Ugrás a kommentre

The Rise Of Skywalker BD/DVD kiadás


Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?  

13 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?

    • Beszerzek egy külföldi kiadást.
    • Megvárom a csodát, bízom a magyar helyzet időveli normalizálódásában.
    • Barkácsolok, lemezt írok, nyomtatok tokkal vonóval ;)
    • Gyönyörűen elfut egy pen drive-ról, megelégszem azzal.
      0
    • Online verziót vásárolok meg.


Ajánlott hozzászólás

17 perccel korábban, csoli1138 írta:

HD ben szinkronosan fent van a videán az egész film? Ilyet lehet? 

El is indult? Mert nekem nem akar! :D

 

Szerk.: már megy :D

Épp azon gondolkodtam, hogy lehet lekapom az angolt aztán meglesem elalvás előtt, de akkor már inkább a szinkronos :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Yoda József írta:

Mondjuk a mozis változat hangja is elég tiszta volt anno annyira, hogy simán el lehetett volna hinni, hogy nem mozis :D

Én azt nem láttam eddig, amúgy valószínű az van alatta, most értem oda amikor Poe bekapcsolja a zseblámpát a föld alatt Rey fénykard bekapcsolása után és belehallatszott a nevetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálkoztam is volna, ha valaki megszerezte volna a hivatalos magyar hangsávot :D lehet az nem is lesz addig, amíg meg nem jelenik a Disney+ itthon, hogyha nem adják ki nálunk semmilyen formában...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

Csodálkoztam is volna, ha valaki megszerezte volna a hivatalos magyar hangsávot :D lehet az nem is lesz addig, amíg meg nem jelenik a Disney+ itthon, hogyha nem adják ki nálunk semmilyen formában...

Én arra gondoltam, hátha van egy SW fan azokban a körökben és jogosan felháborította a tény, hogy nincs forgalmazó a filmre, ezért fellázadt és kidobta a hangsávot :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Wolffe írta:

iTunes-on fent lesz magyar szinkronnal. Azt nem írja mikor, csak azt, hogy előrendelő. Lent írja, hogy magyar sztereó.

Ez azért jó hír mert akkor valószínűleg lesz fizikai megjelenés is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez azért jó hír mert akkor valószínűleg lesz fizikai megjelenés is. 

Az Oroszlánkirály is megvehető így, de az se jelent meg DVD-n pedig júliusi film.

Jégvarázs 2-re azt írja az iTunes, hogy megjelenés március 21, az november végi film. Szóval SW még 1 hónap ez alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A cseheknél május 16-ra tolódott a megjelenés. Amcsiknál és az angoloknál maradt az eredetileg tervezett. Közben kijöttek a hazai forgalmazók is az áprilisi tervvel amiben nincs benne a film.

 

Így hát marad a külföld. Angoloktól érdemes megvenni, ott két fajta slipcover közül lehet választani. Az ára is baráti. 

 

The Rise of Skywalker BD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, A pécsi írta:

Szinkron biztosan nem. De az extrákon lehet magyar felira a hogy eddig is voltak a cseh extra lemezeken. Én most nem fogom a cseh változatot megvenni, mert 3D-ben nem adják ki.

Mondjuk ez azért röhej, hogy az extrákon van magyar felirat a filmen meg nincs. Ez vajon így kinek juthatott eszébe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félek azokon is csak azért volt felirat mert mind megjelent nálunk is. De ez nem fog így kétlem, hogy magyar felirat készülne hozzájuk. 

 

SZERK: most nézem, hogy a cseheknél a kiszállítási díj majdnem annyi mint a maga a lemez. :lol2: Elmehetnek a sunyiba...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Melyik kiadásokon volt? A filmen is lenne az lenne az igazi.

Mindegyiknél volt az extrákon. Nekem magyar kiadású Disney érás SW BD-ém nincs. Nekem mindegyik cseh. Most az a kérdés, hogy ki kerültünk-e a pixisből? Bár van remény. Amikor a nálunk nem adtak ki Paramount BD-ket, a cseh BD-ken akkor is volt magyar szinkron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.