Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Animációs stílus valószínűleg ugyanaz lesz. :D De ez el is várható.

 

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Tehát ha jól értem ez egy vadi új sorozat, és nem a TCW folytatása igaz?

Hát szerintem olyan új sorozat lesz, mint a Rebels. :D Látni fogunk néhány TCW -s karaktert - Rex, Ahsoka talán cameozik, de inkább előbbire számítsunk fontosabb szerepben - de Cody is tiszteletét teheti. Sőt, utóbbit el is várom, vajon mi lehet vele.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól olvastam akkor afféle felbérelhető banda lesz belőlük akik mindenféle melót hajtanak majd végre. Kíváncsi leszek rá, főleg ha esetleg bemutatják a klónok megítélését a háború, és főleg a 66-os parancs után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát én ettől nem dobtam hátast. Annyit nem érzek az osztagban, hogy egy sorozat épüljön köréjük.

Nem is volt bennük annyi a TCW-s feltűnésük kapcsán. Ellenben ha rittyentettek köréjük egy sorozatot, akkor biztos volt ötlet. :) Filoni ott van a színen, de már maga a téma is olyan, ami nem eredményezhet egy újabb Resistance-t. Bár a fő író épp a Resistance írója. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Resistance sorozaton dolgozók ahogy látom ezen fognak dolgozni. Amúgy Noah -ék most liveolnak és ezeket tudhatjuk a sorozatról:

 

- Ahsoka és Rex szerepelni fognak benne, Ahsoka ugyanazt fogja viselni, mint a TCW fináléjában. Rex klónokat fog keresni - hmm, vajon kiket? :D

- Ahsoka és Rex limitált szerepet kap.

- Wolffe és Cody is szerepelni fog.

- A széria nagyon klóncentrikus, nem csak feltétlenül a Bad Batch lesz fókuszban. Látni fogjuk, hogy a klónok min mennek majd keresztül a klónháború végével és a Birodalom megszületésével. A 66-os parancs utáni traumával is megfognak bírkózni. "Dark Times"

Szerkesztve: - Bence1997
  • Nagyon tetszik 4
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bence1997 írta:

Látni fogjuk, hogy a klónok min mennek majd keresztül a klónháború végével és a Birodalom megszületésével. A 66-os parancs utáni traumával is megfognak bírkózni. "Dark Times"

Vaó, egy komplett sorozatban kapjuk meg azt, amit a Rebels-től vártam néhány rész erejéig? Máris váááááróóóóóóóóós!!!!!! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Kérdés Filoni milyen minőségben/mennyiségben lesz jelen a sorozatban, mert ha csak annyira, mint a Resistance-ben akkor nem vagyunk vele előrébb, hogy Ő is ott van a fedélzeten.

Az animáció valószínűleg ugyanolyan vagy hasonló lesz mint a TCW utolsó évada. Filoni helyzete kérdéses, de szerintem nagyobb figyelmet irányított erre a sorira, mint a Resistance -nél tette. :D

 

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Vaó, egy komplett sorozatban kapjuk meg azt, amit a Rebels-től vártam néhány rész erejéig? Máris váááááróóóóóóóóós!!!!!! :yeah:

Emlékszem a Rebels bejelentésekor miket írtatok, hogy mit vártok attól a sorozattól. Valószínűleg ettől a sorozattól megkapjuk az átmenetet. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ahsoka és Rex limitált szerepet kap.

Ez jók hangzik, nem tudom mennyi idő telik el a 66-os parancs és a könyv között, de itt akár össze is köthetik a kettőt.

 

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

Wolffe és Cody is szerepelni fog.

Na ez izgalmasan hangzik. Kiváncsi vagyok hogy Rex találkozik-e Cody-val.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Disney+ -ra nem hinném, hogy Resistance minőségű sorozatot gyártanak. 

Nem úgy volt, hogy ezentúl minden sorozatot oda gyártanak elsődlegesen? Mert akkor ilyen szempontból nem mérvadó, hogy oda megy.

