Ugrás a kommentre

Rogue Squadron spoilermentes topik


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Vagy csak a szokásos védjegy megújítás, amit minden cég el szokott végezni, még akkor is, ha éppen semmin sem dolgozik, ami kötődik hozzá. Eleve a Star Wars: Rogue Squadron egy olyan cím, amit több könyvük és videojátékuk is birtokol. Attól, hogy ezek Legendáknak számítanak, még az övék, és az újrakiadások esetében azért szükség van arra, hogy le legyen védve a cím. Arról nem is beszélve, hogy pont emiatt a jövőben nem csak film, de könyv és videojátéknál is használhatják. Szóval ez túl sokat jelenleg nem jelent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Vagy csak a szokásos védjegy megújítás, amit minden cég el szokott végezni, még akkor is, ha éppen semmin sem dolgozik, ami kötődik hozzá. Eleve a Star Wars: Rogue Squadron egy olyan cím, amit több könyvük és videojátékuk is birtokol. Attól, hogy ezek Legendáknak számítanak, még az övék, és az újrakiadások esetében azért szükség van arra, hogy le legyen védve a cím. Arról nem is beszélve, hogy pont emiatt a jövőben nem csak film, de könyv és videojátéknál is használhatják. Szóval ez túl sokat jelenleg nem jelent.

Erről eszembe jutott, hogy az X-szárnyúak könyvsorozat első kötetei most jelennek meg új kiadásban, új borítóval. A sorozatindító kötet címe is Rogue Squadron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

A Variety ezt írta erről a filmről:

 

We have a road map,” Kennedy says, although Lucasfilm’s big-screen return is unlikely to follow the same relentless cadence as before. A movie from Jojo Rabbit’s Taika Waititi and 1917 screenwriter Krysty Wilson-Cairns will likely arrive first, with Rogue Squadron from Wonder Woman director Patty Jenkins further off.

 

Akkor a jövő évi film nem lesz? Gondolom Taika még javában dolgozik a szkripten. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az az érzésem hogy évekig nem lesznek mozifilmek. Legkorábban 2027-re tippelekaz első mozifilmre . Ezt is már forgatni kéne ha jövőre moziba akarják küldeni. Az utómunka is rengeteg idő.

Teljesen ráfeküdtek a sorozatokra amiket szeretnek az emberek, jön a pénz is belőle. Meg ugye a Disney+ felfuttatása van most szerintem napirendem. Az előfizetők bővítéséhez meg új sorozatokra van szükség. Mert mi előfizetünk a régi tartalmak miatt is, de átlag jóska nem fog azért előfizetni hogy 625-ödször megnézze a Birodalom Visszavágot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Marvel Studios évente 3 filmet tud legyártani a mozikba és 3-4 sorozatot a Disney+-ra. Szerintem a Lucasfilmnek is menne ugyanez, ha akarnák. A Disney+ meg nem csak a Star Warsra támaszkodik, szóval ez sem indokolja azt, hogy a Lucasfilmnek csak a szériákra kelljen koncentrálnia. A háttérben inkább kreatív problémák lehetnek. A sorozatok élén olyan emberek állnak, akik láthatóan értik a Star Wars-t és lelkesednek is érte, van koncepciójuk is, és ezt végigviszik tehetséggel. De a mozik élére valahogy nem találnak ilyen kvalifitású embereket, és úgy tűnik, olyan sztorit sem nagyon találnak, ami elmesélhető lenne 2 órában, de megmaradna Star Warsnak.

