Ugrás a kommentre

Cassian Andor vs. Qui-Gon Jinn (TOP 32)


Donát

TOP 32 #16  

28 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness top 16-ba?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Cassian az egész Saga egyik legszürkébb karaktere olyan értelemben, hogy jó ügyért harcol, de e harc valamelyest felemésztette a lelkét. Igazából az, hogy a Scariffon végre galaktikus szempontból is kézzel fogható eredményr ért el egyértelműen megváltást jelentett a számára. Volt értelme harcolni és nem a semmiért ment tönkre az élete. 

 

Mindezzel együtt: Qui-Gon nálam A Jedi.  Minden áldozatával, Cassian ide kevés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah szerencsére erről a Qui-Gonos szavazásról nem maradtam le (meg remélem a jövőbeliekről se, mert kb 1000%, hogy ezt is behúzza) :D

 

Hatalmas rajongója vagyok az önfejű, de talán a legbölcsebb és leghatalmasabb Jedi mesternek. A lelki szemeim előtt pontosan ilyennek képzeltem el mindig a Régi Köztársaság lovagjait, mikor Ben mesélt Lukenak. Bár több lett volna belőle, mármint több hasonló mentalitású Jedi Mesterből. Mert hogy ő nem csak a Jedi, de a Mester szó megtestesítője is. Túlzás vagy sem, az Ep. I-nél kb miatta lettem Star Wars fan (pedig az eredeti trilógiát előbb láttam) :D

 

Jah, végre el tudtam  kezdeni olvasni Claudia Gray regényét, a Master and Apprentice-t, és még eléggé az elején járok, de már húazannyát, szal... Na, nem ragozom tovább, mert csak fölösleges ömlengő rizsa lenne, így hát: Qui-Gonra ment! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint DJ-nél, itt is az a baj, hogy a debütáló médiumokun kívül máshol még nem találkoztunk (vagy -tam) Casian-nel, Qui-gon elég sok megjelenéséhez képest. A sorozat lehet sokat hozzátesz a karakteréhez a következő Madness-re. Érdekes figura, aki sokszor rossz eszközökhöz nyúl a jó célért, a kánon első jó és rossz határán táncoló mozgóképes főszereplője lehet. De még kevés, hogy legyűrje Jinnt, aki sokszor tesz a rend által elvárt konfliktuskezelésre. Nagyon érdekes, ahogy Yoda az epV-re átvette a gondolodásmódját.

Szerkesztve: - starwarsfan1113
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.