 

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Ez jók hangzik, nem tudom mennyi idő telik el a 66-os parancs és a könyv között, de itt akár össze is köthetik a kettőt.

Vagy találhatnak újabb lehetőséget az átírására. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Az EpIII/SoM és az Ahsoka könyv között 1 év telik el.

 

2. Cody szerepe tetszene nekem, így megtudnánk, hogy végülis mi van vele.

 

3. Valószínűleg szánt szándékkal kaptuk meg a Bad Batch történetet a TCW 7. évadában. ;)

 

4. Wolffe megjelenése miért érdekes? Mert Henry Gilroy még 2018 szeptemberében nyilatkozott egy Con -on, ahol elmondta, hogy Wolffe (szerinte) elvégezte a 66 -os parancsot és valamilyen úton módon kiszedte a chipet. Rex klónok utáni kutatása szép kis történet lesz, ha Wolffe és Gregor így kerül majd képbe. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Erről már a TCW vége óta pusmogott Noah és Coray. Ők amúgy a Rebels sequelt is mondják... anyám borogass. :yes:

Remélem akkor hamarosan azt is bejelentik, az jobban izgat.

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Resistance sorozaton dolgozók ahogy látom ezen fognak dolgozni. Amúgy Noah -ék most liveolnak és ezeket tudhatjuk a sorozatról:

 

- A széria nagyon klóncentrikus, nem csak feltétlenül a Bad Batch lesz fókuszban. Látni fogjuk, hogy a klónok min mennek majd keresztül a klónháború végével és a Birodalom megszületésével. A 66-os parancs utáni traumával is megfognak bírkózni. "Dark Times"

Hát az nem túl biztató, ha a Resistance-es gárda fogja csinálni :D

 

Az egy érdekesebb dolog, hogy megtudhatjuk mi lesz a klónokkal a 66-os parancs után. Vajon átemelik a kaminói klónlázadást a régi Battlefront 2-ből? Azt megnézném TCW szintű animációval

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Remélem akkor hamarosan azt is bejelentik, az jobban izgat.

Én is jobban izgulok egy olyan sorozatért, de ebben is van potenciál. Márha tudnak élni vele. Ez persze sok mindentől fog majd függni. :)

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát az nem túl biztató, ha a Resistance-es gárda fogja csinálni :D

Valószínűleg a Resistance azért lett olyan, mert kicsiknek készítették. Ezt pedig gondolom azoknak készítik, akik a TCW -n nőttek fel. :)

8 perccel korábban, Yoda József írta:

Az egy érdekesebb dolog, hogy megtudhatjuk mi lesz a klónokkal a 66-os parancs után. Vajon átemelik a kaminói klónlázadást a régi Battlefront 2-ből? Azt megnézném TCW szintű animációval

i want that need GIF by The Cooligans

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az animáció valószínűleg ugyanolyan vagy hasonló lesz mint a TCW utolsó évada.

Az animáció a Resistance legjobb része, így az zavarna a legkevésbé ha az új sorozat is olyannal jönne.

16 perccel korábban, Bence1997 írta:

Filoni helyzete kérdéses, de szerintem nagyobb figyelmet irányított erre a sorira, mint a Resistance -nél tette. :D

Úgy legyen! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Az animáció a Resistance legjobb része, így az zavarna a legkevésbé ha az új sorozat is olyannal jönne.

Így van. Szerintem az van amit Bence is írt. A Resistance inkább a fiatalabb korosztálynak készült, míg itt azért van alap amitől nagyon nem lehet eltérni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem erős csalódás érzést keltett a bejelentés. Én egy Lázadók folytatás sorozatot vártam. A Bad Batch jó volt, de annyira nem, hogy egy sorozatot építsenek köré. A Resistance-nél valószínűleg jobb lesz. De most jelenleg a Bad Batch a Cassian Andor mellett az érdeklődési listám legalján van. Meglátjuk mi lesz belőle.

