Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

31 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Amúgy az bárhol ki lett fejtve mit jelent a korai szakasz? Mert ha a mutáció előbb kijött minthogy elérték azt a szakaszt akkor lehet nem bajlódtak ezzel.

Ahogy Cupsy is írta, 6. évados Fives-szálból derül ki, hogy már a 3-as fázisban lévő embriókban is kimutatható a chip. Persze elképzelhető, hogy a mutáció korábban, az 1-es vagy 2-es fázis során jelentkezett. Mert arról is szó volt, hogy eleve mutációval tervezték őket a kaminóiak, hogy úgymond kísérleti "szuperkatonák" legyenek.

Én azt se zárom, hogy ha volt is bennük chip, akkor később került eltávolításra. Egyrészt, eleve kiszámíthatatlanabb klónok, így kockázatos lett volna, ha idő előtt fény derül a chipek titkára. Másrészt, ők nem is igazán szolgáltak Jedik mellett, akkor meg minek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 07. 15. - 10:32, Darth Cupsy írta:

Ezt hogy érted?

OFF/mandi:Felbukkant az erő használat és előkerült az a bizonyos kard. A 2. évad castingja is az erősíti, hogy nem csak a fejvadászok ügyletein lesz itt a hangsúly. És persze a lényeg, ki is az aki a háttérben áll, és mik aa motívációi? 

On: szóval lefogadom, hogy amennyire érinteni lehet, ez a sorozat is érinteni fogja a még maradt jediket, az erőt, helyszínek cameok stb nagyon is sanszosak. 

Persze ez egyeseknek lehet hogy evidens, de nekem például a mandinál nem volt az és ezért nagy meglepetés nekem, hogy a Mandi nagybetűs SW lett, mert nem hittem annak korábban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 7/13/2020 at 7:16 PM , Yoda József said:

Hát én ettől nem dobtam hátast. Annyit nem érzek az osztagban, hogy egy sorozat épüljön köréjük.

Hasonlóan érzek én is. Szerintem Star Wars: Droids hosszúságú sorozatként működhet. Nem nagyon tudnám őket elképzelni őket egy sorozatban, amely köréjük épül, és 25-30 epizódnál hosszabb.   

Kíváncsi vagyok, hány részesre tervezik a sorozatot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit emésztve a bejelentést, pozitívabb irányba változott a véleményem a ránk váró sorozatról. Eddig sem negatív, inkább közömbös voltam az irányába. Gyakorlatilag semmivel nincs kevesebb potenciál ebben a szériában, mint anno a TCW-ben volt. Egyrészt, az Ep3-4 közötti 19 év még annak ellenére is kínál lehetőségeket szép számmal, hogy filmek, könyvek, képregények és egy játék is elénk tárja ezen korszak egy-egy szegmensét. A Bad Batch lehet, hogy csak a központi eleme lesz bizonyos témák kivesézésének összefogására. Pl.: az újszülött Birodalom, a hatalmát megszilárdító Palpatine, az életükért küzdő Jedik, az alvilág, valamint úgy összességében az egész Galaxis ekkori berendezkedése. Szerintem ezek mind olyan témakörök, amiket még bőven lehet boncolgatni. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg ismerőssel találkozhatunk, akiknek élete ezen szakaszáról nem sok ismeretünk van. Ráadásul szépen össze lehetne fűzni a Kánon kontinuitás különböző láncszemeit is. Másrészt ott van a klónok támája: Mi történt velük a háború után? Hogyan élték meg a veteránok a "béke" beköszöntét? Mi lett azzal az egymillió egységgel, amelyek "úton voltak" az Ep2 idején? Mert ezeket a kérdéseket nem magyarázza az, hogy a birodalmi klón-rohamosztagosokat lassacskán felváltották a sorozott katonák. Számomra már a Republic/Imperial Commando könyvsorozat is bebizonyította, hogy van lehetőség a témában. 

 

Addig meg végképp nem "zavar" a Bad Batch érkezése, amíg mellette továbbra is tervben van a Rebels folytatás sorozata, így nem előle foglalja a helyet, és egyebek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Hasonlóan érzek én is. Szerintem Star Wars: Droids hosszúságú sorozatként működhet. Nem nagyon tudnám őket elképzelni őket egy sorozatban, amely köréjük épül, és 25-30 epizódnál hosszabb.   

