Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Valami oka biztos van, hogy így összecsúszott a BB és a Mando. De nem hiszem, hogy a BB-nek amiatt lesz lényegesen kisebb a nézettsége, mert elindul a Mando. Eleve előbb indul, és aki elkezdte, az végig is fogja nézni, ha jó lesz, márpedig miért ne lenne jó? :) Másrészt animációs filmként eleve egy szűkebb kört, a rajongókat és a gyerekeket érintette meg elsősorban, akik meg biztos mindkettőt nézni fogják, beosztják, beosztjuk magunknak. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy lesz miről beszélni. 

 

Mondjuk az Andor kibeszélőjének nem tett jót a Jedi Históriák kikerülése, és viszont. Meglátjuk hogy fut párhuzamosan két topik. Érdekes lesz egyszerre két korszakban, sztoriban elmerülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem is szorította háttérbe, mindenesetre nem volt akkora aktivitás a Narkina 5 topikjában, mint a többi rész esetében. A hatása tagadhatatlan volt. Viszont az egy egész széria volt, itt viszont egy-egy rész lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem attól is függ, hogy milyen részek lesznek egymás mellett. A Narkina 5-ben eleve nem volt annyi kibeszélnivaló, mint más Andor epizódokban, hiszen nyitánya volt egy sztoriszálnak. Ilyen téren a Tales of the Jedi erősebb volt. De nem biztos, hogy például a Nobody's Listening!-et is így verte volna.

Ami itt érdekes lesz, hogy a The Bad Batch a vége felé fog közelíteni, ami általában egy évad legizgalmasabb része, míg a The Mandalorian elindul, ami egy évadzáráshoz képest kevésbé szokott izgis lenni. Ez mindenképpen a TBB oldalára hajtja a vizet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Bad Batch-nek sem ez lesz a nyitánya. És attól, hogy X. évad fut, az egyes szezonok története még követi a bevezetés, tárgyalás és befejezés alapvető történet struktúráját és az izgalom emelkedő ívét, aminek mindig a végén kell a csúcsponton lennie, nem az elején. Régen rossz, ha egy történet eleje izgalmasabb, mint a vége. Azt úgy nevezik: sz*r. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Dzséjt írta:

Régen rossz, ha egy történet eleje izgalmasabb, mint a vége. Azt úgy nevezik: sz*r. :) 

De ezt ki mondta, hogy az eleje izgalmasabb lesz, mint a vége? :? :hmm: Már a második évad is k*rva erős résszel nyitott anno (mondjuk a második évad összes része nagyon erős), nem volt tapogatózás. Arra fel lehet készülni, hogy a Mandi az elejétől a végéig nagyon jó lesz, de ettől még a BB se fog kevesebb figyelmet kapni. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még változtathatnak rajta, és megléphetik az évad ketté szedést, vagy a dupla részek leadását is. Lehet most még tapogatóznak, hogyan fogadnák a fanok, ha ténylegesen párhuzamosan futna a 2 sori. 

Kiadták az évad részeinek leadási dátumát, cimekkel ellátva, de úgy gondolom, belenyúlhatnak még, hogyan is lenne jó leadni az évadot. Lehet tévedek, és igy marad, de az esélyt látom arra, hogy változtathatnak rajta, mivel még el sem kezdődött az évad. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem teljesen össze lehet egyeztetni két epizód megnézését, két ilyen sorozat párhuzamos követését. A Mandalorian részei sem annyira hosszúak általában, de a Bad Batch meg pláne 20-25 perces epizódokkal operál. Furcsa lenne számomra, ha valaki rajongó és ennyit nem tud/akar rászánni egy héten egy részre. Szóval nézni, aki akarja az biztosan fogja, hogy hány embert mozgat meg online aktivitás terén, hányan beszélnek róla az már más kérdés. El tudom képzelni, hogyha kapunk egy olyan epikus Mando epizódot, amihez nem sok minden tud felérni alapból sem, akkor az animációs sorozat kicsit kevesebb figyelmet kap, mintha csak az lenne, de önmagában a nézettséget és az epizódok fogadtatását nem kellene feltétlenül negatívan befolyásolnia annak, hogy van mellette valami, ami szintén jó, vagy lehet még jobb is (ez lenne a Mandalori).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Wilde írta:

Szerintem teljesen össze lehet egyeztetni két epizód megnézését, két ilyen sorozat párhuzamos követését. A Mandalorian részei sem annyira hosszúak általában, de a Bad Batch meg pláne 20-25 perces epizódokkal operál. Furcsa lenne számomra, ha valaki rajongó és ennyit nem tud/akar rászánni egy héten egy részre. Szóval nézni, aki akarja az biztosan fogja, hogy hány embert mozgat meg online aktivitás terén, hányan beszélnek róla az már más kérdés. El tudom képzelni, hogyha kapunk egy olyan epikus Mando epizódot, amihez nem sok minden tud felérni alapból sem, akkor az animációs sorozat kicsit kevesebb figyelmet kap, mintha csak az lenne, de önmagában a nézettséget és az epizódok fogadtatását nem kellene feltétlenül negatívan befolyásolnia annak, hogy van mellette valami, ami szintén jó, vagy lehet még jobb is (ez lenne a Mandalori).

Én személy szerint azért irtam, mert még nem kezdődött el az évad, és a változtatás jogát igy még fenntarthatják, véleményem szerint. :) 

Azért remélem inkább a szűk, vagy bő félórás részeket tartani fogják. A 20 perc az olyan kevés. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 hours ago, Cpt. Rex said:

Na ez vajon miféle légi bázis lehet? :hmm: Nagyon epic a kinézete, mindenesetre. :P  

 

image.png

Ez az új trailer mikor jött ki? Amúgy szerintem űrállomás lesz ez, mert ha légibázis lenne akkor nem látnánk ennyire nagy totálban az alatta lévő bolygóg és a holdat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonlóan az Andorhoz, itt is megnézhették páran a Bad Batch következő évadját. Itt ráadásul az első 14 epizódot láthatta az ember, tehát a kétrészes finálét nem tették bele.

 

 

 

 

 

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 12. 11. - 13:04, Iqvi írta:

Ez az új trailer mikor jött ki? Amúgy szerintem űrállomás lesz ez, mert ha légibázis lenne akkor nem látnánk ennyire nagy totálban az alatta lévő bolygóg és a holdat. 

Ez még a Celelbrations-os trailer, csak 2160p-ben. Sokkal jobb a kép minőség. Felraktam a trailer topikba, meg tudod nézni. :) 

Elég komoly kis űrállomás akkor, a kinézete is epic! 

 

2022. 12. 12. - 21:27, Bence1997 írta:

Hasonlóan az Andorhoz, itt is megnézhették páran a Bad Batch következő évadját. Itt ráadásul az első 14 epizódot láthatta az ember, tehát a kétrészes finálét nem tették bele.

 

 

 

Family Friendly mi? Azért az első évadban is voltak sötétebb hangvételű részek. 

 

Ez viszont egy kicsit érdekes kijelentés. 

 

However, from what Episodes 1-14 had to offer (and apart from a few must-see moments), #TheBadBatch still hasn't reached the levels of Rebels or Clone Wars. 

 

Szóval nem éri el a TCW szintjét? Igen, mert volt nem 1-2 rész, már az első évadban is, ahol bőven túl is szárnyalta a TCW-t, véleményem szerint....

Na de mit értek én ehhez....annyi a "dolgom", hogy nézzem, nem hogy kritikát irjak... :D  

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.