Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sherlock Holmes: A Game of Shadows: az első rész akciófilmként tetszett, a második még annak is gyenge. Már nagyon elmentek egy olyan irányba, ami a Sherlock karakterrel nem összeegyeztethető.

Nézd meg a BBC Sherlock minisorozatát, baromi jó :) Főleg a második évad, minden része jobb, mint a mozifilmek 99%-a.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg a BBC Sherlock minisorozatát, baromi jó :) Főleg a második évad, minden része jobb, mint a mozifilmek 99%-a.

Hú erre most nagyon bologatok. A mozifilmek a kiváló sorozat mellett tényleg nagyon üresnek és semmitmondónak tünnek :) Ez egyébként a Doctor Who-t is dirigáló Moffat-nak a másik nagy dobása. És igen az első évada még inkább oké és látszik hogy érdekes viszont a második évada üt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Januárban lesz az új évad? Rendesen húzzák az időt.

Ha ez az ára annak, hogy remek színvonalat kapjunk akkor oks. :) Én azért a készítők helyében gondoskodnék még pár előzmény szériában is. Van még ott mit kiaknázni. ;) Titus Batiatus nekem nagyon hiányzik. Piszok jól meg volt írva neki is a karaktere és a gladiátoraihoz fűződő viszonya. Szóval elnéznék egy olyan évadot amikor az ő régi iskolája van a középpontban a mostani évadokban csak megemlített harcosokkal.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez az ára annak, hogy remek színvonalat kapjunk akkor oks. :) Én azért a készítők helyében gondoskodnék még pár előzmény szériában is. Van még ott mit kiaknázni. ;) Titus Batiatus nekem nagyon hiányzik. Piszok jól meg volt írva neki is a karaktere és a gladiátoraihoz fűződő viszonya. Szóval elnéznék egy olyan évadot amikor az ő régi iskolája van a középpontban a mostani évadokban csak megemlített harcosokkal.

 

 

Azt én is megnézném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg a BBC Sherlock minisorozatát, baromi jó :) Főleg a második évad, minden része jobb, mint a mozifilmek 99%-a.

Na majd vetek rá egy pillantást. :) Úgyis jön a szünet a sorozatokban. Bár most éppen Doctor Who újranézést tartok (érdekes a későbbi események ismeretében nézni, különösen a 9-10. Dokis Moffat epizódokat, de azért a 10. Doki viszonya a csokornyakkendőhöz - utálja - sem rossz :D). Utána jön a Spartacus 2. évad, meg akkor megnézem ezt (és talán befejezem a 24-et és a Terra Novát).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú erre most nagyon bologatok.

Sejtettem, hogy neked is tetszik :)

 

Na majd vetek rá egy pillantást. :) Úgyis jön a szünet a sorozatokban.

Annál többet nem is igen tudsz rá vetni, mivel össz-vissz 2*3 egyenként másfél órás epizódról van szó, vagyis 9 óra játékidő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az a fajta vagyok Sherlock Holmes kapcsán, akinek szinte minden tetszik, ami SH:

 

- Az eredeti novellák és regények.

- Steven Moffat BBC sorozata.

- Jeremy Brett féle sorozat.

- Guy Ritchie filmjei.

 

:P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eheti dózis szokás szerint remek volt!

 

Supernatural 7x22

 

 

Remélem, Bobby nem folytatja ezt a bosszúálló szellem irányvonalat, nagyon nem lenne jó, ha Cas után, vele is találkoznánk a negatív oldalon. Az Alfa visszatérése jó ötlet volt, ahogy az is, hogy Crowley-val együtt ő is a leviatánok lezúzására voksolt.

Érdekes finálé lesz, kíváncsi vagyok, mit hoznak össze, ahogy a 24 részes 8. évadra is.

 

Fringe 4x22

 

Szintén tetszett, ha egy-két szálat elvarrnak, ideális sorozatzáró is lehetett volna.

