Ugrás a kommentre

Kylo Ren legfőbb vezér


Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Adam Driverrel készített interjút a Vulture magazin. Megkérdezték tőle mi a véleménye Kylo karakteréről. Erre azt válaszolta, hogy most valami különlegesen dolgoznak a karakterrel kapcsolatosan így erről most többet nem szeretne mondani.

 

"That’s hard to say because we’re working toward something in particular with that character. I don’t want to give anything away."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Adam Driverrel készített interjút a Vulture magazin. Megkérdezték tőle mi a véleménye Kylo karakteréről. Erre azt válaszolta, hogy most valami különlegesen dolgoznak a karakterrel kapcsolatosan így erről most többet nem szeretne mondani.

 

"That’s hard to say because we’re working toward something in particular with that character. I don’t want to give anything away."

Nem különlegesen. :) Kifejezetten.

Kifejezetten ezzel a karakterrel dolgoznak valamin, ezért erről most nem szeretne beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Donát írta:

még véletlenül sem szeretné elszólni magát.

Azt a pénztálcája bánná. :D Ráadásul ő és Rey sorsát követi a legnagyobb érdeklődés. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2018. 08. 09. - 22:55, Max Stirner írta:

Üdv mindenkinek! 

Én még új vagyok a fórumon.

Majd óvatosan a véleményekkel, nehogy úgy járj mint én :-D

 

Idézet

...felhívnám a Fővezér figyelmét arra, hogy a Nietzschei hatalom akarását némiképpen félreértette. Szeretet nélkül pedig rohadt nehéz dolga lesz célt kitűznie a nihilben. De nem kell aggódni. Kyloban van szeretet. Például szeret gyűllölködni!

Azt nem tudom hogy Kylo mit értett félre, de jah, a hatalom akarása Nietzschei értelemben nem hataloméhség vagy hatalomvágy.

 

Valószínűleg a készítők nem mentek le ilyen mélységbe, de a Nietzschei definíció szerint a hataloméhség állandó hiányból táplálkozik, és nem az igazi hatalom elérésére irányul, hanem az állandóan harcoló ösztönök egyensúlyba hozásáról. Viszont ha nem a köznapi értelemben vett értelmezés szerint próbáljuk, akkor hogyan érdemes definiálni a hatalmat? Leginkább egy konkrét, az akaraton kívül álló "végállapotként", amelyet másokra való tekintet nélkül igyekszünk elérni. Az erős akarat képes harmonizálni tulajdon erőit, az erős ember az, aki szembeszáll valamennyi ösztönnel, de legalábbis a lehető legtöbbel, és uralkodik is rajtuk, gyenge pedig az az ember, aki képtelen erre, és a megoldást mindig bizonyos erők elfojtásában vagy kiküszöbölésében keresi.

 

Ha ezt Kylora vetítjük, akkor ő a Hatalmat arra próbálja használni, hogy végre rendet tegyen magában. Ami láthatóan nem sikerül neki, hehe...

 

Idézet

...egy nehány Ren-lovagot hozzáadva a Hux-párthoz, már szinte biztosan puccskisérletet alakítanának ki.

Ezt szerintem kár ideráncigálni. A Ren lovagokról és képességeikről sz*rt sem tudunk. Lehet hogy csak arra tartják őket, hogy strómanok legyenek az Első Rend Útépítő kftjében, vagy műbútor asztalosok és ők rakták össze Snoke trónszékét.

 

Idézet

-A Császár. Na, jólvan, Snoke nem császár, de hasonló. A nagyhatalmú, "sikeres" fővezér. Most komolyan, Kylo ilyennek gondolta el a sikert? Ez lett volna az álma? Hülye Kylo.  Bár a jedi rendnél minden jobb*. 

 

Kylo minden csak nem hülye. Snoke, akárcsak Luke szükséges volt az előrejutása érdekében. Ez kb. olyan hogy én sem tartom a sulit a legnagyobb sikerélményemnek, csupán egy lehetséges eszköznek a sikerhez.

 

Idézet

-Mi lesz ezután? Pofáraesés. Legalábbis Kyloként, a "kyloi" célokat tekintve. 

Hát... alapvető kérdésekben gondolunk mást. Úgy tűnik szerinted Kylo célja maga a hatalom, szerintem meg a benne lévő káosz helyretétele. Tök mindegy mi tűnik számára ehhez megfelelő eszköznek (kötődések lezárása - szülei, Luke, régi élet - vagy épp újak kialakítása - Vader, Snoke, Rey - megerősítő célok kitűzése: a Hatalom, a sötét oldal uralma, félelem keltése, stb.

