Ugrás a kommentre

Rogue Squadron spoilermentes topik


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Hm... tegnap mintha még nem igy fogalmazott volna a cikk. Ez egyébként nem egy éves csúsztatás. Ez az eredeti premierdátuma a filmnek.

Lol én azt hittem 2022 volt az eredeti céldátum. Akkor jelenállás szerint csak a forgatás csúszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Nem feltétlenül a rajongók a kérdés, hanem az átlagemberek, pláne így COVID idején. Valami ütősnek kell lennie, különben a kutya sem megy be rá és hatalmasat bukik a film anélkül, hogy a minősége érdemben megítéltetett volna nagyvásznon.

Általánosságban értettem, nemcsak rajongókra. :) De kiegészítem a beírásom azzal, hogy legyen  ütős jó film. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Lol én azt hittem 2022 volt az eredeti céldátum. Akkor jelenállás szerint csak a forgatás csúszik.

Na, csak kiderül a végén, hogy megint a sajtó csinál a bolhából elefántot. :45: Mint a Slave I-nél, amiről már háromszor megírták (az amerikai IGN vezetésével), hogy a gonosz Disney átnevezte, legutóbb már a "hivatalos" szót is használták címben, közben a starwars.com-on a mai napig Slave I a neve. :roll:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is írja cikk, hogy a film kikerült gyártósorból. Tehát nemcsak, hogy eltolták egy kicsivel a forgatást, hanem egyelőre sehova nincs betervezve, hogy elkezdenének forgatni

 

"Thus, Squadron has been taken off the production schedule"

 

Nekem ez nem azt sugallja, hogy 23-ra ki fog jönni a film. A cikk azért jegyzi meg, hogy a premierdátum a helyén maradt, mert a Lucasfilm/Disney nem adott ki semmilyen közleményt egyelőre, ami mást állítana. 

 

Meg azért a THR nem IGN kaliber, hogy bolhából elefántot csináljanak

 

De szerintem 1-2 héten belül kiderül, hogy mi a helyzet

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Lol én azt hittem 2022 volt az eredeti céldátum. Akkor jelenállás szerint csak a forgatás csúszik.

Az is volt, egészen tavaly augusztusig. Akkor döntött úgy a Disney, hogy eltolják a premierdátumokat egy csomó filmjüknek. Most meg úgy néz ki, hogy nem tudják elkezdeni még az előkészületeket sem a filmhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az is volt, egészen tavaly augusztusig. Akkor döntött úgy a Disney, hogy eltolják a premierdátumokat egy csomó filmjüknek. Most meg úgy néz ki, hogy nem tudják elkezdeni még az előkészületeket sem a filmhez.

Na erről szépen lemaradtam akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az is volt, egészen tavaly augusztusig. Akkor döntött úgy a Disney, hogy eltolják a premierdátumokat egy csomó filmjüknek. Most meg úgy néz ki, hogy nem tudják elkezdeni még az előkészületeket sem a filmhez.

Eleve is 2023 volt a premier dátum. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 12. 11. - 0:46, Bence1997 írta:

2023. december 22. -én Patty Jenkins elhozza a mozikba filmjét, amely egy új generációt mutat be.

 

The story will introduce a new generation of starfighter pilots as they earn their wings and risk their lives in a boundary-pushing, high-speed thrill-ride, and move the saga into the future era of the galaxy.

 

image-19.png?resize=930%2C523&ssl=1

Ez alapján valóban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én olyan hírt olvastam - vagy videóban mondták, fogalmam sincs - hogy eredetileg a tavalyi Celebrationön jelentették volna be ezt a filmet, 2022 -es dátummal. Csak aztán a COVID meggátolta ezt, nem lett megtartva a Celebration, a Disney egy csomó filmjének a premierdátumát eltolta - így lett a 2022, 2024, 2026 -os premierekből '23, '25 és '27.

