Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Ajánlott hozzászólás

Én mindig ezt veszem, szóval nem kellett sokat variálni. Egyébként a fotókat én csináltam. Amúgy ez is reklám a filmnek. Tudnak róla. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most léptem be ebbe a topicba, jót derültem az első hsz-en! Anyám vett nekem egy 6-os pakkot!

Pedig nem én sírtam ki a boltban. ;) Viszont mentségemre szóljon, hogy az én gyerekeim fogyasztották el. Szóval a lényeg, hogy hype betalál, így vagy úgy.

 

Ja és John bácsit észrevettem elsőre!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, JakeSully írta:


A film közepén

  Spoiler elrejtése

 

a bárban mindenki kapcsolt, mikor 1-2 mp-re feltünt a csapos szerepében John Williams? :)

Oma Tres a karaktere neve.

 

 

Milyen bárban? Volt bár a filmben? Nem emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Képes Útmutató szerint a csillagromboló flotta ott készült Exegolon, nem pedig odavitték őket. A Sith Loyalist-ok építették őket... És nem Imperial I-esek.

 

Hát ööö... ezt elég nehezemre esik elhinni. Ennél sokkal hihetőbb lenne, ha ezek lennének azok a hajók, amelyeket Palpi az Ismeretlen Régiókba küldött még a halála előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Horizontal_The_Rise_of_Skywalker_Final_T

 

Amin a Vader sisak volt, az elvileg egy Obszidián és valószínűleg egy darabja Vader mustafari kastélyának. De legalábbis vélhetően onnan származik.

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az érdekel igazán, hogy Sidious leghűségesebb talpnyalója (bocs, nem jut eszembe a neve) hogy jött rá olyan könnyen, hogy Hux a tégla, amikor ezt kijelentve lelőtte őt? Szerintem Hux teljesen jól eljátszotta, hogy befenyítették őt, és még a karbalövés - amely végül lábonlövés lett - is nagyon okos ötlet volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem hazudott elég meggyőzően, továbbá lehet, hogy már voltak áruló nyomok, amelyek gyanúba keverték, s így ez már csak az utolsó csepp volt.

 

Szerk: Odyval egyszerre ugyanazt írtuk. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amellett, hogy valószínűleg figyelték, az is közrejátszhatott a dologban, hogy köztudott: Hux és Kylo ki nem állhatták egymást. Ez az előző két részből szinte látszódott. Így amikor felvetődött a kém kérdése, többek között Pyre is gyaníthatta, hogy Hux lehet a hunyó. :)

 

Ja és egy kérdés Chewie és a medál miatt: miért is kapott Chewie egy medált most? Ha csak azért, mert a 4 végén nem volt neki, azt eléggé benézték a készítők, mert a kánonban éppen hogy kapott, hiszen a 4. rész után játszódó Chewbacca képregényben - ahol Chewie egy bolygóra téved - a vuki már birtokol egyet. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Amellett, hogy valószínűleg figyelték, az is közrejátszhatott a dologban, hogy köztudott: Hux és Kylo ki nem állhatták egymást. Ez az előző két részből szinte látszódott. Így amikor felvetődött a kém kérdése, többek között Pyre is gyaníthatta, hogy Hux lehet a hunyó. :)

 

Ja és egy kérdés Chewie és a medál miatt: miért is kapott Chewie egy medált most? Ha csak azért, mert a 4 végén nem volt neki, azt eléggé benézték a készítők, mert a kánonban éppen hogy kapott, hiszen a 4. rész után játszódó Chewbacca képregényben - ahol Chewie egy bolygóra téved - a vuki már birtokol egyet. :D

Szerintem ez Hané. És ha jól láttam, Leia a halálos ágyára ezt a medált szorongatva feküdt fel. Tetszene, mert azt sugallja, hogy amit Benért tett, azt részben Hanra gondolva tette. Ez az ő közös családuk. Han már megpróbált közbeavatkozni, most Leián volt a sor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Donát írta:

Szerintem ez Hané. És ha jól láttam, Leia a halálos ágyára ezt a medált szorongatva feküdt fel. Tetszene, mert azt sugallja, hogy amit Benért tett, azt részben Hanra gondolva tette. Ez az ő közös családuk. Han már megpróbált közbeavatkozni, most Leián volt a sor.

Ez tetszik. Bár az hogy miért kap a végén Chewie egy medált - tudom hogy az Hané - az nekem fura volt. Persze a "család" része az öreg harcos, de nekem ezzel azt sugallja J.J, hogy "nem kapott a 4. rész végén medált a tetteiért? Hát nosza, adjunk most neki egyet, mégha az Hané is." :)

 

De amúgy tetszik ez a Leiás közbeavatkozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.