Ugrás a kommentre

Kylo Ren legfőbb vezér


Ajánlott hozzászólás

MSW pletyka szerint azért kapja vissza a sisakot, mert Kylo képtelen megölni Rey-t Pasaanán és ezután a Ren Lovagok úgy döntenek, hogy megcsinálják neki egy rituálé keretében a törött sisakot, mert úgy hiszik, hogy ez segít majd Kylo-nak legközelebb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Miért nem tudja megölni?

Mert Rey a főhős.

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Miért harcolnak egyáltalán a film elején?

Mert az egyik a Világos,  a másik a Sötét Oldalon áll, aztán ez valamiért szokás náluk. 

:hehe: :D

 

De a vicceskedést félre téve, nekem ezzel inkább nevetségessé tennék a Reneket. Ahelyett, hogy elküldenék a vezérüket gyakorolni (vagy szimplán agyonvernék), inkább egy összetört sisakba helyezik a bizodalmukat? Az tetszene, ha a sisak összelegózása mögött valami spirituális dolog is állna, de ne azért rakják össze, mert ettől remélik, hogy Kylo Ren egycsapásra f*szagyerek lesz.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Számomra az a furcsa, hogy egy Sith Nagyúrnak titkolni kell, hogy valóban mit is tett a mesterével... Mert Kylo az, nem? Vagy újra nézzem meg a filmeket, és olvassam el a könyveket, mert le maradtam valamiről? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, SZKipi Padawan írta:

Számomra az a furcsa, hogy egy Sith Nagyúrnak titkolni kell, hogy valóban mit is tett a mesterével... Mert Kylo az, nem? Vagy újra nézzem meg a filmeket, és olvassam el a könyveket, mert le maradtam valamiről? :hmm:

Kylo REN nem sith, hanem REN ;) igen, nézd újra az Ep7-8-at, ha ilyen kérdés felmerült benned :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, holnap szabadnapos leszek, neki is esek! :) Remélem azt is meg fogom tudni, hogy mi a különbség a kettő közt... Tudom ez így elégge idiótan hangzik, de számomra nem világos! :| :facepalm:

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, SZKipi Padawan írta:

Rendben, holnap szabadnapos leszek, neki is esek! :) Remélem azt is meg fogom tudni, hogy mi a különbség a kettő közt... Tudom ez így elégge idiótan hangzik, de számomra nem világos! :| :facepalm:

Hát erről pontos információ nincsen, valamiben biztos, mert akkor nem sok értelme lenne őket másképp nevezni :D az biztos, hogy nem mindegyik fénykarddal illetve csak Kylonak van fénykardja, legalábbis az EP 7-ben való  felvillanásaik alapján (többet eddig nem is szerepeltek) ez látszik. Lehet nem is Erőhasználók vagy nem mind. Az EP 9-ben valószínűleg többet megtudunk róluk.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, SZKipi Padawan írta:

Rendben, holnap szabadnapos leszek, neki is esek! :) Remélem azt is meg fogom tudni, hogy mi a különbség a kettő közt... Tudom ez így elégge idiótan hangzik, de számomra nem világos! :| :facepalm:

A Reneknek nem vörös a szemük. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Akkor mi volt? :D 

20 év múlva már biztos fogjuk tudni :D 83-ban az Uralkodónak még a nevét se tudtuk, azt se hogy Sith (a könyvváltozat nem számít :evil:), ma meg már a keresztnevét is ismerjük :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a Ren vonalra azért most már nagyon ráférne több információ a trilógiazárás kapcsán. :) Hogy értelmet kapjon Kylo Ren neve pl., de a flash back-ek kapcsán is. 

7 órával ezelőtt, Yoda József írta:

20 év múlva már biztos fogjuk tudni :D 83-ban az Uralkodónak még a nevét se tudtuk, azt se hogy Sith (a könyvváltozat nem számít :evil:), ma meg már a keresztnevét is ismerjük :D

Ez azért nem jó példa, mert 83-ban pontosan annyit tudtunk róla, ami a sztori megértéséhez kellett. :) Most viszont azért is érdekel ez annyira mindenkit, mert nem tudunk ehhez eleget. Ez a darab még hiányzik a kirakós közepéből, miközben felül már majdnem készen vagyunk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 07. 13. - 23:17, SZKipi Padawan írta:

Rendben, holnap szabadnapos leszek, neki is esek! :) Remélem azt is meg fogom tudni, hogy mi a különbség a kettő közt... Tudom ez így elégge idiótan hangzik, de számomra nem világos! :| :facepalm:

Az eddigiek alapján nem látok nagy különbségeket a Sith-ek és Snoke/Kylo rendje között (direkt nem írtam Reneket, mert Snoke szerintem nem volt az). Ugyanúgy egy hataloméhes, Sötét Oldal-párti Erőhasználó frakciót képviseltek, akik abszolút uralmat akartak a Galaxisban a saját "birodalmuk" élén, valamint a Jedik totális kipusztulását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Vajon mi lehetett egész pontosan az a dolog, amit Luke látott akkor, amikor belenézett Kylo-ba? Mit láthatott az, ami ennyire megrémíthette, hogy átvillanjon a fején, hogy ott helyben végez vele? 