 

A lelki vívódások rendbetételére a történet szerint lenne is sansza. Elvileg. Már amennyiben ez egy lélektani dráma lenne és alapvetően nem hamburgerzabálók tömegeinek csinálnák a filmet.

Szóval sanszosabb hogy egy jedi kard fogja kibelezni, mert az látványosabb... Hehe :-D

o7

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Arra leszek kíváncsi, hogy mennyire lesz erős és, hogy mennyit fejlődik. Ti el tudjátok képzelni mondjuk azt, hogy elmegy Mustafarra és a sötétség erejével körbevett kastély katakombáiba leereszkedik? Kutakodni, meditálni, válaszokat keresni, erőt meríteni? Nagyon érdekes és rejtélyes lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Elősször tudni kéne hogy nem-e pusztult el a kastély a polgárháború során vagy utánna.

Na igen, sok bolygóról jó lenne tudni, hogy mi lett velük. Coruscant, Mustafar, Tatooine. Ezekre lennék nagyon kíváncsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 14. - 22:11, Mestal írta:

Majd óvatosan a véleményekkel, nehogy úgy járj mint én :-D

 

Azt nem tudom hogy Kylo mit értett félre, de jah, a hatalom akarása Nietzschei értelemben nem hataloméhség vagy hatalomvágy.

 

Valószínűleg a készítők nem mentek le ilyen mélységbe, de a Nietzschei definíció szerint a hataloméhség állandó hiányból táplálkozik, és nem az igazi hatalom elérésére irányul, hanem az állandóan harcoló ösztönök egyensúlyba hozásáról. Viszont ha nem a köznapi értelemben vett értelmezés szerint próbáljuk, akkor hogyan érdemes definiálni a hatalmat? Leginkább egy konkrét, az akaraton kívül álló "végállapotként", amelyet másokra való tekintet nélkül igyekszünk elérni. Az erős akarat képes harmonizálni tulajdon erőit, az erős ember az, aki szembeszáll valamennyi ösztönnel, de legalábbis a lehető legtöbbel, és uralkodik is rajtuk, gyenge pedig az az ember, aki képtelen erre, és a megoldást mindig bizonyos erők elfojtásában vagy kiküszöbölésében keresi.

 

Ha ezt Kylora vetítjük, akkor ő a Hatalmat arra próbálja használni, hogy végre rendet tegyen magában. Ami láthatóan nem sikerül neki, hehe...

 

Ezt szerintem kár ideráncigálni. A Ren lovagokról és képességeikről sz*rt sem tudunk. Lehet hogy csak arra tartják őket, hogy strómanok legyenek az Első Rend Útépítő kftjében, vagy műbútor asztalosok és ők rakták össze Snoke trónszékét.

 

Kylo minden csak nem hülye. Snoke, akárcsak Luke szükséges volt az előrejutása érdekében. Ez kb. olyan hogy én sem tartom a sulit a legnagyobb sikerélményemnek, csupán egy lehetséges eszköznek a sikerhez.

 

Hát... alapvető kérdésekben gondolunk mást. Úgy tűnik szerinted Kylo célja maga a hatalom, szerintem meg a benne lévő káosz helyretétele. Tök mindegy mi tűnik számára ehhez megfelelő eszköznek (kötődések lezárása - szülei, Luke, régi élet - vagy épp újak kialakítása - Vader, Snoke, Rey - megerősítő célok kitűzése: a Hatalom, a sötét oldal uralma, félelem keltése, stb.

 

A lelki vívódások rendbetételére a történet szerint lenne is sansza. Elvileg. Már amennyiben ez egy lélektani dráma lenne és alapvetően nem hamburgerzabálók tömegeinek csinálnák a filmet.

Szóval sanszosabb hogy egy jedi kard fogja kibelezni, mert az látványosabb... Hehe :-D

o7

 

Hatalom mint "macht" -machen mint maga a cselekvés- az akarathoz kötődő az akarattal csak együtt értelmezhető dolog. Az akarat célja -végállapota- a hatalom, a hatás.  Gyökeresen más mint a gazdasági, vagy politikai hatás lehetősége.  

