Jump to content

Luke Skywalker vs. Grand Admiral Thrawn (TOP 32)

Donát
 Share

TOP 32 #4  

30 members have voted

1. 1. Ki jusson a Winter Madness top 16-ba?

• Luke Skywalker
    • Grand Admiral Thrawn

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Akár legyen szó az OT-s Luke-ról, vagy a Legendában szereplőről, esetleg a TLJ-s, mindet imádom.

Amit Mark Hamill művelt az SW8-ban, azt tanítani nem lehet kb olyan kategória.

Olyan szinten mélyítették a karakterét, hogy minden vásznon töltött perce arany volt.

A toxikusok az első 3 példában mindig azt mondják hogy Luke mennyire el lett cseszve. Pedig ha a dolgok mögè làtnának, egyből könyebb lenne minden.

Luke a maga naiv jóhiszeműségével nekem már az OT-ben is szimpatikus és kedvelhető (még ha nem is túl komplex) figura volt. Az Ep8-ban igencsak árnyalták ezt a képet, de ettől sokkal érdekesebb lett maga a karakter. Kék birodalmi barátunk zseniális stratéga hírében áll, de úgy fest, ezúttal eltaktikázta magát a Jedi ellen. :D  

Köszi! Már megilyedtem, hogy a nagy Fallen Orderezésben lemaradtam a szavaztásról. :) 

Na, itt egyértelműen Luke Skywalker. Talán, ha Luke nem szerepelt volna az ep8-ban, akkor Thrawn lenne, mert az ep8-ig annyira nem csipáztam Luke-ot, de amit az ep8-ban művel, az rakétasebességgel repítette Qui-Gon Jinn mellé.

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Úgy megijedtem, hogy még helyesen írni is elfelejtettem. :D A ciki az, hogy észre is vettem, hogy helytelenül írtam, de valamiért a javítás már elmaradt... :para:

OFF

Egy Valyonnál naná, hogy az ly a neuralgikus pont. :P