Ugrás a kommentre

Kylo Ren legfőbb vezér


Ajánlott hozzászólás

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Viszont akkor tényleg maradt volna Palpi ahol van ha Kylo nem abajgatja. 

A szivárgások szerint nem biztos. Palpi szólítgatta is Kylo-t, még mielőtt megtalálta volna. Ez a film elején van egyébként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egészen pontosan az van a szivárgásban, hogy Kylo Snoke erejének a forrása után kutat. Kylo megtalálja az egyik bolygón Vader "wayfinder"-jét, ami ismeretlen régiókbeli koordinátákat tartalmaz. Ezek után kezdi el szólongatni Palpatine (hogy csakúgy a fejében, vagy a wayfinderen keresztül, az nem derül ki a leírásból). Később az előbb említett koordinátákat követve talál rá Palpatine-ra az Exogolon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Ezt értelmeznéd? Vader mijét? Minek volt neki szüksége erre az eszközre? 

Wayfindernek nevezi a szivárgás végig. Én sem tudom hogyan értelmezzem :D Vadernek is volt egy és Sidiousnak is (utóbbi elvileg a Halálcsillag roncsai között van). Lehet ez az a bizonyos MacGuffin, amiről régen annyit pletykáltak? Szerintem ez egy olyan pont, ahol a szivárogtató sem tudja biztosan, hogy mi ez a cucc, de az biztos, hogy lesz egy vagy kettő ilyen eszköz ami fontos lesz Palpatine szempontjából.

 

Supreme Leader Kylo Ren has been aware of a dark power behind his predecessor and former master, Snoke. Kylo has been spending his time as leader of the First Order with the purpose of locating this power. Generals Hux and Pryde have been following Kylo around on his quest and are beginning to get very frustrated with what they see as a fool’s errand. They see this as a waste of First Order time and resources. When we catch up with the villains of our story, Kylo is leading an assault on a planet with the purpose of finding Darth Vader’s wayfinder device. The device reveals coordinates within the Unknown Regions and Kylo is confident that this will reveal the source of Snoke’s power. Kylo Ren slaughters his way through the natives. Kylo walks toward a castle/tower and finds the wayfinder in a chest. Prior to getting the wayfinder Kylo has “PTSD flashbacks to Luke and Han”. Kylo then hears Palpatine's voice calling Kylo to come to him.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Amikor Kylo mondta, hogy: The pull to the Light, akkor a Light nem lehet, hogy Anakin volt? Most, hogy nagyjából biztos, hogy Palpatine beszélt hozzá Vaderként. Lehetséges volna, hogy Anakin a túlvilágon is küzdött Palpatine-al? Vagy legalábbis próbálkozott? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Kenobi tábornok írta:

Amikor Kylo mondta, hogy: The pull to the Light, akkor a Light nem lehet, hogy Anakin volt? Most, hogy nagyjából biztos, hogy Palpatine beszélt hozzá Vaderként. Lehetséges volna, hogy Anakin a túlvilágon is küzdött Palpatine-al? Vagy legalábbis próbálkozott? 

Én mindig azt hittem, hogy Leia szólítja ilyenkor, de lehet, hogy Anakin áll emögött is.

 

Valami oka lehetett, hogy elkészítették azt a bizonyos kétarcú Anakin concept artot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Adrián írta:

Nos azt hiszem, hogy Kylo jó lezárást kapott, nagyon megható volt a jelenete Hannal. 

Igen, valamint onnantól az összes jelenete kiváló. A szemünk előtt válik a torz lelkű Kylo Ren egy megváltásra vágyakozó fiatal sráccá, azzá a Ben Solová, aki azelőtt volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Palpatine szól Kylo-hoz a Finalizeren is, amikor azon rajta van a sisakja.

Csak a pontosítás véget, az nem a Finalizer, hanem Pryde hajója, a Steadfast. A Finalizer súlyosan megsérült egy csatában, ezért Kylo új zászlóshajója a Steadfast lett. Meg szerintem ez kicsit jelzésértékű is volt, mert a Finalizer Hux zászlóshajója is volt, szóval Kylo valószínűleg nem akart vele közösködni, meg a sok fiaskó után nem is érdemelte már meg, hogy Hux hajója legyen az Első Rend Fővezérének a hajója is. 

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Talán ezért hegesztette újra? Hogy megint hallhassa a hangokat? 