Akárhogy is, a 2023-as film tényleg ugrani látszik. Ha még most elkezdenék, azt is már csak 2023 végén tudnák bemutatni, de ahogy telik az idő, ez egyre valószínűtlenebb. Bár, amíg olyan minőségű sorozatokat adnak, mint a mostaniak, addig annyira nem is hiányoznak a mozifilmek. Ráadásul így több Star Warst is kapunk egy év alatt. Ezek mellett személy szerint vígan kivárom, míg találnak egy olyan ötletet, amit tényleg mozifilm formában érdemes megvalósítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Dzséjt írta:

Akárhogy is, a 2023-as film tényleg ugrani látszik. Ha még most elkezdenék, azt is már csak 2023 végén tudnák bemutatni, de ahogy telik az idő, ez egyre valószínűtlenebb. Bár, amíg olyan minőségű sorozatokat adnak, mint a mostaniak, addig annyira nem is hiányoznak a mozifilmek. Ráadásul így több Star Warst is kapunk egy év alatt. Ezek mellett személy szerint vígan kivárom, míg találnak egy olyan ötletet, amit tényleg mozifilm formában érdemes megvalósítani.

 

Dettó. Abszolút nem sírok a filmek hiánya miatt, inkább csak egy észrevétel volt az írásom. Hogy nem hallani semmit készülő filmekről. Persze hogy ott van még az MCU is és a 20th Century fox-filmek is.

De akik nem mélyednek bele olyan mélyen az sw-be mint mi de érdekli őket valamennyire azokat meg lehe fogni a sorozatokkal és a még készülő új szériákkal, illetve a jövőben készülőkkkkel is. Ezzel is lehet növelni az előfizetők számát, ha mondjuk ezen embereke az MCU hidegen hagyja.

Igazából úgy vagyok mint te. Sokkal jobb most mint mikor 2-3 évet kellett várni új sw-produktumra. Ráadásul a mostani sorozatok mozifilm szintüek, mind történetileg mind technikailag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy sejtettem, hogy nem lesz mozi 2023-ra. Akkor talán a premier naptárat módosítják 2025-re, 2027-re és 2029-re. Viszont talán ezt a Rogue Squadront vagy ejteni kéne, vagy átalakítani sorozattá. Nem hiszem, hogy ezzel a témával kéne több év kihagyás után újra moziba küldeni a Star Wars-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vanity Fair frissített cikkében úgy néz ki, hogy ezt a filmet azért írják át, mert a "road map"-hez akarják igazítani és jelenleg Taika filmje közelebb áll ahhoz az elképzeléshez, mint Patty filmje. :hmm:

 

Ha tippelnem kéne, akkor azt mondom, hogy jövőre nem lesz film, ami nem is baj. Jöjjön, amikor jönnie kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Ody Mandrell said:

Ami külön örvendetes itt, az a Road Map, azaz egy átfogó koncepció megléte. Így már mindjárt izgalmasabb a dolog. 

Jobb is az, ha van egy átfogó terv, hogy honnan hova akarnak eljutni a filmekkel, mint hogy ad hoc haladjanak. Persze ez az OT-nél működött, és az ST se lett rossz, én élveztem, viszont ha sok filmet terveznek akkor azok legyenek olyan egységesek mint a sorozatok.

 

2 hours ago, Bence1997 said:

Vanity Fair frissített cikkében úgy néz ki, hogy ezt a filmet azért írják át, mert a "road map"-hez akarják igazítani és jelenleg Taika filmje közelebb áll ahhoz az elképzeléshez, mint Patty filmje. :hmm:

Kiváncsi vagyok, hogy hogyan fogják ezt a filmet bele illeszteni ebbe a mapbe, ami el akar távolodni a Skywalker Sagatól, mert eléggé OT-s a hangzása. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...

A Starwarsnews.net írt egy friss helyzetjelentést a filmről.

 

"Egy új jelentés szerint a Star Wars: Rogue Squadron forgatókönyve, Patty Jenkins rendezőtől, nem felelt meg a Lucasfilm által kívánt színvonalnak, ami miatt a projektet egyelőre félbehagyták.

