Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Megnéztem az első részt (köszi Werebazs). Sokkal jobb volt mint az Utapaui szál. Ez a Bad Batch hatalmas csapat...zúzó a legnagyobb arc. :D És hát igen, Echo -ra nagyon kíváncsi leszek! Egyébként ezt a b*zi Trench -et igazán kinyírhatnák már!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Distant Echo

 

Érdekes volt az új fajjal és nyelvezetükkel. Végre láthattunk techno uniós droidokat is. Wat Tambor már kiszabadult a börtönből...és hát Echo. Még így animaticsban is szívszorító látni mit tettek vele. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Unfinished Business

 

Nagyon jó lezárása volt a történetnek. Anakinból előbújt az állat, és végre valahára kinyírta Trench -et. :rock: Echo sztorija és jó véget ért, hisz hőssé vált és a Bad Batch tagja is lett. Zúzó egyébként a sorozat egyik legjobb karaktere lehetett volna. :D Óriási szövegei vannak az ürgének, és az igényei is alacsonyak: feltétel nélküli rombolás. :D

 

Ja és most tűnt fel. Ez az erőd nem az amit a Rebels -ben is látunk elhagyatva?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Na most végre meg volt az 1. rész!Hát nem tudom miért de nekem ez még így is valahogy sokkal SW-sebb,mint a Rebels...nem tudok rá magyarázatot adni...ez annyira SW,hogy nagyon! :)

Jó volt!Jó kis akciós,lövöldözős csaták....félelmetes ez a Foltozott banda! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na bummm.Vegeztunk!

Nagyon jo kis 4 reszes story volt!Ez a banda nagyon jopofa,sok lett volna meg bennuk...kicdit olyan erzes,mint ha ok lettek volna a fejvadaszok elodjei.:-)

 

Amugy az benne van valamelyik reszben,hogy a szepik elfoglaljak az osszeszeteli uzemet?(Anaxesi csata elozmeny)Nem emlekszem mar...

Kronologiaban ezt pontosan hova kell rakni?

 

Ejj de jo lenne ezt keszen latni... :(:(:(

 

Lesz meg ilyen felkesz esetleg???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Szégyen nem szégyen, csak most néztem a meg a részeket!

Ugyanaz az érzés, mint az Utapau szálnál. Nagyon sajnálom, hogy nem lehet a 6. évad teljes jogú tagja ez a 4 rész.

Amúgy minőségben is az Utapau szállal egyenértékű.

Csak míg az az OT felé mutat, ez inkább a TCW-hoz magához nyúl vissza.

Önmagát teszi keretbe, mind Trench-csel, -aki kronológiában nézve az első és az utolsó részben is szerepel!!- és mind Echo-val, aki egy újabb nagy visszatérő és a sorozaton átívelő Domino-osztag sorsát hozza újra előtérbe. Szóval jó kis kaland volt ez is!

Kiemelendő szösszenetek:

(-) Windu monológja a droidsereghez! :facepalm:

Ez tovább mélyíti a karakterét. Szinte már lehülyézhető érte. hihetetlen!

 

(+) Amidala szenátor festmény - és maga a jelenet: 'szívesen "tárgyalnék" vele'.

Óriási poén, és nem tudom nem-e ez az egyetlen sikamlós poén az egész sorozatban?!

 

Mégegyszer kösz Werebazsnak a munkájáért!!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

(+) Amidala szenátor festmény - és maga a jelenet: 'szívesen "tárgyalnék" vele'.

Óriási poén, és nem tudom nem-e ez az egyetlen sikamlós poén az egész sorozatban?!

 

Volt még az is, amikor Ventress beszólt Grievous-nek, hogy a tábornoknak nincs semmije, amit Ventress akarhatna. Meg amikor Ahsoka megkérdezte Lux-ot, hogy rossznak látszik-e, mire a srác tetőtől talpig végigmérte, Ahsoka meg rávágta, hogy "Úgy tűnik a fiúk mindenhol egyformák"

 

Mégegyszer kösz Werebazsnak a munkájáért!!

Szívesen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt még az is, amikor Ventress beszólt Grievous-nek, hogy a tábornoknak nincs semmije, amit Ventress akarhatna. Meg amikor Ahsoka megkérdezte Lux-ot, hogy rossznak látszik-e, mire a srác tetőtől talpig végigmérte, Ahsoka meg rávágta, hogy "Úgy tűnik a fiúk mindenhol egyformák"

 

Tényleg. Jó észrevételek. Rég làttam a felemlegetett epizódokat.

Ez a legutóbbi egy hangyànyival erősebb, Anakin miatt.

Belegondolva: milyen képet vágnék, ha munkatàrsaim közölnék velem, hogy szívesen megnyomnàk a nejemet? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az afféle tisztelgés akart lenni Samuel L. Jackson filmjei előtt.

Hogy jutottàl erre a következtetésre? Nem értem.

Ha mondjuk azt modta volna, hogy ellenben "lesulytok rátok hatlmas bosszúval és rettentő haraggal"

az tisztelgés lenne. De aki rohamdroidoknak tart hegyi beszédet, az hülye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy jutottàl erre a következtetésre? Nem értem.

Ha mondjuk azt modta volna, hogy ellenben "lesulytok rátok hatlmas bosszúval és rettentő haraggal"

az tisztelgés lenne. De aki rohamdroidoknak tart hegyi beszédet, az hülye.

Nos, Windu először finoman felhívta a droidok figyelmét arra, hogy már több ezer példányt elpusztított belőlük, majd "nagylelkűen" adott nekik egy lehetőséget a megadásra.

 

Nekem ez inkább burkolt fenyegetésnek tűnt, mint hegyi beszédnek. Ilyen értelemben egyetértek azzal, hogy ez a jelenet továbbmélyíti a karakterét, mert ismét demonstrálásra kerül a Jedik arroganciája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, Windu először finoman felhívta a droidok figyelmét arra, hogy már több ezer példányt elpusztított belőlük, majd "nagylelkűen" adott nekik egy lehetőséget a megadásra.

 

Nekem ez inkább burkolt fenyegetésnek tűnt, mint hegyi beszédnek. Ilyen értelemben egyetértek azzal, hogy ez a jelenet továbbmélyíti a karakterét, mert ismét demonstrálásra kerül a Jedik arroganciája.

Csak a saját arroganciája.

És hogy hitt abban, hogy programozott konzervekre hathat a duma??

Mindegy, én fogtam a fejem..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Dzséjt lezárta és megnyitotta ezt a topikot
  • 9 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.