Kíváncsi vagyok, hány részesre tervezik a sorozatot. 

Nyilván nem csak róluk fog szólni, ahogy a többiek is írtak a kiszivárgott hírek alapján. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
On 7/26/2020 at 4:10 AM , Ody Mandrell said:

Nyilván nem csak róluk fog szólni, ahogy a többiek is írtak a kiszivárgott hírek alapján. 

Nyilván, de ők lesznek a középpontban. :D Ezért vagyok nagyon kíváncsi, hány részesre tervezik a sorozatot. Mert még néhány mellékszállal sem tudnék elképzelni 40 epizódnál többet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, caseyjones írta:

Nyilván, de ők lesznek a középpontban. :D Ezért vagyok nagyon kíváncsi, hány részesre tervezik a sorozatot. Mert még néhány mellékszállal sem tudnék elképzelni 40 epizódnál többet.

Valószínűleg 2-3 évad legalább lesz. Illetve kb. annyi epizóddal fog operálni, mint a TCW utolsó évad, kb. 12-13 résszel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Jordan Maison szerint nemcsak a Lego Star Wars játék fog jövő tavasszal érkezni, hanem ez a sorozat is. :)

Mindezt arra alapozza, hogy a Lego játék deluxe verziójában benne lesznek a sorozat karakterei a hivatalos leírás szerint, valamint "egyéb erre utaló jeleket" is látott

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Yoda József írta:

Mindezt arra alapozza, hogy a Lego játék deluxe verziójában benne lesznek a sorozat karakterei a hivatalos leírás szerint, valamint "egyéb erre utaló jeleket" is látott

Na igen, bár az igazat megvallva, reális lehet. Én egy márciusi premierrel simán kibékülnék. Mondjuk persze az is jó kérdés, hogy a sorozathoz mikor kezdtek hozzá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Minimum egy évvel korábban kellett már írni a forgatókönyvet, elkezdeni látványtervezni... Nem egyszerű folyamat. 

Szerintem a TCW 7. évadát azért kezdték velük, mert az lehet a bevezetője ennek a sorozatnak. Vagyis, akár már régebb óta készíthetik, így reális lehet a tavaszi bemutató. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, cyrano írta:

Szerintem a TCW 7. évadát azért kezdték velük, mert az lehet a bevezetője ennek a sorozatnak. Vagyis, akár már régebb óta készíthetik, így reális lehet a tavaszi bemutató. 

Az a szál 3 okból lett megcsinálva:

1. Rex karaktere kulcsszereplő abban a történetben. A többi történetszálban nem volt nagyon szerepe, volt egy R2-Rex team-up, de érthető okokból nem akarták megcsinálni.

2. A Bad Batch történet nagyon kedves volt mindig is a csapatnak, így örömmel fejezték be a munkát, amely alapból félig már készen is volt.

3. Egy backdoor pilotként funkcionált ennek a sorozatnak.

 

Szerintem már 2018 -ban elkezdődtek a megbeszélések, az irányelvek, látványtervek megtervezése, a szinkront 18 végén már befejezték a TCW -hez, tavaly már teljes gőzzel dolgozhattak a szinkronon és a kezdő animációkon. Valóban reálisnak tűnik a jövő tavaszi premier. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, cyrano írta:

Szerintem a TCW 7. évadát azért kezdték velük, mert az lehet a bevezetője ennek a sorozatnak. Vagyis, akár már régebb óta készíthetik, így reális lehet a tavaszi bemutató. 

Csak így van értelme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Hát ha ez bejön akkor ez is olyan fontosságú sorozat lehet majd mint a TCW, Rebels vagy most a Mando. Eleve a korszak is nagyon izgalmas, épp kikiáltották a Birodalmat, a Jedi Rended szétzúzták, új statu quo van születőben. Van egy olyan érzésem, hogy jó sorozat lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Hát ha ez bejön akkor ez is olyan fontosságú sorozat lehet majd mint a TCW, Rebels vagy most a Mando. Eleve a korszak is nagyon izgalmas, épp kikiáltották a Birodalmat, a Jedi Rended szétzúzták, új statu quo van születőben. Van egy olyan érzésem, hogy jó sorozat lesz.

