Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Just now, Bence1997 said:

Szerintem az első évad fináléjáról beszél. Az előző hónapban mondta Kevin, hogy éppen végeztek a 14. rész zenéjével, ebből logikus következtetés, hogy 16 részes évad miatt most az első évad végét fejezik be. :)

Ha már az első évad fináléja tényleg olyan lesz amilyennek a tweetben van sugallva akkor nem is tudom mit várjak majd a többi évadtól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintem az első évad fináléjáról beszél. Az előző hónapban mondta Kevin, hogy éppen végeztek a 14. rész zenéjével, ebből logikus következtetés, hogy 16 részes évad miatt most az első évad végét fejezik be. :)

Igen, jobban belegondolva ez lehet csak nem volt elég konkrét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ezek szerint nagyon emocionális lesz a finálé.

 

 


Valószinűleg 1 évados lesz. 

BIG Tease for the Bad Batch ‘Emotional’ Final Episode, New Lucasfilm Projects & More Star Wars News!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

 

Én annak, hogy valamelyik YT csatornán, vagy egyéb közösségi platformon ezt sikerült összelegózni, nem igazán adnék hitelt. A Disney is jó hülye lenne, ha egy évaddal letudná az egészet. Persze sosem lehet tudni, de erősen kétlem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Elvileg ez a 4. rész címe. Persze lehet fake news is, majd holnap reggel megtudjuk. :)

 

4m22ti36qa071.png?width=453&format=png&a

 

Talán Rex lesz az az öreg barát? :)
Ha igen, akkor a holnapi rész, egy rendkivül érdekes rész lesz.  Nagyon erős story szállal, talán még erősebb lesz, mint az évadnyitó rész. 

Igy viszont akkor érthető lesz, miért nem kaptunk új trailert/promo-t. :)

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

 

Talán Rex lesz az az öreg barát? :)
Ha igen, akkor a holnapi rész, egy rendkivül érdekes rész lesz.  Nagyon erős story szállal, talán még erősebb lesz, mint az évadnyitó rész. 

Igy viszont akkor érthető lesz, miért nem kaptunk új trailert/promo-t. :)

Az "old" ebben a kontextusban inkább "régi", mint "öreg".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy elmélet: lehetséges, hogy Grogu később felbukkan a sorozatban? Azt tudjuk, hogy a 66-os parancs után valakik elrejtették a Birodalom elől. Ezek lehettek akár a Bad Batch tagjai is, szerintem a portfóliójukba beleillik egy ilyen küldetés. Valahogy ki kellett kötnie a Mandóban látott fejvadászoknál, úgyhogy valószínűleg nem a jedik vitték magukkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 minutes ago, Whill said:

Egy elmélet: lehetséges, hogy Grogu később felbukkan a sorozatban? Azt tudjuk, hogy a 66-os parancs után valakik elrejtették a Birodalom elől. Ezek lehettek akár a Bad Batch tagjai is, szerintem a portfóliójukba beleillik egy ilyen küldetés. Valahogy ki kellett kötnie a Mandóban látott fejvadászoknál, úgyhogy valószínűleg nem a jedik vitték magukkal.

Ahsoka azt mondta, hogy Grogut kimentette valaki a templomból és elrejtette. Ebből azért elég egyértelmű, hogy egy Jedi menthette ki. Persze valahogy beleszőhető a kis zöld cukiság a sorozatba, irtó aranyos lenne egy közös jelenet Omegával:D, de én nem tartom szükségesnek és valószínűnek se, hogy ez benne lesz a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észrevettétek, hogy a múlt heti résszel mennyi mindent lelőttek ismét, az eddig látott trailerekből?  Vagy csak nekem tűnt fel?  :)      

Tartom magam ahhoz, hogy az első 8 részt mutatták be nekünk.  Már nem sok jelenet maradt, amit ne láttunk volna.  

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.