Ugrás a kommentre

The Rise Of Skywalker BD/DVD kiadás


Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?  

13 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?

    • Beszerzek egy külföldi kiadást.
    • Megvárom a csodát, bízom a magyar helyzet időveli normalizálódásában.
    • Barkácsolok, lemezt írok, nyomtatok tokkal vonóval ;)
    • Gyönyörűen elfut egy pen drive-ról, megelégszem azzal.
      0
    • Online verziót vásárolok meg.


Ajánlott hozzászólás

Egy részletes összefoglaló a megjelenő változatokról. 

 

 

Az extra tartalmak hossza.

• Skywalker Legacy documentary: 2h 6m

• Pasaana Pursuit: 14min 16s
• Aliens in the Desert: 5min 59s
• D-O: Key to the Past: 5min 34s
• Warwick & Son: 5min 37s
• Cast of Creatures: 7min 45s
• The Maestro’s Finale (digital exclusive): 11min 4s

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon miért nem? :hmm: Fura, mert eddig minden résznél volt. Ráadásul, a könyvváltozat úgyis felfedi a legtöbb törölt jelenetet, szóval akkor minek rejtegetik őket? Ha csak nem akarják később felhasználni némelyiket, mondjuk egy bővített változathoz. Mondjuk kétlem, ez se Abramsre, se a Disney-re nem jellemző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megkérdeztem a pro-videot a megjelenésről. Azt írták még mindig nincs szerződésük a Disney-vel. 

Akkor ez bukta. Mondjuk nekem nem meglepő, minden az utóbbi fél évben történt esemény ezügyben ide vezetett.

 

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azért az hatalmas szégyen lenne, ha pont az utolsó Skywalker Saga epizód nem jelenne meg idehaza. :angry:

100 %-ig biztos vagyok benne hogy most már nem fog.  Ha ennyi idő alatt nem kötnek szerződést(legalább fél év), akkor ott már nem is tárgyalnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért én még nem vagyok biztos abban, hogy nem jelenik meg, de jelenleg én sem vagyok éppen optimista. :( Ha még nincs szerződés, az nem kóser, pedig azért a megjelenés már nincs olyan hűde messze, és azért azokat a lemezeket le is kéne még gyártani a magyar piacra. Nyilván ez sem tart hónapokig, de valószínűleg nem is két perc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, hogy erre az egy kiadványra leszerződnek. Eddig se adtak ki már Disney lemezeket, csak az SW-t. Én se írnám még le. Remélem a Media Markt besegít.

 

7 perccel korábban, gafz írta:

Az előfordulhat, hogy valamelyik "közép-európai" kiadványra tesznek magyar feliratot/szinkront is. 

Ez is lehetne egy lehetőség, mondjuk a cseheknél. De erre írta Pécsi, hogy ott pl. a filmen nem volt magyar felirat csak az extrákon :? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most hallottam egy nagyon rossz hírt. A Disney nagyon megelégelte a ProVideo hanyagságát. Valami tetemes összegű adósságról van szó. A Disney azt mondta állítólag, hogy nem kívánnak fizikai adathordozón Magyarországon filmet terjeszteni. Tehát Magyarországon, Romániában és Csehországban nem tudnak megjelenni Disney filmek DVD-n és Blue Ray-en a ProVideo miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Pildi írta:

Ez nagyon szomorú, ha így lesz. :( Persze, meg lehet rendelni külföldről, de azért pl. gyerekekkel muszáj lenne egy szinkronos verzió is. De ha nincs BD kiadás, akkor jó minőségű egyéb lehetőség se lesz? 

Ha DVD-n sem jelenik meg, akkor szinkronosan jó minőségben egyéb módon sem lehet majd beszerezni.

Legfeljebb ha majd kijön HBO GO-n, vagy jövőre (?) Disney +-on.

 

 

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Amennyiben ez tényleg így lesz, rájuk kell gyújtani az egész kocerájt. 

Valljuk be, ezt már akkor meg kellett volna tennie a Marvel fanoknak, amikor az első MCU filmet nem adták ki, és azóta már ki tudja, hogy hányat nem.

Másodjára meg akkor kellett volna rájuk gyújtani, amikor kiderült a hazugságuk, hogy szó sincs arról, hogy a Disney nem engedi BD-n kiadni Magyarországon.

