Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Biztos hogy 16 részes lesz, ez már 100%?  

Egy érdekes tweet-et láttam, Keith Kellogg-tól. 

 

Time to watch #TheBadBatchDisney_TheBadBatch_Helmet_April_2021.png This week kicks off a truly great second half of the season! You are all in for a ride. The water FX this week by @joelaron@galiotti

and team are stunning. So much fun to work on this show with THIS team! #lucasfilm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

HA tetszett az e heti rész, akkor a jövőheti is fog. Ezt írja. Ha nem tetszett ez, az se fog. :)

Alapvetően nem volt problémám az eheti részel, ami volt azt meg leirtam.  Úgy hogy én várom ismét, csak már nem olyan nagy lelkesedéssel.  

 

Amúgy végeztem egy kis statisztikát, egy aprócskát. 

A sorozat első hetében, az az a Május 3 és Május 7 közötti időszakban, 4 trailert kaptunk, ebből 2 fél perces volt, a másik 2 hosszabb. Igy nem lennék meglepve, ha a jövő pénteki rész napján már kapnánk új hosszabb trailert, és az azt követő héten, meg pár rövidebbet.  Csak egy aprócska figyelmesség ez a részemről, semmi más.  :)  

 

 

 

5 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A hype szó ereje erősen inflálódott az utóbbi időben ha ez már hype-nak számít.

 

Itt a hype-ot úgy kell értelmezni, hogy, ahogy posztolták ezt a szösszenetet, a kommentelők már izgatottak lettek, twitteren.  

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jordan Maison twitterén közölte a jövő hónapban érkező epizódcímeket - ezek a 10-14. részek:

10. Common Ground

11. Devil's Deal

12. Rescue on Ryloth

13. Infested

14. War Mantle

 

Ezt írta. "Interesting. PR actually included #TheBadBatch episodes titles for July."

 

szerk.: itt van a link, ez hivatalosnak tűnik. :)

https://decider.com/2021/06/16/new-on-disney-plus-july-2021/

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 06. 16. - 18:19, Bence1997 írta:

Jordan Maison twitterén közölte a jövő hónapban érkező epizódcímeket - ezek a 10-14. részek:

10. Common Ground

11. Devil's Deal

12. Rescue on Ryloth

13. Infested

14. War Mantle

 

Ezt írta. "Interesting. PR actually included #TheBadBatch episodes titles for July."

 

szerk.: itt van a link, ez hivatalosnak tűnik. :)

https://decider.com/2021/06/16/new-on-disney-plus-july-2021/

 

 

Állitólag, ha lehet hinni a tagnak, aki ezt a képet feltöltötte, jön egy új Klón Kapitány is, Ballast. Nekem ez a név nem mond semmit se. Lehet nektek igen. Az 501-es légiónál szolgál, elméletileg. 

 

https://yt3.ggpht.com/4BbGPuil5BE-8BD3OOsVHTWeSZY6e9tNmn4lbl3DL32dE1Ia71kmStFPn9UEOE0xBiqmZ3K-OsUivQ=s640-c-fcrop64=1,00000000ffffffff-nd

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 06. 16. - 20:14, Cpt. Rex írta:

Állitólag, ha lehet hinni a tagnak, aki ezt a képet feltöltötte, jön egy új Klón Kapitány is, Ballast. Nekem ez a név nem mond semmit se. Lehet nektek igen. Az 501-es légiónál szolgál, elméletileg. 

 

https://yt3.ggpht.com/4BbGPuil5BE-8BD3OOsVHTWeSZY6e9tNmn4lbl3DL32dE1Ia71kmStFPn9UEOE0xBiqmZ3K-OsUivQ=s640-c-fcrop64=1,00000000ffffffff-nd

Ez együtt jön 3 másik szereplővel, akik nem mások, mint

Spoiler

Rex, Grey és az egyik elit osztagos.

 

Teória a részemről, de úgy érzem, hogy

Spoiler

Rex komával dolgozik össze ez a tag. Ha megnézzük a ruháját, még látni rajta a színeket, pedig mostanra minden szín lekerült a klónokról. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 06. 16. - 20:46, Bence1997 írta:

Ez együtt jön 3 másik szereplővel, akik nem mások, mint

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Teória a részemről, de úgy érzem, hogy

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Érdekesség, 

 

Spoiler

Ballast páncélzatát, "Clone Anti-Tropper"s armor-nak" irják.  Ami igazán érdekessé tudja tenni a dolgokat. 
Sőt, a tegnapi epizód cim szivárgás óta(ami nem biztos hogy valós), egyre több embert foglalkoztat a Legendákban megtörtént, Kamino Uprising story vonal.  

Beindult a fantáziája a népnek, persze még csak amolyan spekuláció szinten, de legalább beszélnek róla.  :)  

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 06. 17. - 17:26, Cpt. Rex írta:

 

Érdekesség, 

 

  Spoiler elrejtése

Ballast páncélzatát, "Clone Anti-Tropper"s armor-nak" irják.  Ami igazán érdekessé tudja tenni a dolgokat. 
Sőt, a tegnapi epizód cim szivárgás óta(ami nem biztos hogy valós), egyre több embert foglalkoztat a Legendákban megtörtént, Kamino Uprising story vonal.  

Beindult a fantáziája a népnek, persze még csak amolyan spekuláció szinten, de legalább beszélnek róla.  :)  

 

 

Nekem az a véleményem egy ideje, hogy valószínűleg ezt fogjuk megkapni egyébként, ezzel meg kb. biztos is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rex komát még fogjuk látni az első évadban, ez tuti! 
A figura sisakját nézzétek! 

(New Blackseries figure shows Rex with new night vision macros.)

 

https://yt3.ggpht.com/EWcybc0CMv5iU0wBlnmiO8GCeGBvqFIS4ITtZOZ-WjqerJ42tvAEh8JeqluSRndE1XBBXbBHPEShqg=s640-nd

 

A 7. részben nem volt éjjellátó kiegészitő a sisakján, Rex-nek. :)   

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem most hogy megvolt a félévadzáró kicsit vissza fognak venni a tempóból és egy könnyedebb rész fog jönni.

Több mint valószinű, hogy a Raxus Prime-ra mennek, és ott is belekötnek pár birodalmi klónba+ lesz robbantgatás, AT-TE kölcsönbe vétel is, stb...  ;)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.