Ugrás a kommentre

The Rise Of Skywalker BD/DVD kiadás


Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?  

13 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?

    • Beszerzek egy külföldi kiadást.
    • Megvárom a csodát, bízom a magyar helyzet időveli normalizálódásában.
    • Barkácsolok, lemezt írok, nyomtatok tokkal vonóval ;)
    • Gyönyörűen elfut egy pen drive-ról, megelégszem azzal.
      0
    • Online verziót vásárolok meg.


Ajánlott hozzászólás

10 perccel korábban, Frenkie írta:

Mondjuk ez azért röhej, hogy az extrákon van magyar felirat a filmen meg nincs. Ez vajon így kinek juthatott eszébe?

Amig nálunk is kiadták a SW BD-ket, addig benne voltunk egy összeurópai blokkban, mindenféle kelet európai nemzettel együtt. Sőt még a mindíg különkodő brittekel is együtt voltunk. Az ébredő erő 3D-s britt kiadásán ugyanúgy voltak az extrákon magyar felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Félek azokon is csak azért volt felirat mert mind megjelent nálunk is. De ez nem fog így kétlem, hogy magyar felirat készülne hozzájuk. 

 

SZERK: most nézem, hogy a cseheknél a kiszállítási díj majdnem annyi mint a maga a lemez. :lol2: Elmehetnek a sunyiba...

Hát igen, nekem egy egy kiadvány postával együtt belekerült akár 20000 Ft-ba is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor ennyi volt. Jöhet a külföldi rendelés, ami angol felirattal fele akkora élvezeti értéket sem fog nyújtani... :angry:

Már csak az a kérdés, hogy bénázzak ezzel az egy filmmel, vagy vegyem meg újra a 9 részt egyben, egységesen, nem ilyen-olyan borítókkal + egy 6 részes díszdobozzal.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Brodie írta:

Hát akkor ennyi volt. Jöhet a külföldi rendelés, ami angol felirattal fele akkora élvezeti értéket sem fog nyújtani... :angry:

Már csak az a kérdés, hogy bénázzak ezzel az egy filmmel, vagy vegyem meg újra a 9 részt egyben, egységesen, nem ilyen-olyan borítókkal + egy 6 részes díszdobozzal.

Én biztos nem veszek már több BD Star Wars Saga filmet. Ez lesz az utolsó, innentől jöhet a 4K. A felirattal nincs gondom, úgy is fújom kívülről a filmet, annyit meg értek angolul, hogy ne zavarjon a felirat. Az extrákon lévő hiányuk már érzékenyebben érint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Én biztos nem veszek már több BD Star Wars Saga filmet. Ez lesz az utolsó, innentől jöhet a 4K. A felirattal nincs gondom, úgy is fújom kívülről a filmet, annyit meg értek angolul, hogy ne zavarjon a felirat. Az extrákon lévő hiányuk már érzékenyebben érint.

Igen, én is ezen gondolkozom, hogy nem a IX-et veszem meg, hanem egyben a Sagát 4K+BD-n. Úgyis ugyanazon a napon jelenik meg.

Ismerem én is a filmeket már alaposan, de ha azt mondanám, hogy ugyanannyira szórakoztat az angol felirat, mint a magyar, akkor azt jelentené, hogy anyanyelvi szinten beszélek angolul, ami sajnos nem igaz.

Arról nem beszélve, hogy nem lesz olyan ember, aki le fog velem ülni angol felirattal SW-filmet nézni, pedig együtt sokkal jobb.

Hát ez van...

 

Attól meg viszolygok, hogy streamelve nézzek SW filmet, (azért én nem fogok fizetni, hogy "letölthessem"), az mkv meg szóba sem jöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

A kulcsszó egyelőre. Most az a baj hogyha tegyük fel megveszem angolul és mondjuk ősszel a Bontonfilm megjelenteti magyarul mert hozzá kerülnek a jogok akkor tökön szúrom magam.

A Bontonfilm annyit nyilatkozhatna hogy folynak-e erről tárgyalások egyáltalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon kellene a magyar szinkron, már csak a teljesség kedvéért is, no meg azért, mert mindig előkerül valahonnan egy gyerek, aki szeretné látni és nem tud angolul. Saját magam és az itthoni rajongótársaim miatt teljesen jó lenne angol felirattal is, de azért csak jobb, ha teljes a kiadvány minden szempontból. :)

Ennek ellenére az angol kiadás annyira olcsó, hogy valószínűleg megveszem azt, aztán ha lesz magyar kiadás valamikor, akkor azzal fejezem be a szinkronos sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 

A kulcsszó egyelőre. Most az a baj hogyha tegyük fel megveszem angolul és mondjuk ősszel a Bontonfilm megjelenteti magyarul mert hozzá kerülnek a jogok akkor tökön szúrom magam.