 

Én éppen úgy látom, hogy számára az elsődleges dolog rendet tenni a galaxisban, és majd csak utána jön az önmagában való rendrakás. Persze csak akkor ilyen amikor józan, és éppen nem vakítja el semmi, de ezt a fontosabb pillanatokban felborítja a saját dühe, indulatai. Úgy tippelném, hogy nyugodtabb pillanataiban valamilyen ideát -spookot :P- kerget, mint mondjuk a bölcs vezér, aki majd békét hoz a galaxisba, vagy hasonló. 

 

Egyes strómanok manapság elképesztő ütemben gyarapodnak. De a Renrend behozatala csak egy ötlet volt. 

 

A kérdés az hogy mi számára a siker? Mert amennyiben a "minden", vagyis univerzum meghódítása... Nos az még egoistaként is hülyén hangzik. Mindegy, akármi is, ő dolga. 

Nem gondolom, hogy Lukeot a kezdetektől tudatosan használta volna ki, de Snokera már szerintem is egy ugródeszkaként gondolt. De mihez? Az önmagában való rendrakáshoz? Nem, nem.  

 

Hogy valahol mélyen magában arra is égető szüksége volna, hogy rendbe rakja önmagát, az nyilvánvaló. 

De Hogy Kylo magába nézett volna? Hogy feltérképezte volna a saját érzéseit és vágyait? Kétlem, hogy Kylo tudatosította volna ezeket magában.  Az a cél, ami tudatosodik benne, az uralom mások felett, az első rend, vagy más galaktikus szervezet vezetése. Persze még magát sem képes uralni, láttuk ezt párszor a két rész alatt. 

 

Nemár... :( Az túl szomorú lenne. :( Inkább bukjon el a világuralmi terve, és eszméljen rá arra, hogy a lelki egyensúlyal, vagy mittudomén mivel mennyivel többet érhetne. Kellő egoizmus után be lehet látni, hogy az én egyedi világom általam van, nincs értelme rajtam kívül semminek, viszont aminek én értelmet adok az több bárminél. A nagy eszme pedig egy igazi, jedihez méltó SPOOK.

Szerkesztve: - Max Stirner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Arra leszek kíváncsi, hogy mennyire lesz erős és, hogy mennyit fejlődik. Ti el tudjátok képzelni mondjuk azt, hogy elmegy Mustafarra és a sötétség erejével körbevett kastély katakombáiba leereszkedik? Kutakodni, meditálni, válaszokat keresni, erőt meríteni? Nagyon érdekes és rejtélyes lenne. 

Az a helyzet, hogy jelent pillanatban bármi elképzelhető Kylo-ról. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Max Stirner írta:

Én éppen úgy látom, hogy számára az elsődleges dolog rendet tenni a galaxisban, és majd csak utána jön az önmagában való rendrakás. Persze csak akkor ilyen amikor józan, és éppen nem vakítja el semmi, de ezt a fontosabb pillanatokban felborítja a saját dühe, indulatai. Úgy tippelném, hogy nyugodtabb pillanataiban valamilyen ideát -spookot :P- kerget, mint mondjuk a bölcs vezér, aki majd békét hoz a galaxisba, vagy hasonló. 

Szerintem arról beszélni egy ilyen meghasonlott személyiségnél, hogy számára az az elsődleges dolog hogy Ő legyen a galaktikus békecsináló bölcs vezér: teljes tévút. Kevered a célt az eszközzel - egy drogos állandóan a szert hajtja, de nem azért hogy birtokolja és abból építsen trónt, hanem hogy legyűrje vele azt a kínt ami nélküle folyamatosan gyötri. Kylo nem Sidious analógiája, hanem valahol Anakin gyötrődéséé, és ez óriási különbség. 

 

Ez a gyerek még azt sem tudja eldönteni, hogy kicsoda valójában, Ben Solo vagy Kylo Ren.

 

Az új széria az ő személyiségével hoz kiemelkedőt. Egy olyan karakter akit az elvárások összeroppantottak és aki ennek a sérüléseit próbálja elrejteni. Ezért volt igazán megalázó Snoke-tól mikor arra kérte hogy vegye le a maszkot, mert ezzel megszégyenítette őt amikor kivillant az a seb, amit egy olyan lány ejtett rajta, aki még soha nem harcolt fénykarddal. Nem véletlenül zúzta porrá a maszkot utána...

 

A sötét oldal felé nem a hatalomvágy és arrogancia tereli, hanem a düh amit a kudarcok miatt érez.

 

Idézet

A kérdés az hogy mi számára a siker? Mert amennyiben a "minden", vagyis univerzum meghódítása...

