Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A TCW ugyanúgy antológia maradt az után is, hogy kronológiaikag mentek a részek. Az egyes 3-4 részes történetszálak közül a legtöbb nem kapcsolódott egymáshoz közvetlenül.

 

Vajon mennyi stílusjegyet hagynak meg a TCW-ből? Maradnak vajon a rész eleji bölcsességek és narráció? 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én márciusra tippelem.

Én is. Alapból két opcióra tippeltem korábban:

1. A TCW-hez hasonlóan itt is februári premier lesz.

2. Márciusban jön a sorozat. Március 19. -én jön a Falcon and the Winter Soldier, a Wandavision meg legalább 8 részt fog tartalmazni, vagyis utóbbi sorozat olyan március 5. -én finálézna. Március 12. -én jöhet a Bad Batch. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Most olvastam, hogy a Bad Batch tiszteletére hoztak létre egy elit osztagot, amelynek a SCAR Squadron nevet adták. Ők szerepeltek ugye a 2015 -ös SW sorozatban. Érdekes lenne ennek az előzményét látni. Vannak hasonlóságok a két alakulat között. :hmm:

 

r/starwarscomics - Anyone else notice the similarities of Clone Force 99 (The Bad Batch) and Task Force 99 (Scar Squadron)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Iqvi írta:

Off de jó volna még látni őket a most futó Star Wars-ban is. Nem tudom te hogy gondolod.

A megfelelő topikban válaszoltam erre.

 

Amúgy a sorozatnál maradva: a februári premier egyre inkább halványodik el. Ha jövő hét végéig nem lesz semmi, akkor tavaszi premier lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nincs kizárva. :D

 

Amúgy a március 12. megint szabadnak tűnik. Azzal, hogy a Wandavision dupla epizóddal kezdett pénteken, a zárórész 5. -én fog jönni, március 19. -én pedig jön a kövi Marvel sorozat. A kettő között nyugodtan elindulhatna a Bad Batch. :D

 

(ha kiderül a premier, visszatérünk erre a hozzászólásra. :P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

A minap olvastam a redditen, hogy valaki elég szépen elemezte a decemberi előzetest. Az elemzésből ezek derültek ki:

- Onderon fel fog valószínűleg tűnni a sorozatban. Az okok: egyrészt, Anakin és Obi-wan beszélgetése a TCW 7.09 -ben (ugye Saw Gerrera Fulcrum néven ismert, Onderon ostromáról beszélnek), továbbá az előzetesben látható egy maszkos illető, aki kísértetiesen hasonlít az Onderoni szál lázadóira, hasonló maszkjuk és ruházatuk volt. Továbbá az erdős környezet is stimmel az elemzés szerint. Ezek szerint Lux és Saw felbukkan a sorozatban? :)

- Fennec Pantorán lesz majd látható.

- A Saleucami bolygója is felfog elvileg tűnni a sorozatban. Wrecker hasonló sapkát hord, mint Cut, továbbá amikor összeöklöz pár klónt, a háttérben látható növényzet az elemző szerint ugyancsak a Saleucami bolygóra hajaz.

- Továbbá van egy jelenet, ahol a Bad Batch tagjai mintha valakit védenének. Ez egy nagyon abszurd teória az elemző részéről, de úgy hiszi, hogy Korkie az a bizonyos védelmezett. A Bo-Katanos pletyka ennek talán valamennyi táptalajt ad, de inkább fogadjátok egy adag sóval ezt a részét.

 

A héten jön a D23 magazin, benne egy sneak peek -el Dee Bradley Bakerrel. Esélyes, hogy akkor a héten végre felfedik a premierdátumot, de könnyen lehet, hogy ezt már csak tavasszal tudjuk meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akár. Bár lehet tartják a kb. 1 hónapos trendet, miszerint a premier előtt egy hónappal kiadják az előzetest/posztert és felfedik a premierdátumot. A TCW-nél ez volt. Mivel márciusban mostmár szinte biztos, hogy nem jön a sorozat, ezért marad április és május. Én azt tudom elképzelni, hogy a héten talán felfedik a dátumot és jövőhéten érkezik a fő trailer. :)

 

Az epizódszámra kíváncsi vagyok. Vajon 12 rész lesz vagy kicsivel több? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem március 26-án lesz a premier.

A próféta szóljon belőled. Na ne az, aki a Kiválasztott próféciáját mondta, mert azt lehet, hogy félre lehet értelmezni. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon mennyire lesz a TCW-hez hasonló stílusú? Az animáció teljesen ugyanaz, de vajon a külsőségek (rész eleji bölcsesség, narrálás) maradnak-e? Én úgy képzelem, hogy igen, elvégre ez amolyan "spiritual sequel"-nek, vagy "thematic sequel"-nek tűnik. Egyébként adja magát, hogy 1 évvel azután kezdődjön, hogy a TCW véget ért.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes kérdés. Esélyes, hogy kvázi ugyanolyan lesz, mint a TCW: narrálás, bölcsesség, esetleg antológia-jelleg? :hmm: Meglátjuk. Mindenesetre várom a DBB-es interjút, hátha megoszt majd néhány információt.

 

Dátumnak megfelelő, hiszen SW nap mellett évforduló is, ugye ekkor ért véget a TCW. A márciusi kezdésről én már az előző héten lemondtam. A Disney márciusi katalógusában nem szerepelt a Bad Batch. Kiadtak egy márciusra vonatkozó másfél perces előzetest, ahol pl. a Falcon and the Winter Soldier szerepelt (premier március 19.), de a BB nem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.