 

 

De mindegy, a lényeg, hogy jelenleg még az írásos fázisban vannak és egy darabig lesznek is. BSL tweetje:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Meg azért a THR nem IGN kaliber, hogy bolhából elefántot csináljanak

Így van és az a részlet amit beraktál, az rémlett nekem is. Ez a film aligha fog 2023-ban jönni. Igazából szerintem komoly sansz van rá hogy sose fog kijönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszinte leszek, néhányszor megírtam már, mennyire szeretem az egész Disney-érát, szóval igazán nem egy szokásos fanyalgó vagyok. De szerintem soha életemben nem volt még egy ilyen Star Wars-kontent, ami ennyire nem érdekelt, mint ez. Nem is igazán értettem a létjogosultságát. Hosszú évek után egy olyan filmmel térne vissza az SW a mozikba, aminek a koncepciójából éppen túlcsordulóan sok mennyiséget kaptunk az új trilógia és a Zsivány Egyes kapcsán. A címe is kicsit olcsón a fan favourite Rogue One-t idézi.

 

A tv-sorozatok szépen fedezik fel, hogy azért van több is annál, mint a lázadók-birodalmiak, vagy ellenállás-első rend konfliktus. Erre mondhatjátok, hogy ez már lehet, hogy a IX. rész után játszódik, és lehet, hogy sem Birodalomról, sem Első Rendről nem lesz szó, de valahogy ezt az egész X-Wingesdit így is elcsépeltnek érzem. Az új nagy SW mozifilmhez képest biztosan. Azt hiszem, azért most az elmúlt években az SW néhány szimbólumát igencsak túlhasználták: Chewbacca, Falcon, a Skywalker-kard, lépegetők és igen, ilyen az X-Wing és a TIE Fighter is. Persze nyilván bedobhatnának olyan dolgokat, amiktől aztán jól felülhetnék a hype-vonatra, de a film fókuszában érzékelhetően nem az Erő, nem a galaxis terebélyessége, a misztikum áll, hanem az űrcsaták, amik valahogy engem mindig is kevésbé érdekeltek a mítoszhoz képest. Illetve azt gondolom, hogy érdekeltek, mert eddig megfelelő volt az elegye a két dolognak.

 

Jelenleg úgy vagyok vele, hogy csak azért, hogy legyen, nem kell SW a moziba. A sorozatokat jól láthatóan könnyebben fogadják be a rajongók, nincsenek akkora irreális elvárások, és nem is telítődnek ezekkel olyan hamar (pedig játékidőben jóval több, mint egy mozifilm hossza). Majd egy nagyon markánsan új, igazán epikus SW-film berobban, és az megint nagyot szól. Megint esemény lesz.

 

De hogy az a Rogue Squadron lenne-e? Kétlem. Ha lenne erre fogadás, inkább Taika Waititi filmjére tennék. Különösen nagy a kontraszt az Obi-Wan Kenobi sorozattal szemben. Annál azt érzem, mint amit sokan, hogy rendkívül örülök a jelenlétének, és tudom, hogy sorozatként tartalmasabb lesz, mint egy kétórás filmként, de azért sajnálom, hogy az nem egy nagy mozis event lesz, nem látjuk a nagyvásznon, közösségi élményként megélve azt az összecsapást, amit ígér a BTS videó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előzetesen a Zsivány Egyesről meg a Soloról is meglett állapitva, hogy elég érdektelenek, végül mindkét film remek lett. Itt azt se tudjuk kikről szólna, meg kik harcolnának kik ellen. Kicsit erősnek érzem ennyi alapján lehúzni. Pláne úgy hogy korábban részletesebb sztori leírások és trailerek fényében is mellélőttünk amikor azt kellett latolgatni hogy mi az érdektelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zsivány egyesről azért tudni lehetett, hogy lesz benne érdekesség.

 

Itt már a promó kis videóban is egy öreg X-szarnyú van. Szerintem el kellene már engedni ezt. Engem itt a jövő emlegetése fogott meg, de igazából a jövőben ne ilyen hajókat kelljen már nézni megint. 

 

Ez a klasszik rajongóknak szóló bullshit. Számomra ez totál érdektelen. Most, hogy eltolták pedig méginkább gáznak érzem.