A Bontonfilm annyit nyilatkozhatna hogy folynak-e erről tárgyalások egyáltalán.

Valószínűleg tárgyalnak, mert akkor szoktak ilyen sejtelmesen nyilatkozni. 

 

Egyébként én is úgy gondolom mint Ildi. Olcsó az angol kiadás és bizonytalan ideig nem szeretnék várni rá. 

Persze április végéig még megérkezhet a bejelentés, szóval nem kell elsietni semmit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Valószínűleg tárgyalnak, mert akkor szoktak ilyen sejtelmesen nyilatkozni. 

 

Egyébként én is úgy gondolom mint Ildi. Olcsó az angol kiadás és bizonytalan ideig nem szeretnék várni rá. 

Persze április végéig még megérkezhet a bejelentés, szóval nem kell elsietni semmit. 

A májust mindenképp megvárom aztán döntök. Remélem addig lesz fejlemény. Feleslegesen nem igazán szeretek pénzt kiadni, márpedig 2 kiadványt venni az úgy hogyha lesz magyar akkor úgyis csak azt fogom nézni. Bár mondjuk akkor meg az angolt el lehet adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

18 órával ezelőtt, Pildi írta:

Nekem is nagyon kellene a magyar szinkron, már csak a teljesség kedvéért is, no meg azért, mert mindig előkerül valahonnan egy gyerek, aki szeretné látni és nem tud angolul. Saját magam és az itthoni rajongótársaim miatt teljesen jó lenne angol felirattal is, de azért csak jobb, ha teljes a kiadvány minden szempontból. :)

Ennek ellenére az angol kiadás annyira olcsó, hogy valószínűleg megveszem azt, aztán ha lesz magyar kiadás valamikor, akkor azzal fejezem be a szinkronos sorozatot.

Nagyon gáz, hogy kialakult ez a helyzet. Én főleg a gyerekeket sajnálom, ők a legnagyobb áldozatai ennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ok, nem mintha nagyon érdekelne magyarul, de eleve a rip változat nem izgat. Bár leszedtem, de csak belenéztem meg arra jó, hogy képeket másoljak belőle. :D Két hét és jön a gyári lemez, megvárom azt. Addig haladok a SAGA megtekintéssel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Két hét és jön a gyári lemez, megvárom azt.

Nem jövő héten lesz a megjelenés? Vagy arra gondolsz hogy két hét múlva veszed meg?

Ami a gyerekeket illeti, szerintem a legtöbb háztartásban nCore-os verziót néznek. Szerintem ez igazán a rajongókkal meg a gyűjtőkkel egy nagy kicseszés. Teljesen abszurd, hogy miközben Star Wars képregények meg regények jönnek itthon, pont a friss nagyfilm Blu-rayen nem tud kijönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bomarr írta:

Nem jövő héten lesz a megjelenés? Vagy arra gondolsz hogy két hét múlva veszed meg?

20-án jelenik meg, de április 30-május 4. a kiszállítás hozzánk. Én is megrendeltem, aztán a magyar verziót le fogom tölteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ok, nem mintha nagyon érdekelne magyarul, de eleve a rip változat nem izgat. Bár leszedtem, de csak belenéztem meg arra jó, hogy képeket másoljak belőle. :D Két hét és jön a gyári lemez, megvárom azt. Addig haladok a SAGA megtekintéssel. 

A IX. rész (ezáltal a sequel trilógia egészének) értelmezése miatt én szinkronosan szeretném nézni. Majd ha már a szövegkönyv annyira a véremben lesz, mint mondjuk az OT-é, akkor majd átváltok angolra. Bár Reviczky, mint Palpi borzalmas, de a többiek hangja (Gesztesi Károly nyugodjék békében) teljesen rendben van. Majd írhatnál pár sort a külföldről rendelt példányodról, főleg az extrák esetleges magyar frelíratáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írni fogok mindenről, bár kötve hiszem, hogy sok magyar vonatkozás lenne a lemezen. :) Viszont én már eddig is 31-szer láttam a filmet, meg kicsit tudok is angolul így az angol felirat nekem tökéletes. :) Április 29-re ígérik, hogy megjön. Pont a hosszú hétvégére, szóval már alig várom! :yes: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.