Olivia fejlövésén meglepődtem, leginkább azért, mert szó volt róla, hogy meg kell halnia, így reális lehetőség volt. Walter szerencsére hozta a formáját. Engem a megváltozott idővonal továbbra is zavar, pedig nagyon úgy néz ki, marad a dolog. September gondolom a jövőben látott megfigyelőkre gondolt a "jönnek" alatt, kíváncsi vagyok, mi lesz a maradék 13 részben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Úúú, remek évadzáró jött össze, kerek egész lenne, ha nincs a legutolsó 50 másodperc - és persze a múltkori kitekintő. Érdekes, hogy Jones ennyire alá tudta rendelni magát egy ilyen célnak, mint Bellé, akinek nagyon tetszett a harangos ötlete. :D Vajon hová tűnt?

 

A Megfigyelő gondolom a társaira gondolt, akiket annyira már nem is kedvel. Vicces volt az a lábbilincs, amit kapott. Várom az utolsó évadot, most azonban elkezdtem újranézni az egészet: nem árt. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Úúú, remek évadzáró jött össze, kerek egész lenne, ha nincs a legutolsó 50 másodperc - és persze a múltkori kitekintő. Érdekes, hogy Jones ennyire alá tudta rendelni magát egy ilyen célnak, mint Bellé, akinek nagyon tetszett a harangos ötlete. :D Vajon hová tűnt?

 

A Megfigyelő gondolom a társaira gondolt, akiket annyira már nem is kedvel. Vicces volt az a lábbilincs, amit kapott. Várom az utolsó évadot, most azonban elkezdtem újranézni az egészet: nem árt. :D

 

 

Én is kíváncsi vagyok, hova tűnt Bell, de tudjuk, hogy évek alatt sem kapják el, elvégre ott volt ő is a borostyánban. Most már jobban érdekel, hogyan kerültek együtt a szmötyibe. Nekem is az jutott eszembe, hogy a megfigyelő a társai érkezésére figyelmeztet.

Lehet, hogy nálam is lesz egy újranézés :)

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Jó volt meg majdnem epic is, de úgy érzem, hogy jóformán az első két-három évad felesleges volt.

A megváltozott idővonal lett inkább felesleges, nem adott semmit a sorozathoz. Egy alapjába véve érdekesen felépített sztorit vezettek addig.

 

 

Elkezdtem a Folyót nézni és így első két rész után a kisebb következetlenségeket leszámítva tetszik az egész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 2/7

 

Nekem bűzlik ez a tetem dolog. Bárkik lehetettek, szóval inkább tippelnék az árvákra arról a tanyáról, és nevelési célzata van az egésznek (mivel Branékat nem találják, így nem hiszem, hogy Greyjoyban felmerül a hamarost történő viszontlátás). Na majd elválik. Jon is jó kis slamasztikába került. Hmmm... akár összeakadhatna a nagybátyjával is, elvégre azért vannak itt, mert valahol a fal mögött eltűnt, hátha ezeknél az embereknél van. Szerintem Caitlin nem kinyírni akarja Jaime-t, hanem elvinni, mielőtt megölik a többiek. Bár ebben a sorozatban sose lehet tudni, akadnak meglepő fordulatok. Hú, milyen volt már Tyrion és Cersei, szinte testvériek :D Remélem, a sárkányokat Daeniék visszaszerzik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 2/7

 

Nekem bűzlik ez a tetem dolog. Bárkik lehetettek, szóval inkább tippelnék az árvákra arról a tanyáról, és nevelési célzata van az egésznek (mivel Branékat nem találják, így nem hiszem, hogy Greyjoyban felmerül a hamarost történő viszontlátás). Na majd elválik. Jon is jó kis slamasztikába került. Hmmm... akár összeakadhatna a nagybátyjával is, elvégre azért vannak itt, mert valahol a fal mögött eltűnt, hátha ezeknél az embereknél van. Szerintem Caitlin nem kinyírni akarja Jaime-t, hanem elvinni, mielőtt megölik a többiek. Bár ebben a sorozatban sose lehet tudni, akadnak meglepő fordulatok. Hú, milyen volt már Tyrion és Cersei, szinte testvériek :D Remélem, a sárkányokat Daeniék visszaszerzik.