Ugyan már... A vadászgépén a tűzgomb megnyomása sem sikerül neki, milyen univerzum meghódításáról beszélünk?

 

Idézet

Hogy Kylo magába nézett volna? Hogy feltérképezte volna a saját érzéseit és vágyait? Kétlem, hogy Kylo tudatosította volna ezeket magában.

Nem tudom miről beszélsz, szerintem más filmet néztünk. Ő maga mondja hogy folyamatos fájdalom gyötri amitől meg akar szabadulni, hogy azt érzi szétszakad, hogy gyenge és bolond volt, hogy nem tudja van-e ereje ahhoz megtegye azt amire vágyik. Folyamatosan tudatosítja magában, és nem mellesleg mindenki ezzel basztatja a kezdetek óta. Az apja, az anyja, a jedi mestere, Snoke és Rey is. Elég hülyének kellett volna lennie, hogy ne gondoljon bele, mikor a pofájába vágják hogy az apjára hasonlít, hogy meghasadt a lelke, hogy fél, stb.

 

 

De Kylo pont emiatt érdekes. Az egyik legjobb SW karakter, ha nem a legjobb...

 

o7

Szerkesztve: - Mestal
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo el akarja törölni a múltat, ebben benne lehet az is okként amit Mestal írt. Nagyon kíváncsi leszek milyen lett az uralma alatt az ER és a galaxis. Egyet viszont nem lehet elvitatni tőle: ő vitte a legtöbbre a családban. Ez még akkor is szép teljesítmény ha nem volt fölötte egy Sidious szintű machinátor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 12. 30. - 8:57, Ody Mandrell írta:

Kylo el akarja törölni a múltat

Nem csodálom.

 

A múltja a folyamatos kudarcainak a megtestesítője. Összeroppantotta a vérvonalának az öröksége, amire mindkét oldal nagy reményekkel tekintett, de amit egyik oldalnál sem volt képes beteljesíteni. Ráadásul nem csak szimplán elbukott, hanem a vesztét is okozta mindenkinek aki reményeket táplált felé. Luke, az új jedi rend, Han, Snoke - mindent elemésztett maga körül. Ezt az örökséget akarja ledobni magáról, de ez addig nem fog menni míg másokhoz hasonlítja magát (ha a múltat akarja eltörölni, akkor nem a saját sisakját kellett volna összezúznia, hanem Vaderét).

 

Az igazán szomorú az egészben, hogy mindenért másokat okol, mert úgy érzi elárulták (akárcsak Anakin). De ameddig CSAK a gyűlölet uralja addig nincs esélye arra hogy megmentse magát vagy mások megmentsék... Ezért lesz érdekes az EPIX, mert itt kiderül hogy képes-e változni.

 

Szerintem Kylo a SW széria legmagányosabb karaktere, még Anakin/Vader is számos kötődéssel rendelkezett, kiváncsi vagyok mit hoznak ki ebből a készítők...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam olyan teóriát mely szerint Kylo a végére megtér, mégpedig úgy, hogy átadja az ER vezetését Rey-nek ő maga pedig harakirit követ el. :lol: 

 

Egyébként ha JJ a VI-os történéseket veszi alapul akkor valóban elképzelhető Kylo halála, viszont a megtérésének egészen másképp kell történnie. Megmondom őszintén nekem jelenleg fogalmam sincs mitől térne vissza. Anno azért lehetett sejteni, hogy Vader-nek Luke a gyenge pontja. De Kylonak ki? Rey? Gyanítom nem fogja feladni a lány csábításának lehetőségét, keresni fogja.

 

A sorsával kapcsolatban több lehetőség is van.

 

1. Meghal, de előtte még áttér a jó oldalra. Ez így leírva nagyon egyszerű, de ahogy fentebb is írtam ezt nem tudom elképzelni.

2. Meghal és ezzel lesz béke, azaz nem tér vissza hanem a saját sorstragédiájának az áldozata lesz. Ez a karakter szempontjából nem túl üdvözítő.

