Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

4chan

:para:

 

Azóta redditen a leaks subredditen már kinyomozták, hogy kamu :) a kép legalábbis biztosan, ugyanis a kép a TCW 7. évadból van.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se! Már alig várom! Hétvégén beütemezem a korábbi BB részek megtekintését. Természetesen utána megnézem a TROS-t is. :P:D  

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észrevettem, hogy Palpatine, bár hologram formában, de szinte minden poszteren és promóciós képen rajta van. Elképzelhető, hogy nagyobb szerepet szánnak neki a sorozatban? A RotS utáni Palpatine számomra az egyik legérdekesebb karakter a sagában, és kánon szinten még mindig nagyon keveset tudunk róla. Ha az eddigi sorozatok formátumát követi, akkor én arra számítok, hogy egy "jelentéktelenebb", felvezetésként szolgáló első évad után a második és harmadik évadban jön majd a feketeleves. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Epiódcímek és leírások:

 

1. rész: Aftermath (Utóhatás) - 75 perc

Spoiler

The clones of The Bad Batch find themselves in a changing galaxy after The Clone Wars. / A Bad Batch klónjai egy megváltozott galaxisban találják magukat a klónháborút követően.

 

2. rész: Cut and Run - 31 perc

Spoiler

The Bad Batch visit an old contact. / A Bad Batch meglátogat egy régi kontaktot.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint nem a standard 24 perc/epizód lesz a formátum :) 25-30 perces részekre tippelek többségében.

 

Spoiler

Az old contact vajon máris Rex?

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezek szerint nem a standard 24 perc/epizód lesz a formátum :) 25-30 perces részekre tippelek többségében.

Szerintem a streaming miatt elbúcsúzhatunk a stagnált 24 perces epizódoktól. Már a TCW utolsó évada is változó hosszúsággal operált. Szerintem itt is ez lesz, persze majd 2-3 rész után megtudjuk, mert az a 31 perc könnyen jelenthet akár 25-26 percet is. Bár remélem semmilyen plusz dologgal nem toldják meg a végét. :D

 

Spoiler

Akár, de a cím nekem inkább Cut -ot juttatja eszembe. Az epizód indexképén is Hunter már a Cut-féle szerelésben mond valamit Omegának.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Amúgy, ezek az infók honnan szivárognak? Ha megint 4chantól akkor mi vagyunk a hülyék.:P

Ezek a Disney+-ról vannak, ahol már ott vannak az epizódok placeholderei :) szóval tulajdonképpen nem is leakek, hanem hivatalos forrás :D 

 

Spoiler

g31amkxp0tv61.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Azért én itt nem várok 40+-os részeket, mint a Mandinál :D 

Nem is így értettem, hanem hogy az epizódok kb. annyira hosszúak, amilyenre a készítők szándékozzák készíteni őket. Tehát itt is változékony lesz az epizódok hossza. :D

 

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezek a Disney+-ról vannak, ahol már ott vannak az epizódok placeholderei :) szóval tulajdonképpen nem is leakek, hanem hivatalos forrás :D 

Damn Right GIF by memecandy

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Whill írta:

Észrevettem, hogy Palpatine, bár hologram formában, de szinte minden poszteren és promóciós képen rajta van. Elképzelhető, hogy nagyobb szerepet szánnak neki a sorozatban? A RotS utáni Palpatine számomra az egyik legérdekesebb karakter a sagában, és kánon szinten még mindig nagyon keveset tudunk róla.

Ezt nagyon bírnám. Én is reménykedem abban, hogy kicsit többet is láthatunk abból, hogy Palpatine hogyan kormányozta a Birodalmat. A Rebels az ep4-9 karakterközpontúbb nézőpontja miatt erre nem volt esély, de a Bad Batch úgy néz ki, megint a TCW és az ep1-3 epikusabb perspektíváját használja. Jó lenne látni a Császári Palotává alakult Jedi Templomot, a Birodalmi Szenátust, az új börtönével küszködő Vadert és a hatalma teljében lévő Darth Sidioust, akinek ebben a pillanatban nincsenek ellenségei és ő a Galaxis megkérdőjelezhetetlen ura. Még nem kell Lázadók Szövetségével foglalkoznia, még csak kevesen látják, miféle alak valójában, és persze, nem egy klón testben senyved. Szóval nagyon remélem, hogy ahogy a TCW elmélyítette a Köztársaságot, úgy a BB elmélyíti a Birodalmat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megnézve az első négy részt, azok voltak a sorozat pilot részei. Amúgy nagyon jó volt, jobb mint amire emlékeztem. Romboló a legjobb. :D

Jöhet hétfőn a monstre első rész!

Kettőt már én is láttam a négyből. Már el is felejtettem, milyen idegesítő volt Admiral Trench "ciccegése". :D

Remélem tartják majd a Clone Wars 7. évadjának a szintjét vizuálisan, mert baromi látványosak ezek a részek, és az akciók is remekül koreografáltak. A legjobb, amikor Anakin a liftben kifejti nekik, hogy nem harcolni jöttek a Skako Minorra, hanem beszivárogni, nem tudja senki, hogy itt vannak. Aztán kinyílik az ajtó, Wrecker elordítja magát és elkezdik zúzni a megjelenő droidokat. :lol:

A csapatdinamika nagyon érdekes lesz, mert van bőven konfliktusforrás, már ezekben a részekben felvillantottak belőle pár jelenetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frissítés gyanánt tegnap én is felültem a hype vonatra, és lenyomtam a TCW 7. évados Bad Batch szálát. Jobb volt, mint amire emlékeztem, pedig elsőre is bejött. :D 

De a vonat nem áll meg, ma jöhet a Siege of Mandalore szál, majd a Revenge of the Sith, csak a teljesség kedvéért. :yeah:Kéne keresnem egy olyan "Super Cut"-ot, ami összevágja a kettőt, úgy még ütősebb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Frissítés gyanánt tegnap én is felültem a hype vonatra, és lenyomtam a TCW 7. évados Bad Batch szálát. Jobb volt, mint amire emlékeztem, pedig elsőre is bejött. :D 

De a vonat nem áll meg, ma jöhet a Siege of Mandalore szál, majd a Revenge of the Sith, csak a teljesség kedvéért. :yeah:Kéne keresnem egy olyan "Super Cut"-ot, ami összevágja a kettőt, úgy még ütősebb lenne.

Ha jól tudom, akkor tavaly valaki berakta a 4 órás super cut linkjét. :)

 

A mai nap én is lefogom tudni a Bad Batch történetszálat, aztán holnap jöhet a SoM. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.