Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Akkor úgy tűnik hivatalos. Vajon jön előzetes? :D

 

Image

Remélem.:D

 

1 órával korábban, Yoda József írta:

Egyébként adja magát, hogy 1 évvel azután kezdődjön, hogy a TCW véget ért.

Szerintem direkte fogja folytatni az ep3-at, vagy egy időben fog játszódni annak a végével, mivel látjuk Palpatine beszédét a trailerben a Kaminon.

 

1 órával korábban, Yoda József írta:

vajon a külsőségek (rész eleji bölcsesség, narrálás) maradnak-e?

Én a narrációt és ahogy fentebb @Bence1997 írta az antológia felépítést, elképzelhezőnek tartom. De szerintem a bölcsesség az már elmarad. Az a Köztársaság és a Jedik korához tartozik, annak pedig már leáldozott, helyét egy sötét árny, a Birodalom foglalta el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

De szerintem a bölcsesség az már elmarad. Az a Köztársaság és a Jedik korához tartozik, annak pedig már leáldozott, helyét egy sötét árny, a Birodalom foglalta el.

A bölcsességek helyét pedig átveszik a Birodalmi propaganda szövegek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

A bölcsességek helyét pedig átveszik a Birodalmi propaganda szövegek. :D

Akarod mondani, átveszi az igazság, amit a gonosz és áruló jedik eltitkoltak, de a nemeslelkű Palpatine, aki a demokrácia védelme miatt lett császár és a béke és a biztonság az érdeke, a nép tudtára adja.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Akarod mondani, átveszi az igazság, amit a gonosz és áruló jedik eltitkoltak, de a nemeslelkű Palpatine, aki a demokrácia védelme miatt lett császár és a béke és a biztonság az érdeke, a nép tudtára adja.:D

Akár. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos a TCW stílusát folytatja majd. Egyébként kedden kezdődik..... remélem ez csak a premierre vonatkozik és egyébként maradnak a pénteki bemutatónál. 

 

SZERK: meg is jött a válasz a kérdéseimre. :D 

 

https://www.starwars.com/news/star-wars-the-bad-batch-premiere-date

 

Május 4-én lesz a premier, a következő rész pedig pénteken (május 7).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy marad a pénteki menet, csak SW nap alkalmából megkapjuk a nyitányt. Most már csak egy epizódszámot szeretnék látni. Én könnyen eltudnám képzelni, hogy kapunk 16 részt, azzal nagyjából nyár végéig kihúznák a sorozatot, aztán jöhet 10 héten át a Visions, majd egy kis pihi következik és jöhet Boba. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó hírek, el sem hiszem, hogy már ott tartunk, hogy lassan egy év telt el a TCW óta és itt is van az örököse. Most újranéztem a BB előzetest, hát ez valami fantasztikus lesz, a végén ahogy "leég" a TCW logó és megjelenik a helyén a Bad Batch felirat... mindenképpen sokatmondó! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TCW forever! Nekem ez annak a folytatása! Nagy nagy kedvenc! Jöjjön csak! Ismerve mostani trendeket sw-n belül is 100+1 kapcsolódási pont lesz ide oda amoda, biztos ajándék lesz a széria!

Tudunk arról valamit mekkora lélegzetvételűre tervezik?

Hány rész lesz az első évad és hány évad lesz összesen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, csoli1138 írta:

TCW forever! Nekem ez annak a folytatása! Nagy nagy kedvenc! Jöjjön csak! Ismerve mostani trendeket sw-n belül is 100+1 kapcsolódási pont lesz ide oda amoda, biztos ajándék lesz a széria!

Tudunk arról valamit mekkora lélegzetvételűre tervezik?

Hány rész lesz az első évad és hány évad lesz összesen?

 

Egyértelműen a TCW folytatása. Szerintem még jobb is lesz. Legalábbis látványban biztos. :D

 

Az évadokról és a részek mennyiségéről egyelőre nincs hír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 02. 24. - 21:24, Yoda József írta:

Szerintem folytatás helyett pontosabb megfogalmazás, hogy ez a TCW utódja

Nyilván nem veszünk össze, a de Domino szakasz utolsó túlélője benne van a csapatban így az ő élettörténetének folytatásaként is felfogható. És persze mindenki klón. Jó kis kalandjaik lehetnek.

Dee Bradley Bakernek meg jutalomjáték a sorozat, egyértelműen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ilyenkor mindig az merül fel bennem, hogy ez vajon valódi?

Konkrétan az előbb láttam a hivatalos Star Wars instagram profil sztorijában. 

Itt elérhető míg a 24 órás időkeret le nem jár:https://instagram.com/stories/starwars/2519961503118224323?igshid=thzfyei85uss

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak igazán a korábbi évadokon látszott, ahogy haladt a sorozat úgy lett kifinomultabb a stílus is. Én azt hittem ez a sorozat a 7. évad szintjét akarja megcélozni, de ezen a képen olyan, mintha az első évadhoz tértünk volna vissza :D no, majd látjuk hogy fog kinézni mozgásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.