Ugrás a kommentre

Finn vs. Captain Rex (TOP 32)


Donát

TOP 32 #7  

28 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness top 16-ba?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Finn, de csakis az Ep7 miatt, ott nagyon jó volt a kémia Reyjel, illetve ő maga is bejött nagyon (története). A TLJ-be szerintem egy kicsit beszürkült, közel sem volt olyan jó, mint a TFA-ban, ez a jeleneteiről is elmondható. :) (számomra) Rexet is kedvelem.

 

Szerkesztve: - Adrián
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn. Rex sehová sem fejlődött, a TCW elején ugyanaz a csávó, aki a Rebels végén, csak közben átalakult télapóvá. Ellenben Finn nagyszerű fejlődésen ment át, és emiatt rendkívül szimpatikus lett számomra. Már az ep7-ben megnyert "oroszlánszívű nyuszi" jellemével, azzal, hogy képes volt elárulni az Első Rendet pusztán félelemből, majd eme félelem ellenére inaszakadtából rohant volna vissza a Csillagpusztítóra, hogy megmentse a barátját. Az ep8-ban pedig tovább lépet, hiszen bár még mindig hajlamos volt a menekülésre - bár ezúttal is a barátja miatt akart olajra lépni -, végül eljutott oda, hogy ő buzdította a csüggedt Ellenállást harcra, és kész volt az önfeláldozásra, ami nagy szerencsére, elmaradt, hála Rose-nak.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn-t imádtam az EP7-ben, a folytatásban a karakter azonban már korántsem működött számomra úgy, mint korábban. Rex ellenben a kedvenc klónom, az egyik legszerethetőbb, legszimpatikusabb animációs karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két olyan katona, aki tulajdonképpen hasonló erőszak szervezetben harcolt. 

 

Finn! Hatalmas karakterfejlődésen ment keresztül a két film alatt. Egy alapvetően jószívű rohamosztagosból, aki csak menekülni akar, a TLJ végére egy, az Ellenállásért az életét adó katona lesz. Az EPVIII-ban sokan nem értékeli az ő és Rose szálát pedig ha az emberség oldaláról nézzük, akkor csak csettinthetünk. 

 

Rex is nagyszerű katona, az egyik azon maroknyi klón közül akik ellenálltak a 66-osnak. Mégis, most nekem ez kevés. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem tudom mit esztek annyira Rex-en. :) Finn ezerszer izgalmasabb karakter nála. 

A VIII nálam visszavetette a fejlődését. A VII alapján megkapná a voksom, de így nem. És mint látod, nem vagyok vele egyedül. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszavetette a fejlődését? :o A VIII-ban lett igazán érdekes, ott fejlődött a legnagyobbat. A rész elején még menekülni akart minden elől mert csak Rey volt a fontos, senki és semmi más. Véleménye szerint az egész bagázsra halál vár. Na ebből lett a végére egy olyan Finn aki lelket önt az Ellenállókba, és az életét is képes lenne feláldozni értük. Ha ez nem karakterfejlődés akkor nem tudom mi az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Donát írta:

A VIII nálam visszavetette a fejlődését.

Ezzel a kitétellel én sem tudok egyetérteni. Huxnál még csak-csak, de Finnél? :o Hát merre kellett volna fejlődnie? 

21 perccel korábban, Donát írta:

 És mint látod, nem vagyok vele egyedül. ;)

A Titanicnál sem csak egy ember mondta, hogy elsüllyeszthetetlen. :P 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dei írta:

De Finn nem változott télapóvá öregkorára, Rex viszont igen. :D 

+ Rex Jango Fett klónja és hát Boba Fett is Jango fett klónja így tehát Rex tulajdonképpen Boba Fett, Boba Fett meg menő ez vitathatatlan :D  :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ezzel a kitétellel én sem tudok egyetérteni. Huxnál még csak-csak, de Finnél? :o Hát merre kellett volna fejlődnie? 

Karakterív szempontból igazatok van, de szimpátia szempontból mondtam. Valami a kêmiával nem stimmel. Rey és Finn kiválóan működik. Finn és Rose viszont nálam teljesen semleges. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kedvelem Rexet, a legszimpatikusabb klón, de izgalmasabbnak találom Finnt, akinek én kifejezetten bírom a humorát, ahogy azt is, amikor a Craiten menekülő rohamosztagosból lázadó hőssé válik. Rose-zal a párosuk valóban kevésbé működik jól, mint a barátsága Rey-jel, ebben egyetértek Donáttal, de itt most nem a Rose-Finn párosra kell szavazni, hanem Finnre. Én rá is szavaztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
On 11/19/2019 at 11:44 PM , Ody Mandrell said:

Nem tudom mit esztek annyira Rex-en. :) Finn ezerszer izgalmasabb karakter nála. 

Én például azt, hogy a 66-os parancsnak ellenállt (vagy nem hatott rá? :pfff: - javítsatok ki, ha tévedek, nem emlékszem pontosan Rex esetére a 66-os paranccsal kapcsolatban), és visszatér a Rebelsben. Nem mellesleg a klónháborúk idején alázattal és hatalmas odaadással szolgálta a Köztársaságot, igazi katonaként. Én mindig is egy korrekt fickónak tartottam. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, caseyjones írta:

Én például azt, hogy a 66-os parancsnak ellenállt (vagy nem hatott rá? :pfff: - javítsatok ki, ha tévedek, nem emlékszem pontosan Rex esetére a 66-os paranccsal kapcsolatban)

Fives halála után pár klón kiszedte a fejéből a bio-chipet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.