 

A Solo is elég érdektelen volt sokaknak, ez meg is látszott a teljesítményén.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én  azt mondom, ha több év kihagyás után visszatér az sw a mozikba, az ütős legyen. Egy új korszak, high/old republic, vagy egy jövőben játszódó film. A filmek közti hézagok kitöltésére már ott vannak a  könyvek, képregények, játékok mellett már a sorozatok is. Nem kellene már több spin-off. Egy nagyszabásó új történet kell. Amit az is elkezdhet, aki soha nem látott még sw filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az X-szárnyús téma sosem vonzott. Nagyon húztam a számat, mikor a filmet bejelentették. Én se gondolom, hogy a Star Wars-nak moziba egy X-szárnyú filmmel kéne visszatérnie. Ez a téma inkább való könyveknek, képregényeken, vagy egy tv-sorozatnak. Azt érzem ennél a filmtervnél, hogy újra a begyepesedett agyú első generációsokat akarják elsősorban megnyerni. A teljes folytatás-trilógiának és a Zsivány Egyesnek, valamint a Solo-nak is elsősorban ők volt a célközönségei, még akkor is, hogy ha bőven raktak az említett filmekbe olyan elemeket, melyeket inkább a második generációsoknak, vagy az új rajongóknak szántak. Az Obi-van film lett volna az első olyan SW mozi, mely inkább a második generációsoknak kedvezne. De hát ebből tv-sorozat lett. Remélem, megéri majd ez a formátum. A Rogue Squadronban engem csak a jövő említése fogott meg, meg az, hogy Patty Jenkins rendezi.

Egyébként e helyett bármit szívesebben néznék moziban. Obi-van film, Boba Fett film, Solo 2-3.... Még Jar Jar film is jöhetne e helyett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, gafz írta:

Köszönöm a bókokat, de nem lehetne kihagyni a minősítéseket?

Nem lettek minősítve az OT fanok.

 

12 perccel korábban, gafz írta:

Valamiért nem szoktam olyanokat modani hogy mondjuk igénytelen sequl-fanok... 

Itt olyat nem hiszem, hogy találsz. Én pl. SW fan vagyok. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem lettek minősítve az OT fanok.

 

Itt olyat nem hiszem, hogy találsz. Én pl. SW fan vagyok. 

 

"hogy újra a begyepesedett agyú első generációsokat akarják elsősorban megnyerni"

"Ez a klasszik rajongóknak szóló bullshit."

 

Valahogy ezek nem épp tiszteletteli mondatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek nem inge ne vegye magára. Sajnos ismerek sok ilyen gondolkodású fant. Ha nem vagy ilyen annak csak örülni lehet. Példa: volt aki megszólta a Naboo-i pilóták szemüvegét, hogy az mekkora gagyi, hisz semmi értelme nincs. Miért? Az EPIV-ben a pilótákon lévő szemüvegnek mennyi értelme volt? :facepalm: Odumin írt erről egy jó kis listát.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Akinek nem inge ne vegye magára. Sajnos ismerek sok ilyen gondolkodású fant. Ha nem vagy ilyen annak csak örülni lehet. Példa: volt aki megszólta a Naboo-i pilóták szemüvegét, hogy az mekkora gagyi, hisz semmi értelme nincs. Miért? Az EPIV-ben a pilótákon lévő szemüvegnek mennyi értelme volt? :facepalm: Odumin írt erről egy jó kis listát.

 

 

De az ingem, mert az új SW produktumok nem túl népszerűen nálam (magyarán "begyepesedett agyú" vagyok így 50 felett) , de azért igyekszem nem minősíteni azt, akinek viszont azok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Oh boy... mi lesz még itt. :D

 

A Deadline szerint Kari Skogland átvette Patty Jenkinstől a Cleopatra c. filmet, ezzel elérve, hogy Patty nyugodtan dolgozhasson a WW3 és a Rogue Squadron c. filmeken.

https://deadline.com/2021/12/gal-gadots-cleopatra-paramount-falcon-and-the-winter-soldiers-kari-skogland-1234853027/#recipient_hashed=33d8947c971af6d9dd9391724b7c7cad3534d972e1c636dab490bd5465a978bc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Bence1997 írta:

Oh boy... mi lesz még itt. :D

 

A Deadline szerint Kari Skogland átvette Patty Jenkinstől a Cleopatra c. filmet, ezzel elérve, hogy Patty nyugodtan dolgozhasson a WW3 és a Rogue Squadron c. filmeken.

https://deadline.com/2021/12/gal-gadots-cleopatra-paramount-falcon-and-the-winter-soldiers-kari-skogland-1234853027/#recipient_hashed=33d8947c971af6d9dd9391724b7c7cad3534d972e1c636dab490bd5465a978bc

 

Ó hála a jó istennek :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.