Szerintem inkább azért, hogy elhitesse Palpatine-nal és a fogdmegjeivel, hogy hűséges alatvaló. De egymagában vagy Rey jelenlétében rendre levette.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tehát akkor Palpi hangját alapból hallotta a fejében? Szerintem kellett hozzá a sisak.

De miért kéne? Ez szimpla telepátia, többször is láttuk már, sosem kellett hozzá semmilyen eszköz. Vader és Luke ugyanígy csicseregtek egymással az Erőn át az ep5-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Vader és Luke ugyanígy csicseregtek egymással az Erőn át az ep5-ben.

Azért közöttük több kötelék is van, mint Palpi és Ben között.

 

A filmből nekem is úgy jött le, hogy a sisak kellett a kommunikációhoz. A sisakot ráadásul egy Sith Alkimista rakta össze, ki tudja milyen Sith magic-et tolt bele? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Azért közöttük több kötelék is van, mint Palpi és Ben között.

Palpatine-ban meg ott van minden Sith, Kylo meg a diád egyik fele, nehogy már sityakok kelljenek nekik egy szimpla távolsági híváshoz. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se gondolnám, hogy a sisakhoz van köze. Snoke-on keresztül sőt Vaderen keresztül is tudott Palpatine kommunikálni Kyloval, azután, hogy meglátogatta, pedig biztos vagyok benne, hogy ez a kapocs közöttük csak erősödött. Amíg nem leplezte le magát, addig a közvetítőkön keresztül beszélt Kyloval, de onnantól kezdve, hogy felfedte magát előtte, erre nem volt szüksége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belegondoltatok már abba, hogy Ben elérte azt amiért anno Anakin a fél életét odaadta volna? Legyőzte a halált. Bár igaz, hogy ezért az életét áldozta fel, és csak a kölcsönkapott energiát adta vissza, mégis sikerült megmentenie egy számára nagyon fontos embert. 

 

Vajon Anakin képes lett volna ilyen önfeláldozásra Padmé érdekében? Életét is adta volna érte? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Belegondoltatok már abba, hogy Ben elérte azt amiért anno Anakin a fél életét odaadta volna? Legyőzte a halált. Bár igaz, hogy ezért az életét áldozta fel, és csak a kölcsönkapott energiát adta vissza, mégis sikerült megmentenie egy számára nagyon fontos embert. 

Sajnos az aláhúzott rész miatt ez mégsem Anakin vágya. Ő egyértelműen úgy akarta megmenteni Padmét, hogy ő is életben marad. De egyébként ez szép gondolat, abból a szempontból, ahogy visszautal a rég történtekre. Bizarr, hogy ez egyébként végül csak összejött Sidious-nak is, még ha igencsak sajátságos módon is. Viszont végül ő is legyőzte a halált. Persze Anakin is, aki Erőszellemként élhetett tovább. És ő annyiból tényleg legyőzte ezzel a halált, hogy ő nem tanulta ezt a képességet senkitől, neki kvázi az Erő adta ezt.

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vajon Anakin képes lett volna ilyen önfeláldozásra Padmé érdekében? Életét is adta volna érte?

Szerintem egyértelműen nem. Anakin egy végtelenül önző ember volt, aki Padmét is csak saját magának akarta. Neki nem az volt fontos, hogy Padmé éljen, hanem hogy vele élje, ő pedig élvezhesse a társaságát. Ahogyan bemajrézott, hogy a lány nem marad vele, rögtön el is kezdte fojtogatni. És az agresszív féltékenység már korábban is jellemezte, emlékezzünk csak Clovis esetére. Pedig akkor még nem állt a sötét oldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Belegondoltatok már abba, hogy Ben elérte azt amiért anno Anakin a fél életét odaadta volna? Legyőzte a halált. Bár igaz, hogy ezért az életét áldozta fel, és csak a kölcsönkapott energiát adta vissza, mégis sikerült megmentenie egy számára nagyon fontos embert. 

 

Vajon Anakin képes lett volna ilyen önfeláldozásra Padmé érdekében? Életét is adta volna érte?

Nagyon szép gondolat. Egyébként a visszatért Anakin biztosan büszke is az unokájára ezért. :)

A saját idejében viszont nem tudom azt hinni, hogy képes lett volna az önfeláldozásra. Megmenteni az ellenségtől, azt bármikor, de közben sosem merült fel igazán, hogy ő maga komoly veszélyben lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.