Ugrás a kommentre

Kylo Ren legfőbb vezér


Ajánlott hozzászólás

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az tetszene a legjobban, ha a korábbi társai heggesztenék össze Kylo-nak, ő pedig elutasítaná. Jó kis szektás lenne ebből. 

Tetszene, de akkor elég fura borotválkozási szokások lehetnek a Ren lovagoknál ha ilyen szőrös a karuk.:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MSW szerint Han is visszatér a TROS-ban, méghozzá elég érdekes módon! 

 

-The main sequence takes place between Adam Driver and Harrison Ford or Kylo Ren and Han Solo.

-One source called it a surprise intervention of sorts.

-A source that did not work on or see the sequence believed it takes place when Kylo Ren asks the burned Darth Vader helmet to show him the darkness again.

-Luke Skywalker appears to be the twist in the encounter.

-The source was paraphrasing but Han Solo tells Ben Solo it isn’t too late and the sequence has a tone of forgiveness and understanding to it.

-He’s not a “force ghost” in the classic sense and he’s part of a “vision” or “dream” type moment induced by Luke Skywalker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az összeszedés valószínűleg azért nem akkora rejtély, elvégre ott hagyta a liftben. Valaki tuti összeszedte, ha más nem, egy takarítódroid. Az már viszont jó kérdés, hogy jut el a szőrős mancsok közé. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az MSW szerint Han is visszatér a TROS-ban, méghozzá elég érdekes módon! 

 

-The main sequence takes place between Adam Driver and Harrison Ford or Kylo Ren and Han Solo.

-One source called it a surprise intervention of sorts.

-A source that did not work on or see the sequence believed it takes place when Kylo Ren asks the burned Darth Vader helmet to show him the darkness again.

-Luke Skywalker appears to be the twist in the encounter.

-The source was paraphrasing but Han Solo tells Ben Solo it isn’t too late and the sequence has a tone of forgiveness and understanding to it.

-He’s not a “force ghost” in the classic sense and he’s part of a “vision” or “dream” type moment induced by Luke Skywalker.

Hááát nem tudom erről mit gondoljak....:?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Ford, csak nem hagyják nyugodni szerencsétlen karakterét a halála után se :D 
Látomásban nekem simán belefér, viszont jobb szeretném, ha nem Luke machinálása lenne a dolog, hanem olyan valami, amit Kylo vívódása (már ha még maradt benne olyan), tudatalattija idéz elő, és inkább ellenséges, vádló, mint megbocsátó hangnemben.  Azt mondjuk nem tudom még mindig hova tenni, hogy miképp, milyen módon kommunikál az égett Vader-maszkkal , illetve kivel kommunikál valójában, de nagyapa már igazán felvilágosíthatná a kis unokáját, hogy tévúton jár ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kimosdatás, hanem pont az ellenkezője, mindezek ellenére nem hallgatna a jó szóra. Talán a fanatikus rajongását Vader iránt is elhagyná, és saját lábára állna kvázi. Viszont nekem nagyon, nagyon labilis karakternek tűnik még mindig, hiába ölte meg az apját, hiába hangoztatja, hogy elkötelezte magát a sötét oldal mellett, szeretném, ha ez a reakcióin, mimikáin, stb. is jobban látszódna, és eldöntené, hányadán áll valójában. Amíg ennyire látszik rajta, hogy tagad (akármit is), addig nem lepnek meg az ilyenféle spekulációk. NE álljon át a jó oldalra semmiképp se, talán az lenne a legjobb opció (szvsz), ha az ellenkező folyamat menne nála végbe, mint anno Vadernél, leszámolna a lelkiismeretével, de nem a jó, hanem a sötét oldal irányába, és ez jobbá, erősebbé tenné, mint amilyen valaha volt. Mondva ezeket, nagyon megszerettem Kylo karakterét így is, ilyen még nem volt a sagában, igazán egyedi. Az is lehet, tévedek, és pont ez a labilitás ad neki majd igazán erőt. :) 

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig ha jól értem valamilyen módon a Kylonak való megbocsájtás zajlik valamilyen módon

A hírben, amit hoztál, igen, én konkrétan Han visszatérésére reagáltam (bocsi ha nem voltam egyértelmű), csak más formában és más kontextusban elképzelve, mint ahogy az le van írva. :)  
Off: ide is beírtam, mert láttam, hogy minden Kylo-s komment át lett ide hozva a Spoileres topikból, de az enyém pont lemaradt. Töröld már az ottanit légyszi, mert én nem tudom! Köszi! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Dzséjt Ez jutott eszembe nekem is. Anakinnak csak annyi a "mentsége", hogy ő a Kiválasztott. De talán még az se, hisz a Prequelek előtt ilyesmi próféciáról szó se volt. Vaderként emberileg semmivel se jobb, mint Kylo, sőt. Ettől függetlenül én már nem szeretném Ben-t a világos oldalon látni. Ez már el lett lőve, legyen csak más a sorsa, mint a nagyapjának. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Sinistra írta:

De talán még az se, hisz a Prequelek előtt ilyesmi próféciáról szó se volt.

Viszont a PT előtt gyerekgyilkos sem volt. Sőt, az OT-ben tulajdonképpen csak két embert ölt meg, abból egy harminc másodperccel a levágása után már visszaszólt a túlvilágról, a másikról meg lehet, hogy most derül majd ki, hogy ő sem képes becsületes hulla lenni. :) Szimplán az OT alapján Vader bűnei még megbocsáthatóak, de azután, amit a buckalakók táborában és még inkább, a Jedi Templomban művelt, háááát... Szerintem Kylo emberileg még egy fél fokkal jobb. Persze én sem akarom a Világos Oldalon látni, és részben én is azért, mert ezt egyszer már láttuk. A másik rész, hogy nem akarok még egy olyan gazfickót, akinek hirtelen megbocsátanak.