 

 

Ó, már itt tartanak. Nem kell aggódni Branék élnek. Csak az a baj, hogy ha követni fogják a könyveket, akkor a 3., 4. és az 5. évadokban egy árva szó nem lesz róluk. Benjen Stark nagyon eltűnt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ó, már itt tartanak. Nem kell aggódni Branék élnek. Csak az a baj, hogy ha követni fogják a könyveket, akkor a 3., 4. és az 5. évadokban egy árva szó nem lesz róluk. Benjen Stark nagyon eltűnt.

 

Ezek könyves infók, lehet hogy ő nem olvasta. :) (ha igen, bocsi)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh nagyon jó volt a Fringe évadzáró.

 

Tényleg nekem is az ugrott be, hogy simán lehetett volna sorozatzáró is ha nincs a kitekintés, de így azért még jobb hogy lesz egy 5. évad ahol valszeg végig a megfigyelők ellen fognak már csak küzdeni esetleg egy kis Bell...de talán ő inkább segít majd nekik. szerintem. azért az mekkora para rész volt amikor visszahozták a kis vöröst a halálból. :D fullra beparáztam, nagyon jól meg volt csinálva. Bell sztem a másik világba ment, azt kész.

 

Összességében nagyon jó évad volt, nekem 8/10 és ez a sori is belépett a TOP kategóriába, csak még nem tudom TOP mennyibe. Várós az új évad!

 

GoT 2x5 Hát itt már megy a sz-rkavarás, és részről részre jobb az évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy a Cartoon Network nem tud betelni Batmannel, hiszen már itt az új animációs sorozat, a Beware The Batman, 2013-ban debütál majd, de egy kezdetleges jelenet már kiszivárgott belőle. Ez legalább komolyabb hangvételűnek tűnik, mint a The Brave And The Bold.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 4. évad

 

Ez valami eszméletlen jó volt, nekem még jobban tetszett, mint a 3. évad, mert még tovább mélyült a történet, sokat tudtak hozzátenni a Frost-Volkoff szál behozásával. Linda Hamilton és Timothy Dalton mindketten remekeltek a szerepükben, ami nem csoda, mert maguk a karakterek is nagyon jól lettek bevezetve és felépítve. Ez az egész kavarás Chuck szülei és azok múltja körül egy nagyszerű ötlet, főleg, hogy folyamatosan adagolják az ezzel kapcsolatos információkat évadról évadra, és mindig tudtak eddig meglepetéseket okozni. :)

De ez csak az egyik dolog, ami nagyon jó ebben a sorozatban, a másik nagyon nagyszerű vonás az igazán szerethető karakterek, akik mind mások, de olyan remekül egymáshoz illenek. Kedvencem továbbra is Casey, aki egyszerűen imádnivaló a militarista álcája mögött megbúvó arany szivével. :D Ebben az évadban a Buy More lúzerei kicsit háttérbe szorultak, annyi más történt az áruházon kívül, de azért volt pár jutalompercük igy is. :D No és a végén Chuck és Sarah esküvője ugyanannyira jól esett, hogy végre megtörtént, mint az előző évadban az egymásra találásuk. :)

 

Ez egy annyira kedves sorozat, ami ráadásul mindig tele van poénokkal és legtöbbször akciódús is. :) Nagyon megszerettem, hamarosan jön a folytatás!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek könyves infók, lehet hogy ő nem olvasta. :) (ha igen, bocsi)

Nem olvastam (még) a könyveket, ennyi info még belefér, de azért nem szabad túlzásba vinni, kellenek a meglepetések is. Könyvre, sorozatra is.

 

Chuck 4. évad

Ez egy annyira kedves sorozat, ami ráadásul mindig tele van poénokkal és legtöbbször akciódús is. :) Nagyon megszerettem, hamarosan jön a folytatás!

Egyetértek :) Jó volna itt tartani, hogy legyen még olyan évad, amit nem láttam. Majd egyszer csak újranézem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy a Cartoon Network nem tud betelni Batmannel, hiszen már itt az új animációs sorozat, a Beware The Batman, 2013-ban debütál majd, de egy kezdetleges jelenet már kiszivárgott belőle. Ez legalább komolyabb hangvételűnek tűnik, mint a The Brave And The Bold.

Batmanből a régi rajzfilmet imádtam, még mindig meg van egy két rész kazettán.

http://www.youtube.com/watch?v=lEx9r5enZsk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.