Ugrás a kommentre

The Rise Of Skywalker BD/DVD kiadás


Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?  

13 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?

    • Beszerzek egy külföldi kiadást.
    • Megvárom a csodát, bízom a magyar helyzet időveli normalizálódásában.
    • Barkácsolok, lemezt írok, nyomtatok tokkal vonóval ;)
    • Gyönyörűen elfut egy pen drive-ról, megelégszem azzal.
      0
    • Online verziót vásárolok meg.


Ajánlott hozzászólás

Torrente oldalán.

 

SZERK: eszméletlen! :o Három perc után beszippantott mint egy fekete lyuk. És ez csak egy rip. Milyen lesz majd gyáriban, full minőségben. :yes:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tartom magam a hivatalos megjelenéshez. Ha nem jelenik meg akkor nem nézem meg. Ha évek kellenek hozzá akkor várok addig. Nincs az az isten hogy sw-filmet letorrentezzek. Méltóságon alulinak tartom rajongóként leszedni. Ennél még a külföldi megrendelés(amitől szintén írtózom) is jobb. Ott legalább kifizeti az ember tisztességesen az árat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a 7. részt csak Finnországból tudtam megszerezni (addigra már nem volt kapható idehaza), eredeti nyelven, angol felirattal, de nekem így is tökéletes volt. Jobb híján a 9. részt is így fogom beszerezni, bár természetesen jobb lenne a hazai megjelenés. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Frenkie írta:

Én tartom magam a hivatalos megjelenéshez. Ha nem jelenik meg akkor nem nézem meg. Ha évek kellenek hozzá akkor várok addig. Nincs az az isten hogy sw-filmet letorrentezzek. Méltóságon alulinak tartom rajongóként leszedni. Ennél még a külföldi megrendelés(amitől szintén írtózom) is jobb. Ott legalább kifizeti az ember tisztességesen az árat.

Minden elé szaladva, ne vedd magadra Frenkie, ez nem neked szól, csak a te posztod adta az apropót és e mentén megyek tovább, mert őszintén szólva, eddig-eddig-eddig vagyok a magyar kiadókkal (nem csak az SW miatt, sok sorozatom hiányos hála nekik). Egyetértek az elvvel, sőt messzemenőleg támogatom (minden filmet, amit szeretek, megvettem ezidáig DVD-n vagy BD-n), de sajnos a tisztességes vásárlói tudat ennek csak az egyik fele itten, Abszurdisztánban (megjegyzem, a vásárlói tudta is a béka valaga alatt van, sajnos, mert sok vásárló megérdemelnél, hogy a kiadók mellé kalapálják a földbe). Hiába akarom én tisztességesen megvenni, ha nincs egy tisztességes, gerinces eladó. Én szívesen csengetek a Disney-nek és a Lucasfilmnek, de hogyan, ha idehaza egy gerinctelen sz*rházi próbálja meg rám sem sózni a portékáját? Szóval szerintem Abszurdisztán lakójaként ennek semmi köze a méltósághoz vagy a tisztességhez. Rajongóként nem igazán tudom eltűrni, hogy én érezzem sz*rul magam és okozzak magamnak kárt, mert meg akarom nézni azt a filmet, amiért rajongók, de idehaza nem adnak ki tisztességesen. Ez szerintem szimpla önsanyargatás.

A magyar kiadó kapja be és nyaljon sót, hogy ilyen kedvesen fogalmazzam meg, mert sokkal durvábban szeretném. Nem érzem, hogy méltóságon aluli, inkább azt, hogy szomorú ez a helyzet. Szomorú, hogy egy rajongó idehaza erre szorúl a pénzéhes, gerinctelen tetűrágó sz*rcsimbókok miatt. Tiszteletlneség a magyar kiadó részéről a vásárló felé az, amit művelnek idehaza. És egy rakás balf*sz miatt nem fogom se megvonni magam az SW élménytől, sem rosszúl érezni magamat. Ha ők képtelenek tisztességes árut adni a pénzemért, akkor kapják be mélytorkosan és bő nyállal, mert akkor is letorrentezem. Aztán megveszem majd külföldről, mert a külföldieknek jó a pénzem, ők elfogadják és tőlük megkapom azt, amit idehaza is kötelezően elvárok, ellenben a magyar f*szszopókkal.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyiben nem jelenik meg itthon, szerintem is "mentség" lehet a letöltés, pláne ha olyan specifikációkkal teszed, amelyekkel kereskedelmi forgalomban még külföldön sem fog megjelenni.

Én is azért fogom megvenni a külföldit legrosszabb esetben, mert nem tudnám elviselni, hogy az egyik film nincs a polcomon. Pedig az angol felirat azért nem ugyanaz az élvezeti érték lesz számomra, mint a magyar felirat.

 

Ahogy én is meg lettem szólva a b*zizásért, most én kérdezem, hogy nem lehet mellőzni ezt az "Abszurdisztánozást", pláne március 15-én...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno mosolyogtam rajta, hogy mennyire izgultok a megjelenés miatt, mert totál elképzelhetetlennek tartottam, hogy egy SW film ne jöjjön ki itthon. Most sem akarom elhinni, ez a múlt évezredben is világ cikije lett volna. :lol2::angry: Frenkie, simán töltsd le, aztán később... ez vészhelyzet így. :) Én is gyűjtő vagyok, szeretem a polcon, és szeretem megfogni-kinyitni, betenni a lemezt. És igen, fizetni kell az alkotóknak... ;) Nyilván megválogatom, hogy mit veszek meg, de amit nem egyszer nézek, ami fontos, azt előbb-utóbb megveszem. Szégyen, ha ez nem jelenik meg. 