3. Túléli és Rey-el a végén egymásra találnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a kettes pont tetszik. Kylo egy szörnyeteg, pusztulnia kell. A megtérést én sem tudom elképzelni, egyértelműen a Sötét Oldalt pártolja, és nem szükségből, mint Anakin, hanem azért, mert neki ez tetszik. És tényleg nem maradt semmi a Világos Oldalon, ami miatt áttérne. Az apját megölte, az anyjára is kimondta a halálos ítéletet, és az utolsó szavaiból ítélve már Rey-jel sem szimpatizál ("I'll destroy her..."). Az meg szerintem még ennél is elképzelhetetlenebb, hogy Kylo és Rey egymásra talál. Az nálam súlyos lerombolása lenne Rey karakterének, ha elfogad magának egy ilyen szörnyeteget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem mint szerelmes pár gondoltam, hanem mint együttműködő felek. 

Sokkal ez se lenne jobb. A szerelemre legalább el lehet mondani, hogy elvakíthat annyira valakit, hogy ha nem is képes átlendülni a másik fél szörnyűségein, de legalább képes hinni abban, hogy még javítható. Lásd Padmé, aki megesküdött, hogy van még jó Anakinban, pedig azt akkor és ott elég nehéz volt látni és hinni ebben.

2 órával ezelőtt, Mestal írta:

Szerintem Kylo a SW széria legmagányosabb karaktere, még Anakin/Vader is számos kötődéssel rendelkezett, kiváncsi vagyok mit hoznak ki ebből a készítők...

És az a legdurvább, hogy azért ilyen magányos, mert mindenkit kiherélt maga körül. Elvégre lényegében mindenkit ő taszított el magától. Leginkább azért, mert senkiben nem találta meg a saját számításait, mindenkit csak eszközként tudott kezelni vagy csalódott bennük.

 

Ody felvetéseiből egyébként én egyelőre csak a 2-essel lennék kibékülve. Eleve úgy gondolom, hogy semmi szükség egy újabb megtérő gonoszra. Ráadásul Kylo esetében erre nem is mutatkozik értelmes motiváció. Rey-jel meg szerintem eljátszották már, amit lehet. Ideje lenne véget vetni a köztük lévő huzavonának. Az eddigiek után nekem már nagyon erőltetett lenne köztük bármilyen együttműködés is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, pb69 írta:

de legalább képes hinni abban, hogy még javítható.

Rey pont ebben hitt. Nem vagyok annyira meggyőződve róla, hogy a IX-ben teljesen lemondana Kylo megtérítéséről. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Rey pont ebben hitt. Nem vagyok annyira meggyőződve róla, hogy a IX-ben teljesen lemondana Kylo megtérítéséről.

Igen, és a hangsúly szerintem itt a múltidőn van. Számomra in- és out-universe is csalódás lenne, ha Rey nem mondott volna már le Kyloról. Ha más nem, akkor a zárójelenetük igencsak beszédes volt, ahogyan "rácsapja" az ajtót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is pb -vel értek egyet abban, hogy Rey az EpVIII végével lemondott Kylo áttérítését illetően. Ezt az ajtó rácsukása szerintem tökéletesen elmondja.

 

Hogy Kylo sorsa mi lesz a végén? Nem tudom, hogy volt-e már, de lehet az fog történni, hogy Hux végleg átveszi egy puccsal az Első Rend vezetését. Továbbá Kylo vagy meghal, vagy amin még eltűnődtem, hogy talán működhet, hogy ha nem avatkozik be a történésekbe. Tegyük fel, hogy az EpIX végén nem tisztázódik az Első Rend kontra Ellenállás (és a Galaxis) konfliktus, ám Kylo Ren ebbe már nem akar belefolyni és eltűnik a Galaxisból. Mondjuk azt, hogy azért, hogy megtudja, ki is ő valójában. Ő már nem Ben Solo, de már Kylo Ren se, hanem valami más. És azzal, hogy senki oldalára se akar állni - továbbá senki se akarja, hogy a saját oldalukon harcoljon - elmegy talán az Ismeretlen Régiókba. :)

 

A halála mellett egy ilyen eshetőségre gondolok még, ami talán működhetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hux puccskísérletében annyira biztos vagyok, mint abban hogy holnap feljön a nap. 

 

43 perccel korábban, Bence1997 írta:

Tegyük fel, hogy az EpIX végén nem tisztázódik az Első Rend kontra Ellenállás (és a Galaxis) konfliktus, ám Kylo Ren ebbe már nem akar belefolyni és eltűnik a Galaxisból.

Ehhez jó adag meghasonulás is kellene. Bár ha Hux tényleg kiütné őt a hatalomból az elég gáz lenne rá nézve. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hux puccskísérletében annyira biztos vagyok, mint abban hogy holnap feljön a nap. 