Én is. Ezért is remélem, hogy a jövő hónapban esedékes Investor Day alkalmából (december 10., csütörtök) felfedik a sorozat látványvilágát - ha egy plakátot adnak ki, máris előrébb leszünk - továbbá felfednek egy premierdátumot (a TCW -nél augusztusban jelentették be, hogy 2020. februárjában érkezik, amely egy kb. fél éves intervallum). Nagyon pletykálják a tavaszi kezdést (március-április), szóval jövő hónapban már ideális a premierdátum felfedése - mégha csak egy hónapot mondanak.

 

Amúgy logikus, ha azt is látjuk, mi történt a Mandalore -ral a klónháborút követően. Mondjuk fura, hogy a BB ott fog lenni ezekszerint. Az is lehet, hogy a sorozat valamelyest követi majd a TCW felépítését és kicsit antológiaszerűen mesél dolgokat. A sorozat címe ennek valamelyest ellentmond, de kitudja, hogy mit kotyvasztanak a Lucasfilm berkein belül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 11. 22. - 18:03, Iqvi írta:

A Bo Katanos pletykáról is írtam egy szösszenetet. 

Shaun The Sheep Movie Ok GIF

 

Yakface bizonyítékot talált rá, hogy Bo-Katan valóban benne lesz a sorozatban.

A The Bad Batch produkciós neve nem más, mint sütik (angolul ugye cookies) és korábban már volt róla szó. Most egy ún. "Cookies Macaroon" névvel bővült a lista, amely jelzés lehet Bo-Katanra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Én a Bad Batch tagjai közül egyelőre Echonak örülök, legalább megismerjük jobban a karakterét. A többieknek pedig ez a sorozat remek alkalom lesz a kibontakozásra. :) Az éra pedig gyönyörű, végre láthatjuk, ahogy a Birodalom hadereje átalakul és az előzetesből azért egy kicsit azt is kilehetett látni, hogy a galaktikus helyzetből is kapunk majd egy kis szeletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én a Bad Batch tagjai közül egyelőre Echonak örülök, legalább megismerjük jobban a karakterét. A többieknek pedig ez a sorozat remek alkalom lesz a kibontakozásra. :) Az éra pedig gyönyörű, végre láthatjuk, ahogy a Birodalom hadereje átalakul és az előzetesből azért egy kicsit azt is kilehetett látni, hogy a galaktikus helyzetből is kapunk majd egy kis szeletet.

 Már csak ez a lik nincs betömve a prequel-érából. Hogyan képezték ki a rohamosztagosokat a klónok és utána hogy tüntek el a hadseregből ?Nem voltak felháborodva hogy kihasználták őket? Kiképzik a rohamoszikat aztán mehetnek? Na erre kiváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnézve az előzetest, amit ott felvillantottak, meg amit még a sorozat keretei között bemutathatnak... nekem most ez lépett elő a leginkább várt Star Wars alkotások listáján. A számomra legkedvesebb TCW legjobb hagyományait vihetik ebben tovább, az univerzumbővítéssel, az eddigi kerettörténet kiegészítésével és nem utolsó sorban a karakterekkel. Ha csak ezt a sorozatot jelentették volna be és mellette semmi más nem érkezik, már az is hatalmas ajándék lenne önmagában!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetesben valóban Fennec szerepelt. Ming-Na Wen pedig egy interjúban megerősítette, hogy ő kölcsönözte a karakter hangját. :)

 

Filoni a sorozatról: a The Bad Batch azt a hagyatékot fogja követni, amit még ő kezdett el anno George-al, vagyis különböző történetek elmesélése a TCW stílusában. A sorozat inspirálva van a TCW kinézete és a sorozat mérete/nagysága előtt. Elmondása szerint úgy látja, hogy az emberek a TCW végén látott animációt akarják látni. Nagyon büszke a csapatára, amit eddig elértek és nagyon izgatott.

 

"...azt a hagyatékot fogja követni, amit még ő kezdett el anno George-al, vagyis különböző történetek elmesélése..." --> antológia-szerű történetmesélés? :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.