(lesz ez még újra Magyarország, most orbánisztán... erről kár lenne vitát nyitni) pfff

Szerkesztve: - Darth Porg
  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Én tartom magam a hivatalos megjelenéshez. Ha nem jelenik meg akkor nem nézem meg. Ha évek kellenek hozzá akkor várok addig. Nincs az az isten hogy sw-filmet letorrentezzek. Méltóságon alulinak tartom rajongóként leszedni. Ennél még a külföldi megrendelés(amitől szintén írtózom) is jobb. Ott legalább kifizeti az ember tisztességesen az árat.

Én is meg fogom rendelni külföldről, ha csak onnan lehet, de mivel moziban sokszor láttam, nem érzem úgy, hogy addig is a torrenttel megrövidítenék bárkit is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig is letorrenteztem az SW filmeket, már a prequelek idején és most is. Nálam ez nem is kérdés. Mindig a legjobb minőségben szeretném megnézni a filmeket. Emellett ahogy jön a megjelenés rendre meg is veszem a filmeket. A Solo-t és az ep.8-at például sima Blu-rayen és 4K-ban is megvettem, az ep.7-ből meg a speciális gyűjtői verziót is bezsákoltam amin rajta van Abrams audiokommentárja. Azt meg hogy a régi trilógiát az évek során hány féle-fajta verzióban vettem már meg, lassan számolni se tudom. Plusz SW témában egy rahedli pénzt költök képregényekre, regényekre, lexikonokra. Velem csak jól jár a Lucasfilm. Azon semmit nem buknak ha torrentezek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Dzséjt Őszinte írás. Teljesen egyetértek.

 

Amit írtam az sw torrentezésről az csak az én véleményem, így csinálom évek óta. Senkit nem vetek meg amiatt mert lettorentezi a ROTS-t. Főleg hogy az összes többi filmet viszont leszedem.

Viszont el kezdtem gondolkodni a külföldi megrendelésen. Valahogy majd csak el leszek az angol felirattal. Meg nyelvtanulásnak sem rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Én tartom magam a hivatalos megjelenéshez. Ha nem jelenik meg akkor nem nézem meg. Ha évek kellenek hozzá akkor várok addig. Nincs az az isten hogy sw-filmet letorrentezzek. Méltóságon alulinak tartom rajongóként leszedni. Ennél még a külföldi megrendelés(amitől szintén írtózom) is jobb. Ott legalább kifizeti az ember tisztességesen az árat.

SW fronton nálam is ez a helyzet. Tegnap ugyan leszedtem a filmet mert bele akartam nézni a minőségbe, és az lélegzetelállító! Egyébként ha akartam volna, akkor se tudok elcsábulni, mert a hangkódolást a BD lejátszóm nem tudja kódolni így nincs hangja. :P Megnézi addig én se fogom amíg nincs a kezemben egy eredeti korong. 

 

Ami a gyári kiadást illeti, meg fogom venni. Semmi kétség. A magyar verziót még ne temessük, van egy kapcsolatom aki közelebb van a tűzhöz és elárulta, hogy egyelőre csend van eme fronton. Semmi nem biztos egyelőre. Amennyiben nem jön ki nálunk, külföldről fogom beszerezni. Ott viszont a bőség zavara van, annyiféle változat közül lehet választani. A lényeg, hogy egyelőre kivárok, és ezt ajánlom mindenkinek!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajongóként be kell tartanunk a sorrendiséget. Ami ezesetben a következő:

Mozi, Mozi 2, mozi egyénilegmeghatározott esetben, kalózverza elemzés céljából, digit verza kiélvezés céljából( - ez van most)

eredeti BD-k, Dvd-k, vhs-ek ;) beszerzése további élvezkezdés és birtoklási vágy kielégítése céljából.

Én így látom. Ami lehetőségünk van, azt kell kihasználni. Nincs itt mire várni. Ha lesz persze meg is vesszük. MI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, csoli1138 írta:

Rajongóként be kell tartanunk a sorrendiséget. Ami ezesetben a következő:

Mozi, Mozi 2, mozi egyénilegmeghatározott esetben, kalózverza elemzés céljából, digit verza kiélvezés céljából( - ez van most)

eredeti BD-k, Dvd-k, vhs-ek ;) beszerzése további élvezkezdés és birtoklási vágy kielégítése céljából.

Én így látom. Ami lehetőségünk van, azt kell kihasználni. Nincs itt mire várni. Ha lesz persze meg is vesszük. MI

Ilyen nekem is van. :)

- Mozi1: IMAX 

- Mozi2: Feliratos

- Mozi3: Mindegy, csak végre a legjobb helyen a teremben.

- Mérgelődés, hogy torrenten már egy hónappal a megjelenés előtt fent van magyarul. És akik amúgy kommentekben fikázzák, már otthon nézik, de én kitartok.

- BD vásárlás a megjelenés napján.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.