Akkor már ketten vagyunk. :D

 

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ehhez jó adag meghasonulás is kellene. Bár ha Hux tényleg kiütné őt a hatalomból az elég gáz lenne rá nézve. :D 

Hát ha tényleg kiüti és az egész ER nem kér Kyloból, továbbá az Ellenállás se akarja a szolgáltatásait (+Rey is lemondott róla), így szerintem ez elegendő lehet egy ilyen meghasadt léleknek, hogy inkább azt mondja: "á, baxátok meg magatokat, hagylak inkább titeket a sarlaccos popótokba, én léptem!" és a naplementében eltávozik külföldre, hogy szerencsét próbáljon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Mondjuk azt, hogy azért, hogy megtudja, ki is ő valójában. Ő már nem Ben Solo, de már Kylo Ren se, hanem valami más. És azzal, hogy senki oldalára se akar állni - továbbá senki se akarja, hogy a saját oldalukon harcoljon - elmegy talán az Ismeretlen Régiókba. :)

Kylo Ren-ségét azért még ne zárjuk le. Remélem kiderül hogy mitől Ren, meg hogy kik a "lovagjai".

Persze elnézve az eddigieket az is benne van a pakliban hogy ő is beesik majd egy sötét verembe ahol csettintget magának párat, majd integetnek neki homályos lovagpacák egy tükörfalon keresztül, végül Rey közli vele a végső fightnál, hogy a lovagok valójában senkik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én is pb -vel értek egyet abban, hogy Rey az EpVIII végével lemondott Kylo áttérítését illetően. Ezt az ajtó rácsukása szerintem tökéletesen elmondja.

 

Hogy Kylo sorsa mi lesz a végén? Nem tudom, hogy volt-e már, de lehet az fog történni, hogy Hux végleg átveszi egy puccsal az Első Rend vezetését. Továbbá Kylo vagy meghal, vagy amin még eltűnődtem, hogy talán működhet, hogy ha nem avatkozik be a történésekbe. Tegyük fel, hogy az EpIX végén nem tisztázódik az Első Rend kontra Ellenállás (és a Galaxis) konfliktus, ám Kylo Ren ebbe már nem akar belefolyni és eltűnik a Galaxisból. Mondjuk azt, hogy azért, hogy megtudja, ki is ő valójában. Ő már nem Ben Solo, de már Kylo Ren se, hanem valami más. És azzal, hogy senki oldalára se akar állni - továbbá senki se akarja, hogy a saját oldalukon harcoljon - elmegy talán az Ismeretlen Régiókba. :)

 

A halála mellett egy ilyen eshetőségre gondolok még, ami talán működhetne.

 

Vagy akár nézhetjük másik nézetből  a dolgot. Eddig csak az akart lenni Kylo Ren, de a gyötrődése, a megfelelési kényszer, az idegesség, a zavarodottság miatt eddig nem tudott az lenni aki akar. Most tegyük fel, ha igazak a hírek, és újra lesz egy sisakja ami ráadásul hasonlít a régihez legalábbis a pletykák szerint akkor ennyi erővel még azt is mondhatjuk, hogy itt már a folytatásba az igazi határozott Kylo Rent fogjuk látni aki már nem kapkod össze vissza, és megtanulta uralni saját erejét. Szerintem azért ezen is érdemes elgondolkodni.

 

Mint ahogy mondja Rey-nek felejtsd el a múltat lehet akkor már az igazi Kylo Ren beszélt, és nem valaki más lehet akkor tudatosult benne mi a célja, és mit akar. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Mestal írta:

Kylo Ren-ségét azért még ne zárjuk le. Remélem kiderül hogy mitől Ren, meg hogy kik a "lovagjai".

Elvileg ugye ez egy harmadik Rend lenne a sithek-jedik mellett. Kíváncsi lennék én is az ideológiára ami mögötte húzódik, nem nincsenek illúzióim, szerintem ezzel ilyen mélyen nem foglalkoznak majd.

1 órával korábban, Kargarosz írta:

a folytatásba az igazi határozott Kylo Rent fogjuk látni aki már nem kapkod össze vissza, és megtanulta uralni saját erejét. Szerintem azért ezen is érdemes elgondolkodni.

Ezt is el is várnám. Kylo szintet lépett a TLJ-ben, ne lökjék vissza a lelki őrlődésébe. Ezért is félek kicsit ettől a sisak dologtól, de valószínűleg már mást fog jelképezni neki mint korábban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.