Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Dzséjt írta:

A préselt fejű Dookuhoz képest ez szerintem tömör gyönyör. :D 

 

Az egy merénylet volt Christopher Lee ellen...

 

Szerintem egyáltalán nem olyan borzalmas ez a kép, a TCW 7. évadtól persze elmarad, de azért várjuk ki milyen lesz majd a végleges formában az adott epizódban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dee Bradley Bakeres interjú a D23 magazinból.

 

- Annyi év után a Bad Batch tagjait könnyebb szinkronizálnia, mivel mind különböznek. A klónoknál is ez volt, de itt hatványozottan igaz.

- A sorozatról: "A TCW -ben találtakat egy még mélyebb és még izgalmasabb szintre emeli."

- Mitől különbözik ez a sorozat az elődjétől? Dee válasza: "Itt vannak ezek a szuperkatonák, és amit tőlük kérnek, nagyon-nagyon izgalmas és szórakoztató is egyben."

- Bár nem mondhatta el, hogy mi is pontosan a Bad Batch feladata, elárulta: "Ez egy igazán drámai és kielégítő sorozat mindenki számára, ha ismered a Star Warst, ha nem - de még inkább, ha egy Star Wars fan vagy."

- Dee elmondta, hogy aki figyelmes volt a TCW végén, annak van egyfajta sejtése, hogy hol fog kezdődni a sorozat.

- Baker nagyon örül a csapatnak, amellyel együtt dolgozik. Szerinte egy nagyszerű sorozatot készítettek, a készítők imádják az univerzumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
5 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Fennec meg jó lesz nekem így, Ha TCW-Anakint teszem Christensen mellé, hát azt is szokni kellett, csak már elfelejtettük.

Lucas kifejezetten úgy tervezte a TCW-karaktereket, hogy realisztikus megjelenés helyett festett szobroknak nézzenek ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Mi baltával faragott animációs stílusnak neveztük annak idején. Sosem zavart, sőt, a Rebelst jobban szoknom kellett pedig a közizlést tekintve az szebb formailag. 

Nálam is talán csak a legelején volt szokatlan, de hamar megkedveltem a karakterek új kinézetét. Egyedül talán Dooku az, aki mintha egy másik karakter lenne, őt nem sikerült megszoknom, de ebben nem csak a kinézete, hanem a megnyilvánulásai is közrejátszottak. Ezt az arrogáns, kétszínű, minimálisan sem korrekt Dookut a filmekben nem láthattuk ennyire pőrén a természetét tekintve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Pildi írta:

Ezt az arrogáns, kétszínű, minimálisan sem korrekt Dookut a filmekben nem láthattuk

Szerintem a filmekben pont ilyen volt. Arrogáns, kétszínű és minimálisan se korrekt. :) Minden tulajdonságára tudnék példát mondani a filmekből. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem a filmekben pont ilyen volt. Arrogáns, kétszínű és minimálisan se korrekt. :) Minden tulajdonságára tudnék példát mondani a filmekből. 

Nem azt mondtam, hogy nem ilyen volt, hanem hogy nem láthattuk eme tulajdonságait ennyire egyértelműen. Stílusbeli különbségek vannak. A filmekben Dooku egy arisztokrata stílusában kommunikált, míg a TCW-ben sokkal inkább tűnik igazi vérgenya Sith Lordnak, aki arrogáns, de nem arisztokratikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 03. 22. - 20:30, Pildi írta:

Nem azt mondtam, hogy nem ilyen volt, hanem hogy nem láthattuk eme tulajdonságait ennyire egyértelműen. Stílusbeli különbségek vannak. A filmekben Dooku egy arisztokrata stílusában kommunikált, míg a TCW-ben sokkal inkább tűnik igazi vérgenya Sith Lordnak, aki arrogáns, de nem arisztokratikus.

Erre talán az is magyarázat lehet, hogy az ep2-ben, amiben igazán szerepelt, szinte végig a "idealista politikus, nem pedig gyilkos" szerepet játssza, nyiván azért, hogy minél több rendszer vezetőjének bizalmát elnyerje és a Köztársaság ellen fordítsa. Míg a TCW-ben, ahol szignifikánsabban többet van jelen, szinte mindig olyan helyzetben van, amikor önmagát adhatja. Vagy Obi-Wanékkal kerül szembe, akik az ep2 után már tudják, hogy miféle alak, vagy a csatlósai veszik körbe, akik meg nyilván tudják, hogy miféle alak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer alatti leírásból kiderül, hogy az első epizód speciálisan 70 perces lesz! :o A további epizódok pedig május 7-től kerülnek adásba hetente!

 

image.png

 

Bence megelőzött :D 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb Filoni interjú amit valaha láttam! Ami a legjobban meglepett, hogy:

Spoiler

Bence: Oké, emelem kalapom. Ez volt évek óta az első április elsejei poén ahol bedőltem. Jól csináltad, hogy nem valami irreális dologgal álltál elő. Az időzités is ügyes. Ennyire későn már kezdtem magam mögött tudni a "bolondok napját" :) Egyedül az árult el majdnem, hogy Youtube videó és nem beágyazva lett berakva, de úgy voltam vele hogy csak véletlenül elrontottad :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze biztos van meló a leendő élőszereplős sorozatokkal, de a TBB mivel már csak egy hónap van a premierig kb. kész és amikor ezzel volt a meló akkor még az élőszereplősökkel se volt annyi, mint ezek után lesz, tehát erre jutott ideje még akkor, így szerintem lehet, hogy a későbbi évadokhoz már más minősítésben lesz köze, de az elsőnél szerintem még ő a Big Boss. Plusz a Mandalori doku filmekből én úgy vettem észre, hogy nagyon szereti csinálni azt a cuccot is, de még mindig az animációs vonal ami igazán közel áll hozzá. Így hogy ez kvázi az ő gyermekének a folytatása szerintem szívügyének érezte, hogy legalább az alapok letételét ő felügyelje teljes mértékben a sorozatnál. Sőt szerintem a Disney is azt szorgalmazza, főleg a TCW utolsó évadának sikerét látva, hogy azt a hangulatot, atmoszférát sugározza ez a sorozat is ahhoz meg nem elég pusztán az animáció egyezése.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.