 

 

A legundorítóbb forgalmazó cég itthon. (ha még egyáltalán üzemel, mikor ezeket a sorokat írom)

A Bontonfilmnek bezzeg tök jó kiadásai vannak nálunk is, hát megszívtuk, hogy velük szerződött a Disney annak idején. 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Brodie írta:

A legundorítóbb forgalmazó cég itthon. (ha még egyáltalán üzemel, mikor ezeket a sorokat írom)

A Bontonfilmnek bezzeg tök jó kiadásai vannak nálunk is, hát megszívtuk, hogy velük szerződött a Disney annak idején. 

Ez valami román cég ha jól tudom. Egyébként a Disney-t se értem. Ha ennyire akadozik a kapcsolat már évek óta akkor miért nem tárgyalnak mással? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez valami román cég ha jól tudom. 

Akkor ezek szerint a Disneynek nincsenek emberei a környéken, mert akkor soha nem szerződnek le románokkal :D 

Amúgy nincs olyan másik forgalmazó aki esetleg átvehetné a Provideo helyét?

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez valami román cég ha jól tudom. Egyébként a Disney-t se értem. Ha ennyire akadozik a kapcsolat már évek óta akkor miért nem tárgyalnak mással? 

Igen, egy román cég.

Néha rá vagyok kényszerülve, hogy általuk kiadott filmet vegyek és gyalázat ahogy működnek.

Az teljesen természetes, hogy minden filmnek késik a megjelenése, az a kérdés, hogy mennyit fog, tényleg meg fog-e jelenni majd valamikor a díszdobozos is, melyik boltba jut belőle, stb...

Én annak drukkoltam, hogy az ep9 után menjenek csődbe.

Azt sem értem, hogy képesek még vegetálni az akadozó Warner kiadásokkal, mert más már szerintem nincs is náluk. Már arra is gondoltam, hogy egy pénzmosoda...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Én most hallottam egy nagyon rossz hírt. A Disney nagyon megelégelte a ProVideo hanyagságát. Valami tetemes összegű adósságról van szó. A Disney azt mondta állítólag, hogy nem kívánnak fizikai adathordozón Magyarországon filmet terjeszteni. Tehát Magyarországon, Romániában és Csehországban nem tudnak megjelenni Disney filmek DVD-n és Blue Ray-en a ProVideo miatt.

A Cseheknél előrendelhetők a Disney filmek (Skywalker, Jégvaráts 2). Megnéztem az csehből rendelt Utolsó Jedik BD-met, és a cseheknél nem a Provideo adta ki, hanem valami MagicBox nevű cég. Ennek a lemezén nem volt magyar szinkron, de az extrákon volt még magyar felirat. Az utolsó Provideos közös pont a Zsivány egyes volt. Azon a csehből rendelt lemezen volt magyar,román,cseh szinkron és az extrák is magyar feliratosak voltak.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

@A pécsi volt a filmen magyar felirat? Mert a szinkron nem érdekel. Megadnád az oldal címét ahonnan lehet rendelni? 

 A magicbox.cz cím alatt ezt találtam: https://www.magicbox.cz/disney/dvd-hledani

Itt még nincs szó előrendelésről. Vagy nem értem, mert csehül van.. De star wars címszóra keresve nem hozta fel a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, A pécsi írta:

A Cseheknél előrendelhetők a Disney filmek (Skywalker, Jégvaráts 2). Megnéztem az csehből rendelt Utolsó Jedik BD-met, és a cseheknél nem a Provideo adta ki, hanem valami MagicBox nevű cég. Ennek a lemezén nem volt magyar szinkron, de az extrákon volt még magyar felirat. Az utolsó Provideos közös pont a Zsivány egyes volt. Azon a csehből rendelt lemezen volt magyar,román,cseh szinkron és az extrák is magyar feliratosak voltak.

Nos, ez nagyon jó hír. Jó lenne, ha mégis meg lehetne oldani, hogy magyar szinkronnal is kijöjjön valahol a régióban. Amit aztán lehetne Magyarországon is árusítani. Egyébként a ProVideo mellett nincs is más forgalmazó nálunk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.