Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Corbett, a sorozat vezető írója elárulta a SW.com -nak adott interjújában, hogy a sorozat későbbi részében belemennek majd abba, hogy a klónok és Crosshair miképpen vélekednek a 66-os parancsról és annak feltétel nélküli végrehajtásáról. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Joelaron tweet.

 

My primary inspiration for lighting target, DOF, and tone references for this weeks #StarWars #TheBadBatchDisney_TheBadBatch_Helmet_April_2021.png : “Kelly’s Heroes”. Let’s talk tomorrow. :) we made a GIANT leap in our cinematography with this episode! Wait till you see what’s coming next!

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak másfél percet néztem meg az új részből, de már lefostam a bokámat. 

 

Szerk.: ha listát állítanék a The Clone Wars, a Rebels és a Bad Batch eddigi epizódjaiból, a Devil's Deal tuti benne lenne a top10-ben.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig egy remek sorozat, ami habár egy erősebb indítás után kicsit döcögősen haladt előre, most már szép lassan a TCW méltó utódjává kezdi kinőni magát, csak remélem, hogy a jövőben még a mostaniaknál is jobban fog bővülni a világa.

 

Igaz, kétség kívül nagyon szép az animáció - talán a legszebb, amit eddig láthattunk - az elején nagyon érezni lehetett, hogy ez egy spin-off sorozat.

 

Tehát a TCW "világában" játszódott, de a galaxis kisebbnek érződött, meg nyilván nem voltak benne azok a hősök és gonosztevők, akiket előtte megszokhattunk.

 

Engem maga az éra meg a témák, amikkel a sorozat foglalkozik jobban érdekel, mint a Bad Batch, de eléggé kedvelem őket, hogy látni akarjam, merre halad a történetük.

Sokakhoz hasonlóan nekem is Wrecker a kedvencem. :D

 

Jobban foglalkoztat a sorsuk, mint amire számítottam, részben Omega jelenléte miatt, aki egy remek kontraszt a Bad Batch-el szemben.

Ugyanígy éreztem a The Mandalorian-nal kapcsolatban is, amit sokkal érdekesebbé tett számomra Grogu jelenléte és az ő kapcsolata Dinnel.

 

Most már azonban nyugodtan lehet a Bad Batch-et a TCW folytatásának nevezni és nagyon tetszenek a különböző utalások meg ahogyan kapcsolódik a más már ismert történetekhez, mint pl. a mostani rész. ;)

 

Szóval, csak így tovább. :bb8flame:

 

A Bad Batch-nek csak azt mondanám: "We shall watch your career with great interest." :palpatine:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Bízzunk benne. A legtöbb SW sorozatnál még évad közben jött hír a folytatásról, itt ez most eddig nem történt meg. 

Ha lesz is esetleges 2. évad, akkor az nem fog jövőre érkezni. Már ha csak a grafikai megvalósitást nézem alapul. 
Én nem tartom valószinűnek, hogy 2022-ben jöjjön az új évad. 2023-ban viszont jöhet. 
(Persze, ez csak az én véleményem, és tévedhetek is) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura, hogy már csak öt rész van hátra, mostanában kezdtem igazán megkedvelni a BB-t. Egy 2. évad biztos jó lenne, de ahogy a mai epizód is bizonyította, én szívesebben látnám őket mellékszereplőként. Viszont én még mindig abban reménykedem, hogy Omega Erőhasználó lesz. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem akarnak lelőni semmi poént ezekkel a képekkel. Más kérdés, hogy már kikerült a rész, így kár titkolózni.

Mondjuk ezt nem teljesen értem, a posztereket is kiadják hivatalosan, amelyek pl. most lelőtték a poént :D ebben nem sok logikát látok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

sok logikát én se látok benne, gyakorlatilag csak tippelni lehet, hogy mi alapján választják ki a guide gépet. :) 

Ez egy rendkivül fontos momentum a részben, ahol Hunter sisakon keresztüli szemmel verést alkalmaz, az áldozatán. A rész fénypontja!  :D    

 

Nem hivatalos, de attól még, EPIC!   :)   

 

The Bad Batch Episode 11 Ending Theme - EPIC COVER

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.