Ugrás a kommentre

The Rise Of Skywalker BD/DVD kiadás


Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?  

13 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?

    • Beszerzek egy külföldi kiadást.
    • Megvárom a csodát, bízom a magyar helyzet időveli normalizálódásában.
    • Barkácsolok, lemezt írok, nyomtatok tokkal vonóval ;)
    • Gyönyörűen elfut egy pen drive-ról, megelégszem azzal.
      0
    • Online verziót vásárolok meg.


Ajánlott hozzászólás

De legalább a Halálcsillag szerepelt a legtöbb filmben. Fizikailag az ep3-RO-ep4-ben, hologramként az ep2-ben és az ep7-ben. :) 

Mondjuk sokkal jobban eltudnék képzelni olyat, amin mondjuk a három fő Skywalker van (Anakin, Luke, Rey) és teszem azt kivonva állnak a karddal, ami mindhármójukat megjárta. Referenciának lehetne használni pl. ezeket a képeket:

tumblr_o49jq0k8zb1sl2jkoo1_640.jpg89e1c67156f4ab0a0332f7a8ac60d3ca.jpg267cbdb530b949053aad684d6d04808a.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Inkább valami ilyesmikre kell készülni:

 

StarWarsTheRiseOfSkywalker-BD.jpg

 

Bomarrnak a 4K-s borító. :D 

 

StarWarsTheRiseOfSkywalker.jpg

 

A beavatottak úgy tudják március 31-én jelenik meg amcsiban (előtte 17-én digitálisan). 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyerekek! Itt vannak a részletek. Kapunk megint egy rakat extrát, köztük egy making-of filmet. Jön DVD, 4K és BD-ben. És ami a durva, egyúttal kijön a SAGA 4K-ban!!! :o Arról majd a megfelelő topikba írok.

 

The Skywalker Legacy – The story lives forever in this feature-length documentary that charts the making of Star Wars: The Rise of Skywalker.

Pasaana Pursuit: Creating the Speeder Chase – Dive into the making of the movie’s epic landspeeder chase and discover how this spectacular sequence was brought to the screen.

Aliens in the Desert – See what it took to create the Pasaana desert scenes, from the sheer scale and complexity of the shoot to its colorful details.

D-O: Key to the Past – Explore the ship that connects Rey to the mystery of her missing parents and get to know the galaxy’s newest, irresistible droid.

Warwick & Son – Warwick Davis, who played Wicket in Star Wars: Return of the Jedi, dons the Ewok costume once more; this time joined by his son Harrison.

Cast of Creatures – The team behind the film’s memorable creatures reveal the puppetry, makeup, prosthetics and digital magic that bring them to life!

 

Digital Exclusive:

The Maestro’s Finale – Composer John Williams reflects on his body of work for the Star Wars saga and shares insights on scoring Star Wars: The Rise of Skywalker.

 

* Digital bonus offerings may vary by retailer.

Star Wars: The Rise of Skywalker, the ninth and final episode in the Skywalker saga, welcomed the return of original characters Luke Skywalker, General Leia Organa, Chewbacca, C-3PO, R2-D2, Emperor Palpatine, and Lando Calrissian, along with the latest generation of heroes and villains, including Rey, Finn, Poe, BB-8, Maz, Rose, General Hux and Kylo Ren. Newcomers include Jannah, a new ally of the Resistance; Allegiant General Pryde of the First Order; and smuggler Zorii Bliss.

 

tros-home-ent-hero-MOBILE.png

 

Target exclusive:

tros-target-exclusive-product.jpg

 

Best -buy exclusive:

tros-best-buy-exclusive-steelbook-produc

 

Walmart exclusive:

tros-walmart-exclusive-product.jpg

 

tros-home-ent-hero-4K-MOBILE.png

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem majd egy steelbook kell ebből, csak nem tudni még milyen lesz itthon, ha lesz.

Tetszik a best buy ex. , de csak kinyitva.. ez a csilagrombolós lenne az igazi steel-ben.

 

szerk.: megelőztél.. :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Brodie írta:

A Pro Videós balf@szkodással kapcsolatban van már valami fejlemény?

Annyit hallottam, hogy óriási tartozások vannak a Disney felé. A Provideo nem fizetett, ezért a Disney nem is akar velük újraszerződni. Szerintem jelen helyzetben ha akarná se tudná kifizetni őket a PV. Nem tudom hogy lehet még életben a cég, mikor már csak a Warner jogok vannak náluk. Ha lesz is itthon SW9 (amire nem sok esély van még mindig), szerintem nem a PV forgalmazásában. De ha mégis tárgyalnak tovább, csak abban reménykedek, hogy mintegy utolsóként sikerül megegyezniük, csak a SW kiadásáról. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, mui-ruy írta:

sikerül megegyezniük, csak a SW kiadásáról. 

Az utóbbi években ez volt, ezért jöhetett a TFA és a TLJ is. Remélem ezt még valahogy sikerül kiharcolni.

 

Éppen most , Brodie írta:

Gyűlölöm a Pro Videot már évek óta. Jó lenne tudni legalább azt, hogy nem jelenik meg, mert akkor megrendelem külföldről.

Kétszer nem tudom/akarom megvenni.

Szerintem meg fog jelenni.

 

Aki járatos a külföldi rendelésekben. A cseheknél amit árulnak lemezeket azon van magyar felirat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az angoloknál április 20-án jön, így akkor valószínűleg nálunk is akkortájt. :( 

Nálunk ugye 4 hónap a mozi után tehát az április normális. Mindig így jöttek ki.

 

Viszont szerintem(most úgy érzem) nem fog megjelenni Magyarországon az EP9. Semmi hír róla a kiadó rengeteggel tartozik, igazi link.

Szépek az amcsi kiadások, de ha nincs magyar akkor nekem nem lesz teljes a gyüjtemény.

Megvenném a 4K-s Saga kiadást ,de azt meg 6 millió % hogy nem fogják kiadni Magyarországon.

Mert én biztos nem fogom úgy nézni(pénzt adni meg főleg nem rá) hogy nem értem kristálytisztán. 

Pedig csak egy nyomorult felirat kéne rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

 

Aki járatos a külföldi rendelésekben. A cseheknél amit árulnak lemezeket azon van magyar felirat?

Ez nagyon érdekes én a 3D miatt tólük vettem  a Disney éra SW filmjeit. A filmet tartalmazó lemezeken (2D-3D BD) nincs magyar vonatkozás, viszont az extra lemezek  ugyanazok mint a magyar kiadásoké, tehát magyar felíratosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.