesítették ezt az amúgyis végtelen univerzumot.

 

Nálam ez a film: 10/10. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ez az első, valóban. Ugyanakkor Anthony Daniels ezúttal is benne volt, ő játszotta Takot, a Chewie által megmentett kesseli wookiee, Sagwa emberi barátját.

Igen, Daniels szerepéről már olvastam itt, de a másik dolog megért egy megerősítést.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Pildi írta:

És egy kérdés, ami most merült fel bennem: miért is kellett felrobbantani a hidat ahhoz, hogy megszerezzék a koaxiumot? Elég lett volna lecsatolni a szerelvény hátsó végét, majd utána azt az egy kocsit, ami kellett nekik. Az más kérdés, hogy Val jelenléte jól jött a hídnál, mert tudta figyelmeztetni Beckettéket, hogy jönnek az vipera droidok, és egy részüket le is szedte, de a robbantás és ezzel Val halála felesleges áldozatnak tűnik...

Ha lezúg a vonat mert "kisiklik", lehet álcázni a lopást. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Donát írta:

Ha lezúg a vonat mert "kisiklik", lehet álcázni a lopást. ;) 

 

Ezzel csak az a gond, hogy láthattuk, mi lesz akkor, ha a koaxiumos kocsi lezuhan: óriási robbanás, ami a hegyet is elviszi. Ilyen nem lett volna, ha csak a többi kocsi zuhan le, és ez mindent elárult volna. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nya. Polus mozi, esti hetes előadás... Erről a filmről már mindent elmondtatok, amit én is mondanék. Csupán annyit tudok hozzáfűzni, hogy qrva jó film. Végig izgalmas, feszes tempójú. Semmi üresjárat, csavar csavar hátán. És nagyon szórakoztató! Han kedvenc karaktereim között van és mindvégig éreztem, hogy jószívű a pali. Erre ez a film ezt a tulajdonságát domborítja ki. 

 

Egy negatívumot tudok csak írni. Méltatlanul kevesen kíváncsiak rá. Az ötös terben volt a vetítés és jó, ha félig tele volt. :( Ez a film sokkal nagyobb érdwklődést érdemelne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma néztem másodjára a filmet. Igazából már mindent elmondtatok, tehát nekem már felesleges lenne újra. Ami még csak most tűnt fel. Ez az első film ami nem az űrben indít.
Amikor Rio arról beszél, hogy nyitna egy éttermet egy meleg, de nem túl meleg helyen, egyből az abafari kajáldára gondoltam, ahol Gregor is gályázott. Az viszont túl meleg bolygó volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://www.puliwood.hu/hirek/solo-egy-star-wars-tortenet-box-office-248286.html

 

Puliwood cikk. Ők a TLJ-t is egész komálták (95%-os kritika) és a Solo-t sem döngölték a földbe, de nem tetszett nekik annyira, mint az EP VIII.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tartottam ettől a filmről, úgy éreztem, hogy felesleges és nincs mit elmesélni erről a történetről. Ennek megfelelően nem is érdeklődtem iránta túlságosan. Természetesen tévedtem! :) Kifejezetten pörgős, izgalmas, hangulatos lett. Han Solo karaktere olyan, amilyennek lennie kell és Emília Clarke is rácáfolt az előzetes várakozásaimra.

Csuvival való találkozás hatalmas! Az a jelenet máris a kedvenceim közé emelkedett. :)

A meglepetés karakter szerepeltetése igazi ajándék a rajongóknak. 

Elképzelhetőnek tartom, hogy többszöri megnézése után jobban fog tetszeni, mint a RO, a hangulata már most nagyon megfogott.

5/5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsa egy kicsit a film fogadtatása. A premier előtti vetítéseket megtekintő kritikák szinte egytől-egyig lehúzták a filmet (amely komolyan árthatott a szájhagyománynak), míg a nézői vélekedések azért jobbára pozitívak, én legalábbis akkora megosztást a vélemények között nem látott, mint a TLJ esetében. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.