Nem tudom, de valamiért ez a bejelentés azt az érzést kezdte erősíteni bennem, hogy nem igazán akarják felpörgetni A Jedi visszatér és Az ébredő Erő közti események kitöltését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

 

- A széria nagyon klóncentrikus, nem csak feltétlenül a Bad Batch lesz fókuszban. Látni fogjuk, hogy a klónok min mennek majd keresztül a klónháború végével és a Birodalom megszületésével. A 66-os parancs utáni traumával is megfognak bírkózni. "Dark Times"

:o Jézus Mária!!!!! Erre várok évek óta, hogy kiderüljön, mi történt a klónokkal. Az eddig bejelentett sorozatok közül azonnal a legvártabb lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bad Batch engem sem mozgatott meg, az éra már annál inkább. Csak aztán legyenek merészek és mutassák meg az átmenet minden árnyoldalát a klónok eldobásától kezdve a Birodalom fokozatos terjeszkedését. Még a szeparatista-maradványok elleni küzdelmek prezentálását is el tudom képzelni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk lehet jobb lett volna a Republic Commando tagjaival megcsinálni ezt a sorozatot ha már úgyis a kánon részei. De így is rettentően várom, nagyon drámai dolgokat kilehet itt hozni. Nagyon megnézném mi lett pl. a gyerek klónokkal akik még fel se nőttek mire a háború véget ért. A sorozatban is a klóncentrikus részek a legjobbak között vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, ati írta:

Mondjuk lehet jobb lett volna a Republic Commando tagjaival megcsinálni ezt a sorozatot ha már úgyis a kánon részei.

Az nagyobbat is szólt volna szerintem, jó volt a Bad Batch is, meg érdekes, hogy egyedi klónok (na ez egy kicsit paradoxnak hangzik :D ) különleges képességekkel, de a Deltás fiúk mégiscsak ikonikusabbak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, az nagyon ütős hír lett volna, ha jön egy Republic Commando sorozat. Bad Batch tagjait kevesen ismerhetik, de a kommandósok a játék és a könyvek miatt sokkal ismertebbek. Rengeteg gamer gyerekkorát hozhatnák vele vissza (aztán erőszakolhatnák meg :D ). Talán olyanok is megnéznék akik a clone warst nem látták.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami most így hirtelen eszembe jutott és pár kérdés:

 

- Dryden Vos és Vader + a rohamosztagosok modellje elkészült a TCW végére. Felhasználják őket erre a sorozatra? A rohamoszikat valszeg igen, Vadert cameo szintjén tudom elképzelni, Vos pedig Maul és a Crimson Dawn kapcsán tűnhetne fel... márha egyáltalán a sorozat foglalkozni fog ezzel (is).

 

- Hány részből fog állni? Valószínűleg nem lesz 20+ rész, lehet a TCW 7. évadához hasonlóan itt is 12 részt kapunk?

 

- Hány évadot szeretnének? Mondjuk ez majd a sorozat előrehaladtával amúgy is kitudódik a számunkra.

 

- Milyen felépítésű lesz? A TCW -hez hasonlóan antológia-szerű vagy a Rebels/Resistance kettős által használt lineáris történetvezetésé lesz a főszerep? Ha a KRT informátora úgy véli, hogy Rex és Ahsoka nem csak cameoznak, akkor őket is követjük egy ideig? Mennyire lesz Bad Batch fókuszú a sorozat, ha közben Rex is kutat klónok után? Antológia-szerű történetvezetéssel oldják meg? :hmm:

 

- Szerintetek mikor fog jönni? Tudjuk, hogy jövőre, de konkrét tipp? Én most mondok egy februárt, kb. akkor, amikor idén a TCW jött. Ha egy 12-13 részes évadot kapunk, az elég lesz májusra. Utána pedig lehet nyárra már megkapjuk a Cassiant... bár annak a forgatása tudtommal még nem kezdődött el. :(

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.