Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen, kiváló rész volt! Meglepett, hogy valaki ezt is fillernek nevezte vmi csoportban. Akkor minden filler gyakorlatilag ebben a sorozatban, mert ilyen értelemben nem tudom, hogy minek kéne történnie egy részben, hogy ne annak minősüljön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Remélem mindenki beszerezte a pelenkát holnapra! 

Annyit remélek, hogy nem fognak az idővel zsugoriaskodni, és lesz idő mindenre. :P 

(1 óra játékidő a 2 részre, nem nagy elvárás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Nettó 48-50 perces játékidőre tippelek, de az is nagyon jó lesz! Tök jó, hogy nem kell várnunk az izgalmas folytatásra egy hetet. 

Attól még hogy 2 részt kapunk kell várnunk egy hetet egy újabb részre :lol:

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az első rész az Andor stílusát juttatta eszembe.

 

Abszolút! Én még csak az elsőt láttam, de az egy olyan igazi politikai thriller volt, amiben beleláthatunk a nagyobb volumenű események hátterébe is. Volt egy-két snitt, ahol megálíltottam a lejátszást, hogy jobban megnézzem, a hangulata meg ízig-vérig a TCW-t idézte. Ez annyira jó volt, hogy még a fogfájásom is elmúlt! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Sky @csoli1138 megjöttek az episode guide-ok! @Rog van kedved megint feltenni a koncept artokat?

 

https://www.starwars.com/series/star-wars-the-bad-batch

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Darth Sky @csoli1138 megjöttek az episode guide-ok! @Rog van kedved megint feltenni a koncept artokat?

 

https://www.starwars.com/series/star-wars-the-bad-batch

Remek, hamarosan munkához látok! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor íme az első rész cseréje:

epguide201-2.jpg

 

Valamint a tegnapi 7. rész:

epguide207.jpg

 

És a 8. rész:

epguide208.jpg

 

Siralom, hogy tegnap csak a 7. rész egy részét láttam, de addig nagyon nagyon tetszett, még titeket sem olvastalak, de már ennyiből is kiderült, hogy ezért jó, hogy van TBB, mert ilyen Born of the Empire epizódok nagyon kellenek, régi ismerősökhöz nyúlni pedig szintén arany!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszettek a részek, ezt nem tagadom, de egy valami egyre jobban zavar, és az pedig a részek randomitása. :( 

Amig az első évadban rendesen odafigyeltek a story irásra, itt a 2. évadban valahogy ez kicsit kezd elcsúszni. 

 

Egyszerűen nem figyelnek oda, a részek lezárására. A múlt héten is, kaptunk egy helyszint, azt hittem lesz folytatva, de nem, semmi, még csak utalás szintjén se. 

Ott volt az első 2 rész, az sem lett normálisan lezárva, a 3. is csak viszonylagosan. Semmi sincs kihatással semmire, totál randomizált részek. 

Még a fő story szál is úgy kezdődik, hogy "most mi van" ? 

 

Én visszasirom az első évad történetmesélését. Már értem, miért irta az egyik előnéző illető, twitteren, hogy ezek a randomizált részek, itt valahogy nem működnek olyan jól, mint a TCW esetében. Ebben egyet kell hogy értsek vele. Pedig szeretem ezt a sorozatot, nagyon is. De ezt muszáj volt már leirnom.

 

Lehet, majd megint kapok a pofámra, de én már nem tudok elsiklani e-felett, sajnálom. :/ 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit akartál még tudni a múltheti rész kapcsán? Én is azt vártam annak lesz folytatása, de belegondolva, az mi lett volna? Ha a legvégére betesznek egy snittet, amiben elrepülnek a bolygóról, akkor egy szót se szólnál. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mit akartál még tudni a múltheti rész kapcsán? Én is azt vártam annak lesz folytatása, de belegondolva, az mi lett volna? Ha a legvégére betesznek egy snittet, amiben elrepülnek a bolygóról, akkor egy szót se szólnál. :) 

Látom, nem érted miről beszélek. Mindegy, nem kell hogy egyet értsünk, nem várom el. 

Annyit irok, emlékezz vissza, hogyan vezették fel az első évadban a részeket, és hogyan értek véget. És akkor nézd meg itt, hogyan zajlik most.

Itt nincs köze semmilyen snittnek, a végén. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.