Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kijött a pilot epizód episode guide-ja. A concept artok alapján nagyjából '18 végén, '19 elején már dolgoztak a sorozaton - miközben a TCW utolsó évadán is ügyködtek. A 2019-es Celebrationre már legalább az első epizód koncepciós rajzai készen voltak. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv! 
Na megnéztem mindkét részt. Fúú, nagyon erősen kezdett. :)

 

Csütörtökön elolvastam a Kanan képregény első 3 fejezetét, igaz angolul, de elboldogultam vele. 

Sosem értettem ezt a kánon, nem kánon témát, igazából talán 1 könyvem van ami kánon(Sithek Bosszúja), a többi mind legenda, amit vásároltam. De engem ez nem érdekel, mert nem Lucas, vagy Filoni fogja megmondani mit szeressek SW témában, vagy mit nem. 
Ha valami nem kánon, azt már nem lehet szeretni, vagy élvezettel olvasni? Én nem igy gondolom. Kicsit eltértem a témától, sorry. 

 

Szóval, megértem azokat a fanokat, akik zúgolódnak a változtatáson. Majd megmagyarázzák valamivel úgy is, ez Filoni egyik "képessége". 
Viszont, ha vizuális szempontól közelitem meg az első rész elejét, + itt kezdődik a 99-es kommandó történeti ive, akkor talán érthető, miért változtatott a képregényhez képest. Ez csak az én véleményem, elfogulatlan vagyok a témában, de ahogy irtam fentebb, megértem azokat, akiket ez zavar, vagy bosszant. 

Kitérhetnék több mindenre is, ami piszkosul tetszett, meg volt egy-két dolog ami nem annyira, vagy inkább fura volt.

A 7. évados Bad Batch is élvezhető volt, viszont nekem egy picit üresnek hatott az összkép. De felfogom úgy, hogy az a 4 rész egy felvezetés volt, szinte zéró karakterfejlődéssel. Bemutatták a 99-es klón kommandót, akkoriban. 
Ami akkor hiányzott, a karakterfejlődés, az most elkezdődött végre, az új sorozattal. :)

Bizakodva várom az évad további részeit! Remélem tartani tudják a szinvonalat az évad végéig. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi leszek, hogy Fennec hogy néz majd ki mozgásban. Eddig ezeken az állóképeken látott modell szerintem még mindig szörnyen néz ki és minőségben nagyon messze van a sorozatban eddig látottaktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@csoli1138 köszi szépen!

Órömömre szolgált! 

Mint a sorozat léte és minősége, a guide kép készítés is nagyon nosztalgikus. Jó újra a PT érában lenni. Vagy várjunk csak? Melyik éra is már ez immáron? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy vagytok vele, de engem totál visszarántott a prequel érába ez a sorozat, pedig belül már a HR érára készültem. 

Tök jó, hogy egyesével adagolva jönnek ezek a sorozatok, jobban el lehet merülni egy-egy korszakban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első percek alapján még úgy tűnik hogy egy filler epizódról van szó, de hamar kiderül, hogy ez a rész bizony nagyonis fontos. Spoiler nélkül csak annyit, hogy az alkotók nem finomkodnak. Látható hogy a Disney+-ra több minden befér mint a DisneyXD-re. Vannak jelenetek amik a Rebelsben tuti nem kerülhettek volna bele.

Továbbra is baromi jó ez a sorozat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.