Ugrás a kommentre

Kylo Ren legfőbb vezér


Ajánlott hozzászólás

Biztos, hogy Palpatine-nak köze van a sisak összerakásához. Vagy még inkább annak van köze, hogy Kylo meglátta a Végső Rend hajóhadát, így érezhette úgy, ez már egy akkora haderő, aminek a vezetéséhez nagyobb súlyt és tekintélyt ad neki, ha fiatalságát sisak mögé rejti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a sisak összerakása egy üzenet volt, annak a jelképe, hogy Kylo visszaesett a korábbi állapotába, amikor Vader örökébe akar lépni, sith lenni, a sötét oldalról uralkodni. Legalábbis ezt akarta sugallni kifelé, hogy hitelesebbnek tűnjön Sidious "bábjának". 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Na de mi tartotta vissza egy évig, hogy összerakja?

A kérdésre ott a válasz a posztomban, tessék szépen figyelmesen olvasni.

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Kylo Snoke kifingatása után főleg egyedül ténykedett vagy rohamosztagosokkal, de aztán Rey felkutatása miatt újra össze kellett hoznia a Ren bandát, és ezért összerakathatta a sisakját egy szektás szertartás keretében, ami újra pozicionálta Kylót, mint a Ren Lovagok Mesterét.

Vagyis az tartotta vissza egy évig, hogy egy éven át magasról tojt a Renekre, a közelükbe sem ment. Aztán Palpatine kiadta neki az ukázt, hogy ölje meg Rey-t, így a csaj felkutatására megint szükség volt az ölebeire, szóval ekkor összerakta, hogy a kutyusok visszafogadják a gazdit (bár Kylo nem tudta, hogy valójában nem ő a gazdi).

És azért a szemünk láttára rakta össze a sisakot, mert a ceremóniára meghívta J. J. Abramset is, akinél volt egy kamera. Nem lett volna szabad, mert volt egy tábla kirakva, hogy fényképezni tilos, de Abrams sutyiban azért is filmezett. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film megtekintése után korábbi álláspontomat felülbírálva tényleg érzékelhető egy olyan vonal, ami azt sugallja, hogy a Vader-fan szerepbe visszatérés kedvéért állítja össze a sisakot. Először Sidious jegyzi meg, hogy azzá válhat, amivé a nagyapja, Vader nem tudott. Aztán, amikor legközelebb látjuk, előveszi a dobozból Vader maszkját. Majd a következő megjelenésekor már a sisakkovácsnál van. Az viszont jó kérdés, hogy ez Sidiousnak szól, mint színjáték, hogy ő tényleg a "hűséges csatlós", vagy egy rövid időre tényleg próbál visszatérni régi önmagához.

Bár mindezeken túl szerintem a Reneknek is szól, ugyanis gyanús, hogy az Exegolról visszatért a Steadfastra, és csak utána ment el a Ren pajtásokhoz. A kettő persze nem zárja ki egymást, hiszen a Renekhez való visszatérés egyúttal régi önmagának is a felidézése, hiszen újra a Ren Lovagjainak Mesterévé válik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyértelműen Sidiousnak szól, bár az is biztos, hogy valahol el is hitte, hogy ő most tényleg túl fogja szárnyalni Vadert (az más kérdés, hogy csak úgy, mint Vader, egyből Sidious eltakarítását tűzte ki célul). 

A Renek nem tudom mikor kerültek képbe de Kylo kb. egy évig nem viselte a sisakot, és csak a Sidioussal való találkozás után vette elő. Ez mindenképpen jelzés értékű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Hát, a filmek és a forrás, amit nem nevezek nevén, alapján a Ren Lovagok az ep7 előtt találkoztak utoljára mesterükkel, aztán legközelebb az ep9-ben.

Akkor ez pont alátámasztja azt amit írtam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Bár mindezeken túl szerintem a Reneknek is szól, ugyanis gyanús, hogy az Exegolról visszatért a Steadfastra, és csak utána ment el a Ren pajtásokhoz

A sisak szerintem Exegolon lett összerakva, ugyanis az a majomszerű lény, aki összerakja egy exegoli Sith alkimista. Vagy pedig akkor az alkimista is csatlakozott hozzá, amikor elhagyta Exegolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

A The Star Wars Book könyv elárult egysmást Kylo -ról:

 

Miután Kylo megölte Snoke -ot, úgy gondolta, hogy ezzel a fejében lévő hangok elfognak végre hallgatni. De a hangok továbbra is megmaradtak, így Ren nyomozásba kezdett, amelynek következtében felfedezte az Uralkodót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...
  • 3 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Ugyanoda került, ahová néha elugrott Jango egyik pisztolya a geonosisi arénában, Vader maszkjának alja a komp rámpájánál és annak a praetorianus őrnek a fegyvere, akit Rey utolsóként vágott le. :) Tippre azt mondanám, hogy vágási baki áldozatává vált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.