Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

2024. 06. 10. - 14:17, Ody Mandrell írta:

Ezt megnézte valaki? :)

 

Megnéztem, érdekes volt. Megmondom őszintén én nem követem a közösségi médiát annyira, a SW-al kapcsolatos hírekről, meg csak erről a fórumról informálódom és mellettem totál elment ez a woke-nem woke felháborodás. Az ismeretségi körömben (család, barátok, ismerősök, kollégák) azoktól, akik megnézték ezt a sorozatot, eddig mind pozitív visszajelzéseket kaptam, úgy hogy főleg az utóbbi csoport azért nem teljesen abban a kulturális buborékban mozog, mint amiben én, de ez a fika tenger ez eddig ismeretlen volt számomra. Azért jó volt, hogy így helyre tette Rixon a dolgokat, valakinek biztos gondolatébresztő lehet.

Nagyon várom a holnapi részt is és sokan vagyunk még így ezzel, remélem jól is fog teljesíteni a nézőszámban, visszajelzésekben is a sorozat! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbálok rájönni, hogy páran (akik látták az évad felét) miért írták azt, hogy a 3. epizód nagyon megosztó lesz. :hmm: Én megnéztem, teljesen rendben volt. SŐT!!!

 

Az előző két rész után egy nagyon... érdekes epizódot kaptunk, amely tovább bonyolítja az évad történetét. De még hogy mennyire... Most kezdem csak érezni a Rashomon hatást, amit Leslye emlegetett még az interjúkon. :)

Gyönyörű fényképezés, jó munka Kogonadától.

 

És a zene... hát aki esetleg az első 2 résznél nem érzett rá, annak erősen ajánlom ezt a részt. Valami veszettül jó volt! :clap:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsiságból ránéztem a sorozatjunkie kommentszekciójára. Yodán kívül (aki legalább valami pozitivitást visz oda) a többiek totál sötétek. :lol:

 

Szerencsére máshol pozitívabb a helyzet, sőt, inkább efelé hajlik a mérleg nyelve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bence1997 írta:

Kíváncsiságból ránéztem a sorozatjunkie kommentszekciójára. Yodán kívül (aki legalább valami pozitivitást visz oda) a többiek totál sötétek. :lol:

 

Jajj, ott minden SW-vel vakon vannak. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Llew az egyik legrosszabb, aki anno járt is ide. A kedvencem az, hogy egyszer a sorozatjunkie-n előadta valamelyik újabb sorozat alatt, hogy Filoninak az animációnál kellett volna maradnia, a Clone Wars milyen jó volt, miközben itt meg mást sem csinált, csak szapulta az összes epizódot kb :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, hát de ez tiszta jó dolog. Pár hete pont azon elmélkedtünk, van-e olyan, aki az új alkotásokat utálja és emiatt megszerette a régieket. Voalat, máris van egy példánk, Llew. Pár év, és már imádni fogja a Mandoverzumot. Sőt elkészül a Filoni-mozifilm, és máris lehet majd azzal jönni, hogy Filoninak a sorozatoknál kellett volna maradnia, mert abban volt jó, a TCW, a Rebels és a Mandoverzm-sorozatok igazán jók voltak. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Sikerült innen kiutálni, tényleg borzasztó gagyi volt már a folytonos utálkozásával. De ez az évezred poénja, a TCW-s dicsérettel... :lol2:

Emlékeztet Moonra (asszem) aki végig fikázta az EpIII előkészületeit aztán tetszett neki a film. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

aztán tetszett neki a film.

Jellemző, hogy utána nem is írt többet. :D Amíg a sz*rt kellett dobálni napi szinten akítv volt, de amint építő jellegű, pozitív gondolatokat kellett volna leírni, eltűnt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Tycho_Celchu írta:

//U. i.: bocsánat, nem a részhez tartozik, de a spotokban (igaz a fényviszonyok messze nem ideálisak), amikor a Sith, vagy a tanítványa eldobja a vörös pengéjű fénykardot, amit aztán a visszatéréskor a kezével elkap; csak nekem tűnik úgy, hogy az egy néger kéz?//

Nekem nem tűnt fel, de attól még lehet. Viszont akkor még nem láttuk a sith-et még elszórtan se a sorozatban. Egy teljesen új karakter lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon durva a különbség a kritikusok és a nézők értékelése között. Olyan látszik, hogy sokan már előre eldöntötték, hogy utálni fogják a sorozatot, és esélyt sem adnak neki. Sőt, azt is megkockáztatom, hogy egyesek megtekintés nélkül lepontozzák. Én az első három részt úgy néztem meg, hogy egyáltalán nem olvastam kritikát a neten, és szerencsére jól is tettem. Ráadásul az ilyen típusú sorozatoknál mindig az utolsó egy-két részben van valami csattanó, ami sok dolognak értelmet ad. Nekem összességében nagyon tetszik, és várom a következő részeket.

  • Nagyon tetszik 2
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bízom benne, hogy a negatív kampányoknak is meglesz a maga pozitív hatása. Hátra az ellenkezője történik annak, amire a lejáratók számítanak. Kíváncsiságból csak azért is sokan megnézik, hogy tudják, miért ilyen nagyok a különbségek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.