Ugrás a kommentre

Chapter 11: The Heiress


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, kudar írta:

Már nem tudom hányadszorra nézem a részt, de a

- You killed my brother, now im gonna kill your pet-en mindig szakadok. :D

Úgy látszik a quarren ezt tartotta a fair trade-nek. XD :D (azért remélem Mandót elengedte volna utána)

 

Az lehet, hogy elengedte volna Mandot, de hogy Mando őt nem az biztos :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Már a második részben is megmondta, ha valaki bántja Baby Yodát akkor a galaxisban nem tud elbújni előle.:evil:

 

Még szerencse, hogy a 8. részben a rohamosztagosok csak IG-vel akadtak össze :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik legjobb rész volt a sorozatból. Nagyon tetszett ez a bolygó. Azt hiszem az Alphabet osztag 1. részében is benne volt. Bo-Katan felbukkanásának nagyon örültem. Ezek szerint 5-6 évvel az endori csata után még mindig a Birodalmi Maradvány ellenőrzése alatt van Mandalore. A Man'dalore rang megjelenítésének szintén örültem. Nem emlékszem  rá, hogy A klónok háborújában, vagy a Lázadókban megemlítették-e? Bizonyára Bo-Katan akar lenni a következő Man'dalore. Ezért kutatja Gideont és a Sötétkardot. Ahsoka említésének is örültem. Akkor tényleg jön az élőszereplős Ahsoka. Innentől kezd majd izgalmas lenni a sorozat. Boba Fett behozása is érdekes volt. A Legendékban egy idő után ő lett a Man'dalore. Talán most is így lesz? Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Iqvi írta:

Hát tulajdonképpen a Mandalore uralkodólyát nevezik így.

Ok, de korábban nem így hívták? Nekem nem rémlik, hogy elhangzott volna ez akár a TCW-ben akár a Rebels-ben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ha Boba Man'dalore akart volna lenni azért tett volna, ehhez képest itt viszont a sivatagban ék elvonultan. Valószínű Katan lesz a Man'dalore, de Din Djarin is opció még.

Ebben nem vagyok biztos. Főleg úgy, hogy a Mandalore bolygó még mindig a Birodalmi Maradvány uralma alatt van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Főleg úgy, hogy a Mandalore bolygó még mindig a Birodalmi Maradvány uralma alatt van.

Volt erre utalás a részben, de arra is, hogy már nem az ex-birodalmi erők vannak ott. Djarin mondandójából legalábbis ez olvasható ki.

 

Egyébként mennyi esze volt már BY-nek! Amikor belökték a vízbe, egyből bekapcsolta a bölcsője zárófedelét. 

 

Ja és mi az a Dank Farrik? :D 

 

@Bomarr! mikor írsz bővebben a részről? ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Man'dalore rang megjelenítésének szintén örültem. Nem emlékszem  rá, hogy A klónok háborújában, vagy a Lázadókban megemlítették-e? Bizonyára Bo-Katan akar lenni a következő Man'dalore. Ezért kutatja Gideont és a Sötétkardot.

A mand'alore rang a TCW 2. évada óta kanonizált, bár a szériában ekkor még nem, de Filoniék által már kőbe vésett. Bo-Katan pedig nem az új mand'alore akar lenni, ő a jelenlegi mand'alore. A címet megkapta a maldalore-i ostrom után. Bár a Birodalom megalakulásával a Gar Saxon lett a Mandalore uralkodója, sosem ismerte el senki neki a mand'alore címet, ezért nevezik csak helytartónak, az öcsikéjét meg még annak sem, Tiber csupán kormányzó. És amikor Tiber Saxont legyőzték, és a Duchess elpusztult, a Mandalore legnagyobb klánjai és a Protectorok újra Bo-Katarnt nevezték meg mand'alore-nak. Legjobb tudomásunk szerint Bo-Katan azóta sem vesztette el a címet.

 

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ebben nem vagyok biztos.

"Egyetlen külvilági sem uralhatja Mandalore-t" - állítja Bo-Katan, és a tény, hogy még a saját hívei sem adták meg Maulnak a mad'alore címet, beszédes. Pre Vizsla után Bo-Katan kapta ezt meg. Boba Fett pedig egy olyan ember klónja, aki jelenlegi tudásunk szerint nem volt mandalore-i. Ergo. egy nem mandalore-i másolata tutyibiztos nem lehet mand'alore.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

 A címet megkapta a maldalore-i ostrom után. Bár a Birodalom megalakulásával a Gar Saxon lett a Mandalore uralkodója, sosem ismerte el senki neki a mand'alore címet, ezért nevezik csak helytartónak, az öcsikéjét meg még annak sem,

 Az is érdekes kérdés hogy mi történhetett A klónháború végén? Mikor Ashoka elbúcsúzik Bo-Katantól, akkor ő a törvényes góré Mandalore felett. A klónhadsereg(akik az 501-esek egyik fele) meg a kivonásra készül(így tudják a mandik, és Bo-Katan). Max 1-2 nap tellik el és végrehajtódik a 66-os parancs, megalakul a Birodalom, a klónok már a birodalmi katonák. Valószinü a törvényes rend fenntartására hivatkozva Mandalore-n maradnak. Viszont Gar Saxont hogy rakták be főnöknek? Gondolom erőszakkal leváltották Bo-Katant. De ott lennie kellett egy csetepaténak, mert nem hinném hogy Bo-Katan és a hüségesei hagyták volna ellenállás nélkül hogy a Birodalom Saxont ültesse a trónra.

Palpinak meg megint akkora mázlija volt hogy pont a 66-os idején volt Mandalore-on egy adag klónkatona. Az időzítés most nem rajta mút, azt nem tudhatta hogy Bo-Katan segítséget kért a Köztásaságtól és a Jediktől, sem azt hogy Anakin egy kis fortéllyal odaküldi az 501-esek felét. Azt sem tudta pontosan Anakin mikor fog átállni, azaz mikor lesz végrehajtva a 66-os parancs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezért vagyok kíváncsi mi van most arrafelé. A birodalom bukása után nem hinném, hogy valami báb vezeti a Mandikat. 

Én azt is elképzelhetőnek tartom hogy ott állomásoznak Gideon főerői a már említett flottával egyetemben, hiszen ő ISB ügynök volt a Mandalore-on.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A mand'alore rang a TCW 2. évada óta kanonizált, bár a szériában ekkor még nem, de Filoniék által már kőbe vésett. Bo-Katan pedig nem az új mand'alore akar lenni, ő a jelenlegi mand'alore. A címet megkapta a maldalore-i ostrom után. Bár a Birodalom megalakulásával a Gar Saxon lett a Mandalore uralkodója, sosem ismerte el senki neki a mand'alore címet, ezért nevezik csak helytartónak, az öcsikéjét meg még annak sem, Tiber csupán kormányzó. És amikor Tiber Saxont legyőzték, és a Duchess elpusztult, a Mandalore legnagyobb klánjai és a Protectorok újra Bo-Katarnt nevezték meg mand'alore-nak. Legjobb tudomásunk szerint Bo-Katan azóta sem vesztette el a címet.

 

"Egyetlen külvilági sem uralhatja Mandalore-t" - állítja Bo-Katan, és a tény, hogy még a saját hívei sem adták meg Maulnak a mad'alore címet, beszédes. Pre Vizsla után Bo-Katan kapta ezt meg. Boba Fett pedig egy olyan ember klónja, aki jelenlegi tudásunk szerint nem volt mandalore-i. Ergo. egy nem mandalore-i másolata tutyibiztos nem lehet mand'alore.

Kivéve, ha az írók nem tekernek ezen majd valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.