 

Talán valami olyan kegyetlenség, amit a TRoS-ban látunk majd. Esetleg valami Palpatine-nal kapcsolatos dolog? Mert utóbbiról tudom a legjobban elképzelni csak, hogy ennyire kiborította Luke-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem már ezt láttuk az eddigi két filmben is. 

Szerintem is így van. Luke látta, hogy Kylo lesz a felelős a szerettei haláláért, a Jedik elpusztításáért és megannyi szörnyűségért. Csak azt nem látta, hogy ennek kiváltója ő lesz pont akkor, amikor mindezzel szembesül. És mindez beteljesült, Kylo segített az Első Rend felemelkedésében, a Köztársaság elpusztításában, a Jedik kiirtásában és még Hant is megölte. És ki tudja, mit művel még fővezérként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nagyon tetszik az új poszter, a színei, kivitelezése, ami nagyon bejön, hogy Kylo Rent már megint így látjuk, úgymond Rey előtt térdelve, amire már ep7 és ep8-ban is volt példa.

ep9.jpg

Meg a koncepció, ahogy egyben nézed a posztert, akkor olyan mintha csak Palpatine-on lenne a hangsúly, utalva arra hogy ő áll mindenek felett;  jobb kezében meg fegyvert tartva, és azon szórakozva, hogy a "fegyveren" egymással küzdő feleket figyeli, mosolyogva figyel, miközben azok mit sem sejtve küzdenek egymással.

 

Remélem Kylo Ren vágya is teljesül és összehaverkodik Reyjel, hátha csattan egy csók is... vagy nem. :D

ezgif.com-crop.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első meg a második teaser alapján úgy tűnik Kylo Ren levív pár fénykardos csatát Reyjel, és úgy tűnik a vadászgépével érkezik a helyszínekre.

Bár nem tudom, hogy most az ep9 időben mikor játszódik, valaki azt írta, 10 év telt el ep8 óta. Kylo Rennek begyógyultak a sebei, így ezt még el is hiszem. De egy korábbi másik képen meg Reyt láttuk, amelyen a Snoke termében szerzett sebe helye be van kötve neki. Nem hinném, hogy még 10 év után is kötözgetne egy kis karcolást, még azt tartom hihetőbbnek, hogy az ep9 nem egy időben játszódik, hanem évek eseményeit mutatja be.

 

ep9_1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Szivárognak az infók! Kylo Renről egy frankó kis leírás is jött! Kylo vadászának típusa, TIE-Whisper

 

“As Supreme Leader of the First Order, Kylo Ren wields more power than ever before. Nevertheless, Ren continues to search for secrets of the Force from the depths of the dark side.”

 

Kylo_back-768x1024.png

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 04. 19. - 20:22, Kenobi tábornok írta:

Egy kis érdekesség Kylo reparált sisakjával kapcsolatban. Valószínűleg a japán úgynevezett kincugi ragasztási módszert vették alapul. 

 

https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Kincugi

 

És még egy apróság a kincugi filozófiához:

 

Az emberi élet is tele van törésekkel, traumákkal. Hogy milyenek leszünk egy egy veszteség után rajtunk áll, ha feladjuk és beletörődünk, akkor értéktelenekké válhatunk, ahogy egy kidobott teáscsésze is. De ha időt és munkát fordítunk rá, akkor a törésből erősebben kerülünk ki, mint, mikor arany lakkal ragasztjuk meg a kerámiát, egyedibbek és gyönyörűbbek leszünk utána.

star-wars-rise-of-skywalker-kylo-ren-helmet.jpeg

A rajongóknak, akik ezt megsejtették, igaza volt. :)

 

"Having him be masked, but also fractured, is a very intentional thing. Like that classic Japanese process of taking ceramics and repairing them, and how the breaks in a way define the beauty of the piece as much as the original itself. As fractured as Ren is, the mask becomes a visual representation of that. There's something about this that tells his history. His mask doesn't ultimately hide him and his behaviour is revealed." - JJ Abrams az Empire magazinban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.