23 perccel korábban, Donát írta:

De nem mindenki szemében. Lásd szerény személyed. :P 

Általánosságban gondoltam. :) Egyénileg többen vannak azok, akik nem bocsátanak meg neki, de szerintem ezen a téren az üzenet a fontos: minden bűn alól van megbocsátás, hiszen Vadert is feloldozza a film a tömegmészárlása alól. Kylóval ugyanezt tennék. Sőt, a másik topikban olvasott pletykák alapján akár az sem kizárható, hogy maga Han fog megbocsátani neki valamilyen formában. Nem tetszene túlságosan, ha a Star Wars Saga üzenete az lenne, hogy egyetlen jótett jóvátehet ezernyi szörnyűséget, és ha a bűnös egyszer jót tesz, utána már nem kell bűnhődnie.

Mindehhez azért hozzátenném, hogy Kylo felmentése jelenleg azért sem tetszene, mert Vaderrel ellentétben ő nála nem érzem, hogy a bűnei miatt kicsit is bűnhődött volna. Igen, Vader szörnyeteg, szörnyű tetteket hajtott végre, de ennek meg is lett a böjtje: elvesztette a nőt, akit szeretet, majdnem húsz évig abban a tudatban élt, hogy a gyermekét is sikeresen megölte, pedig áldást remélt tőle. Emellett élete végig a saját testi fogyatékosságának rabszolgájává vált, hiszen a ruhája nélkül csak korlátozott ideig tudott életben maradni, arról nem is beszélve, hogy szerintem élete minden pillanatában fájdalom gyötörte. Ez azért 20+ évre elég korrekt büntetés. Persze az öröklét elnyerése meg már a paci másik oldala, mert az már a jutalom, és el sem tudom képzelni, milyen érzés lehet Anakinnak mindezzel a háta mögött a végtelenségig létezni - ezért is örülnék, ha végre tiszteletét tenné szellemként. De a lényeg, hogy azért Vader fizetett a tetteiért.

Ellenben úgy néz ki, hogy Kylo már nem is vívódik. A sebhely az arcán a legtöbb, amit megért, meg az, hogy megalázta egy lány, aki sosem fogott fénykardot. Meh... Kylo az apja megölése után nem sokkal zsebre vágta az Első Rendet, felkoncolta Snoke-ot, és bár egyedül maradt, nekem az eddigiek alapján úgy fest, hogy ez bizony nagyon is megfelel neki. Jelenleg ő az uralkodója a Galaxis egyetlen nagyhatalmának, és ő a legerősebb Sötét Oldali élő, ismert Erőhasználó. És nagyjából ez minden, amire vágyott is. És az ide vezető úton még egy végtagot sem veszített el. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Dzséjt írta:

Viszont a PT előtt gyerekgyilkos sem volt. Sőt, az OT-ben tulajdonképpen csak két embert ölt meg, abból egy harminc másodperccel a levágása után már visszaszólt a túlvilágról, a másikról meg lehet, hogy most derül majd ki, hogy ő sem képes becsületes hulla lenni. :) Szimplán az OT alapján Vader bűnei még megbocsáthatóak

Teljesen jogos! :peace: Habár, mint egy gonosz, elnyomó rezsim egy végrehajtója, csak elképzelni lehet, miket művelt úgy általánosságban. Persze ez nem jó érv, on-screen semmi ilyesmit nem látunk, csak max nekem így logikus. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én sem képzeltem, hogy olyan jó ember lenne, miközben a Birodalmat szolgálja, és végignézi egy bolygó elpusztítását. Plusz Ben Kenobi sem beszélt róla hízelgően. Csak elképzelni és látni, az két különböző dolog. Amíg csak OT volt, addig úgy voltam, hogy bármit, amit elképzelek, az vagy megtörtént, vagy nem. Addig nem is zavart Vader megváltása. A kaput az ep2-3 tette be. Egész pontosan a gyerekek meggyilkolása. Amíg Kylo nem ölt gyerekeket, addig a szememben nem fog felérni a nagypapához (bár az esély meg van rá, hiszen nem tudni, hány évesek voltak Luke tanítványai).

 

Amúgy tévedtem, mert négy embert ölt meg, hiszen Needa kapitány és Ozzell admirális is általa lehelte ki a lelkét - de még ez sem igazán bűn, hiszen csak birodalmiakat mészárolt le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

És az ide vezető úton még egy végtagot sem veszített el. 

Még:evil: Személy szerint nekem se jönne be ha Kylo-val ugyanazt eljátszanák mint Vaderrel. Remélem Abrams és a stáb valami frappáns ötlettel áll elő ezen a téren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Amúgy tévedtem, mert négy embert ölt meg, hiszen Needa kapitány és Ozzell admirális is általa lehelte ki a lelkét - de még ez sem igazán bűn, hiszen csak birodalmiakat mészárolt le.

Raymus Antilles szeretne feliratkozni a listára ötödik áldozatként. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Dei írta:

Raymus Antilles szeretne feliratkozni a listára ötödik áldozatként. :D 

Ó, tényleg, az ő nyaka is megreccsent Vader ujjainak szerető ölelésében, pedig tuti készen volt arra, hogy megmutassa a nagykövetet. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

27 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ó, tényleg, az ő nyaka is megreccsent Vader ujjainak szerető ölelésében, pedig tuti készen volt arra, hogy megmutassa a nagykövetet. :) 

 

Na meg lelövöldözött pár y és x szárnyút is pilótástól...

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, nem szóltam, Vader az OT-ben sem volt éppen mészárlástól mentes figura. :D De azért az akkor is megbocsátható, hisz katonákat ölt meg háborúban és csak a PT-ben követett el igazi rémtetteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.