 

A Warner Brothers meglepő döntése nyomán, miszerint nem készítik el a harmadik Wonder Woman-filmet Patty Jenkins író-rendezővel, Jeff Sneider új jelentése szerint a Rogue Squadron hasonló problémákkal küzdött. Sneider elmondta, hogy problémák vannak Jenkins és Matthew Robinson forgatókönyvével, ugyanakkor arra is utalt, hogy a pletykák szerint Jenkinsszel nehéz dolgozni:

 

„Hallottam néhány dolgot Patty Jenkinsről. Többek között, hogy egy rémálom. Sajnálom, de utálok az a fickó lenni, aki nevén szólít egy nőt, értem, istenem! De figyelj, ezt számtalan férfi rendezőről is elmondtam... Azt hallottam, hogy minden, amit a Wonder Woman 3-mal kiváltott, olyan volt, tudod, káosz. Azt hallottam, [hogy a Star Wars: Rogue Squadron] egy zűrzavar."

 

Meg kell jegyezni, hogy a szóban forgó forgatókönyvvel láthatóan siettek, hogy 2023 -as bemutatóig elkészüljön – ez megmagyarázhatja a projekt akkori történetének minőségi problémáit. A The Wrap egyik jelentése azonban azt jelzi, hogy Jenkins védekezésbe kezdett, amikor a Warner Brothers új vezetői kritizálták a Wonder Woman 3-hoz kapcsolódó történetét, és arra kérték, hogy módosítsa azt, alátámasztva Sneider állításait. Alább meg lehet nézni Sneider megjegyzéseit (a vonatkozó rész 24:27-től):

 

 

 

 

A 2020. december 10-én, a Disney Investor Day bemutatójaként bejelentett Rogue Squadron, ami az első Star Wars-film lett volna a Star Wars: The Rise of Skywalker megjelenése után filmgyártási szünet után. Mint emlékezetes Patty Jenkins egy videóbejelentést rögzített, amelyben megerősítette, hogy ő a film rendezője, és a hírek szerint Matthew Robinson segített neki forgatókönyvet írni, hogy 2023. december 22-én aztán a moziba kerüljön az új film. Úgy tűnt, hogy a dolgok a szokásos módon mennek egészen 2021. november 8-ig, amikor kiderült, hogy a film tervezett gyártási kezdete határozatlan időre elhúzódott. Egy hónappal később jelezték, hogy Jenkins lemondott egy új Kleopátra-film rendezői posztjáról (amelyet továbbra is ő készítene), hogy a Wonder Woman 3-ra és a Rogue Squadronra összpontosítsa a prioritásait. A filmet azonban 2022. szeptember 15-én hivatalosan kivonták a Disney moziban való bemutatásának ütemtervéből, és nincs hír arról, hogy hivatalosan törölték-e vagy sem, vagy a projektet egy napon újra élesztik majd.

 

Kathleen Kennedy utolsó hivatalos szava az év elején az volt, hogy a filmet „egy pillanatra félretolták” a Star Wars Celebration Anaheim előtti napokban, és Kennedy megjegyezte, hogy Patty Jenkins még mindig a forgatókönyvön dolgozik. A jelenlegi állás szerint nem világos, hogy mi lesz a Rogue Squadron sorsa, miután Jenkins Wonder Woman 3 terveit elutasították. Hogy ez mit jelent a Star Wars számára, elképzelhető, hogy Jenkins visszatér a Rogue Squadronba, most, hogy a Wonder Woman 3 már nincs az asztalon. Az is lehetséges, hogy Jenkinst már nem érdekli a Star Wars film elkészítése, vagy a Lucasfilm és Jenkins kreatív nézeteltérésekbe ütközött a projekt során, és helyette valaki más veszi át a gyeplőt."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a szabadkozás ultra gáz. Nehogy már ne lehessen leírni egy rendezőről (legyen nő vagy férfi), hogy rémálom vele dolgozni, csak hosszú szabadkozások után...:lol:

 

Őrület ami manapság zajlik. A projektből meg annyit, hogy ha nem ütötte meg a mércét, akkor inkább ne legyen belőle semmi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.