Jump to content
Ody Mandrell

A háttérben lévő történetek, érdekességek

Recommended Posts

Ez már komolyan a közröhej kategória.:D:D Van olyan ember aki azért veszi ezt a márkát egy másik helyett mert rajta van a Star Wars? Az ize ugyanaz mint volt.

Sok szülő azt veszi, amire a gyerek rámutat a boltban. :)

Én ezért vásárolok leginkább egyedül már régóta. :D

• Vicces 2
  • Tetszik 1

Én mindig ezt veszem, szóval nem kellett sokat variálni. Egyébként a fotókat én csináltam. Amúgy ez is reklám a filmnek. Tudnak róla. 

Edited by Ody Mandrell

Végül én is vettem, olyan jól néz ki. :DRáadásul már piros dobozos is van, a gonoszokkal. :)

A film közepén

Spoiler

a bárban mindenki kapcsolt, mikor 1-2 mp-re feltünt a csapos szerepében John Williams? :)

Oma Tres a karaktere neve.

• Like 2
  • Meglepő 4
  • Tetszik 1

30 perccel korábban, JakeSully írta:

A film közepén

Spoiler elrejtése

a bárban mindenki kapcsolt, mikor 1-2 mp-re feltünt a csapos szerepében John Williams? :)

Nekem elsőre kimaradt. 

Csak most léptem be ebbe a topicba, jót derültem az első hsz-en! Anyám vett nekem egy 6-os pakkot!

Pedig nem én sírtam ki a boltban. ;) Viszont mentségemre szóljon, hogy az én gyerekeim fogyasztották el. Szóval a lényeg, hogy hype betalál, így vagy úgy.

Ja és John bácsit észrevettem elsőre!

17 órával ezelőtt, JakeSully írta:

A film közepén

Spoiler elrejtése

Milyen bárban? Volt bár a filmben? Nem emlékszem.

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Igen, Kijimin volt bár egy kis techno zenével. :) Hátul meg Babu Frik ügyködött. :D 

Érdekes, hogy a bár pulton lévő 21-B fejet észrevettem, de a csapost persze megint nem figyeltem... :lol:

A Képes Útmutató szerint a csillagromboló flotta ott készült Exegolon, nem pedig odavitték őket. A Sith Loyalist-ok építették őket... És nem Imperial I-esek.

Hát ööö... ezt elég nehezemre esik elhinni. Ennél sokkal hihetőbb lenne, ha ezek lennének azok a hajók, amelyeket Palpi az Ismeretlen Régiókba küldött még a halála előtt.

Horizontal_The_Rise_of_Skywalker_Final_T

Amin a Vader sisak volt, az elvileg egy Obszidián és valószínűleg egy darabja Vader mustafari kastélyának. De legalábbis vélhetően onnan származik.

Edited by Kenobi tábornok

Engem az érdekel igazán, hogy Sidious leghűségesebb talpnyalója (bocs, nem jut eszembe a neve) hogy jött rá olyan könnyen, hogy Hux a tégla, amikor ezt kijelentve lelőtte őt? Szerintem Hux teljesen jól eljátszotta, hogy befenyítették őt, és még a karbalövés - amely végül lábonlövés lett - is nagyon okos ötlet volt.

Szerintem nem hazudott elég meggyőzően, továbbá lehet, hogy már voltak áruló nyomok, amelyek gyanúba keverték, s így ez már csak az utolsó csepp volt.

Szerk: Odyval egyszerre ugyanazt írtuk. :)

Edited by Pildi
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 3

Amellett, hogy valószínűleg figyelték, az is közrejátszhatott a dologban, hogy köztudott: Hux és Kylo ki nem állhatták egymást. Ez az előző két részből szinte látszódott. Így amikor felvetődött a kém kérdése, többek között Pyre is gyaníthatta, hogy Hux lehet a hunyó. :)

Ja és egy kérdés Chewie és a medál miatt: miért is kapott Chewie egy medált most? Ha csak azért, mert a 4 végén nem volt neki, azt eléggé benézték a készítők, mert a kánonban éppen hogy kapott, hiszen a 4. rész után játszódó Chewbacca képregényben - ahol Chewie egy bolygóra téved - a vuki már birtokol egyet. :D

Edited by Bence1997

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Amellett, hogy valószínűleg figyelték, az is közrejátszhatott a dologban, hogy köztudott: Hux és Kylo ki nem állhatták egymást. Ez az előző két részből szinte látszódott. Így amikor felvetődött a kém kérdése, többek között Pyre is gyaníthatta, hogy Hux lehet a hunyó. :)

Ja és egy kérdés Chewie és a medál miatt: miért is kapott Chewie egy medált most? Ha csak azért, mert a 4 végén nem volt neki, azt eléggé benézték a készítők, mert a kánonban éppen hogy kapott, hiszen a 4. rész után játszódó Chewbacca képregényben - ahol Chewie egy bolygóra téved - a vuki már birtokol egyet. :D

Szerintem ez Hané. És ha jól láttam, Leia a halálos ágyára ezt a medált szorongatva feküdt fel. Tetszene, mert azt sugallja, hogy amit Benért tett, azt részben Hanra gondolva tette. Ez az ő közös családuk. Han már megpróbált közbeavatkozni, most Leián volt a sor.

• Like 1
  • Tetszik 3

8 perccel korábban, Donát írta:

Szerintem ez Hané. És ha jól láttam, Leia a halálos ágyára ezt a medált szorongatva feküdt fel. Tetszene, mert azt sugallja, hogy amit Benért tett, azt részben Hanra gondolva tette. Ez az ő közös családuk. Han már megpróbált közbeavatkozni, most Leián volt a sor.

Ez tetszik. Bár az hogy miért kap a végén Chewie egy medált - tudom hogy az Hané - az nekem fura volt. Persze a "család" része az öreg harcos, de nekem ezzel azt sugallja J.J, hogy "nem kapott a 4. rész végén medált a tetteiért? Hát nosza, adjunk most neki egyet, mégha az Hané is." :)

De amúgy tetszik ez a Leiás közbeavatkozás.