Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Még régebben olvastam valahol, hogy a Disney vezetői el voltak ragadtatva Filoni munkájától - már ami az egész sorozatot illeti. Lehet emiatt kapott egy filmet? (pusztán spekulálok)

 

Ha még azt is hozzáveszem, hogy Rosario kedvenc epizódja az ötödik epizód... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigiek alapján nekem is nagyon bejön a sori. A részek sorrendje nálam 4-3-2-1. A nézését nem igazán kapkodom el. Az első két részhez a megjelenésük hetének szombatján míg a másik kettőhöz ma délután lett kedvem. Talán a kövi részt a megjelenésének napján vagy másnapján fogom letudni.

Annyi előnye legalább van ennek a kedvetlenkedésnek hogy egyáltalán nem izgat hogy hét vagy több napot kell várnom mire sort kerítek a folytatásra. Mondjuk az erős túlzás hogy várom mert egyáltalán nem várom. Nálam már az is nagy szó hogy egyáltalán nézem annak ellenére hogy jó ideje elég kicsi kedvem van bármit is normálisan megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Oké, ez gyors volt. Itt a sorozat posztere!!! Spoileres, ezért ne nézzetek a twitteres felületre az oldalon, csak aki látta a mai epizódot!!! :o

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Köszi, hogy beraktad, de nem dőltrm el tőle. Sima iparosmunka. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem csak amcsiban lesz vetítés, hanem világszerte. :o

Itt van az oldal, ahol le lehet foglalni a helyeket. Viszont ezek csak és kizárólag Amerikában vannak. Nem tudom, hogy ez a videó mit ért "világszerte" alatt, mert máshol nem tudni ilyesmiről, csak az amcsiknál lesz. :hmm:

 

szerk.: Hupsz, közben látom, hogy be kell írni egy irányítószámot. Viszont akármit írok be - próbáltam angolt is keresni - hibát írt ki az oldal.

 

szerk2.: Közben olvasom a SWNN oldalán, hogy az Empire magazin Londonban is tervez egy hasonló vetítést. Ottani idő szerint este 10 órakor. :D

 

Idézet az Empire magazintól:

Szeptember 12-én, kedden egy központi londoni helyszínen rendezzük meg az 5. epizód #Ahsoka évadközbeni vetítését, amely a sorozat eddigi legnagyobb szabású epizódja lesz!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 12. 15. - 20:38, Bence1997 írta:

MSW újabb információkat közölt. Állítása szerint az infók igazoltak. Az infók a következők:

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Ezek az infók nagyon érdekesek az új rész ismeretében. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat jelenleg hasít, az alábbi linken jól látni, hogy amióta a sorozat elstartolt, folyamatosan az első helyen volt népszerűséget nézve, egy kis megingása volt, amikor a One Piece anime adaptáció előző héten kikerült a Netflixre. Viszont ezt eltekintve magasan kimagaslik, a twitteren is bekerül legtöbbször a trendek közé, stb.

 

https://televisionstats.com/s/ahsoka

Szerkesztve: - Bence1997
  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval, nagyon vártam Ahsokát, de aztán ahogy telt-múlt az idő, érdeklődésem vesztettem. Bizonyos szemszögből nézve csömöröm lett az SW-től. Elfordultam tőle, más kötött le és az is volt olyan izgalmas éa érdekes. Így bele sem kezdtem a sorozatba. 

A hurráoptimizmus semmilyen formában nem jelentkezett és teljesen közönyössé váltam iránta. Pedig a karaktert imádtam. Imádtam a TCW-ben, imádtam a Rebelsben. 

 

Aztán a minap, szerdán feldobta a Disney+ ismét. Mostanában a Disney+-on X-Aktákat néztem, mondhatni nagy örömmel. Csak ezért jártam fel. 

 

Szóval, megint feldobta az Ahsokát. Ha már ott volt, ledaráltam az addigi 4 részt. 

Őőőőőő.... 

 

Filoni, b+. Sikerült a parázsból tüzet csinálnod. :O Mit műveltél te állat??? Ez a sorozat a 100%-ból teljesített 110%-ot.

Mr. Kiner, a zenéid fantasztikusak! Hibetetlen, hogy mit tettek le az asztalra. Szóval, szerda óta keresem az állam. 

Többet nem is írok, mert mindent leírtatok, amit én is akartam. 

❤️

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt pár SW sorozat az évek alatt, de ekkora várakozást még egy rész előtt se éreztem. Annyira jól lett felépítve a sztori, hogy az ötödik rész valószínűleg transzendenciális élmény lesz. :D Ejj de megnézném moziban!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én utoljára akkor voltam ilyen izgatott, amikor a Kenobit vártuk. Én egy nagyon speciális részre számítok, az Empire magazin fentebb az évad legnagyszabásúbb epizódjának írja le, a tény pedig, hogy moziba küldik az amcsiknál... bárcsak mi is ott ülhetnénk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hol is?

Itt:

2023. 09. 06. - 20:58, Bence1997 írta:

...

Idézet az Empire magazintól:

Szeptember 12-én, kedden egy központi londoni helyszínen rendezzük meg az 5. epizód #Ahsoka évadközbeni vetítését, amely a sorozat eddigi legnagyobb szabású epizódja lesz!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Volt pár SW sorozat az évek alatt, de ekkora várakozást még egy rész előtt se éreztem. Annyira jól lett felépítve a sztori, hogy az ötödik rész valószínűleg transzendenciális élmény lesz. :D

És ez még nem az évadzáró! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, jogos a felvetés, hogy mitől ekkora patron az 5-ös?! Hisz továbbmegy a sztori. Teljesen kusza érzés. Hatalmasra nőnek az elváràsaim, közben be kell valljam azt se tudom mit is várok. Már csak 3 nap! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MSW szerint a sorozat vége:

 

Spoiler

Not everyone makes it home from the other galaxy. Although Ezra is most likely returning home. Sabine or Ahsoka are up in the air as to which one does not.Its not clarified if they are killed or just left behind.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.