Ugrás a kommentre

Mennyire egységes a Skywalker SAGA?


Lenci

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egy word fájl van a gépen, amibe írom. :)

Fanatikus.. ;) Hú a PT filmjei vannak nálam ilyen magasságokban, de az ST sehol sincs. A végtagjaim ujjai szerintem elegek hozzájuk részenként sajnos.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 hónappal később...
41 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Dzséjt melyik rész jött be a legjobban az ST-ből?

Tartja magát az ep8, egyszerűen lenyűgöz és mindig teljesen magával ragad. Nem tudok betelni vele. Aztán jön a sorban az ep9 és végül az ep7.

 

Szerk.: ami viszont nagyon bejött most, hogy hányszor jutott eszembe a filmek nézése közben az Obi-Wan Kenobi. Leiával és Kylóval kapcsolatban több ízben is felrémlettek jelenetek, de most az Obi-Wan/Luke párhuzamot is sokkal erősebbnek éreztem annak hála, hogy Kenobi immár bocsánatot kér a tanítványától, ahogy Luke is.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A TROS (106) nézésbe közben sokszor eszembe jutott az Andor. Régóta nem néztem SAGA filmet, így most el tudtam helyezni az új sorozatot a nagy egészben. Zseniális! Pont azt adja, ami eddig nem is tudtam, hogy hiányzott: a kis emberek szemszögét, szenvedését. Rendben van, hogy ezt a témát érintették az animációs sorozatok is Sumar úr és tsai személyében, de szerintem abban egyetérthetünk, hogy igazán nagy mélyítést e tekintetben az Andor végez. És mennyire kellet ez! A film végén ezerszer jobban átérezhető miért is jött több tízezer hajó a galaxisból Palpatine ellen, hisz láttuk mit tettek annak idején. Az Andor hatalmas súlyt adott a Star Wars univerzumnak. Egy kapocs a felső és az alsó szint között. Ezáltal sokkal jobban átérezhető a főhősök küzdelme, mert tudjuk miért harcolnak. Láttuk a Birodalom kegyetlenségeit, ezért át tudjuk érezni a harc fontosságát. Fantasztikus az egész! Nagyon remélem, hogy ez a kreatív csapat még nagyon sokáig igazgatja majd az SW-t. Egyszerűen szükségünk van rájuk! Bele se merek gondolni, hogy mit fognak csinálni a sequel érával. Csak azt tudom, hogy ezt mindennél jobban várom!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Ez amúgy tök jó, hogy ezek szerint Rey egy régi, a Jedi Rend végnapjai előtti dologra tér vissza a sárga kardjával. Jelzés értékű a jövőre nézve.

Érdkekes, hogy a PT idejére a sárga kardok használata lekorlátozódott a templomőrségre. Vajon ennek mi lehet az oka in-universe? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.