Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Pl én nem láttam egyetlen egy Trónok harcát sem de tudom ki hal meg és azt is melyik színész játssza. Mert elspoilerezték.

 

 

Én nem tudom, mert nem olvasom a GOT bejegyzéseket :P :P - érdeklődésem a sorozat iránt nem hogy a nullához konvergál, hanem egyenesen átcsap mínuszba :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is tudtam, hogy a harmadik könyvet két évadon keresztül fogják megcsinálni, bár logikus, hiszen a leghosszabb részről van szó (meg talán a legeseménydúsabbról is). A 4. és 5. könyveket én teljesen másképp ültetném át a vászonra, s nyilván a sorozat készítői sem fogják a fél szereplőgárdát kihagyni, amikor az események a Varjak lakomájához érkeznek.

 

Martinnak viszont gyorsabban kell írnia, mert ha ismét 5 évet kell várni az újabb kötetre, a sorozat hamar be fogja érni őt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is tudtam, hogy a harmadik könyvet két évadon keresztül fogják megcsinálni, bár logikus, hiszen a leghosszabb részről van szó (meg talán a legeseménydúsabbról is). A 4. és 5. könyveket én teljesen másképp ültetném át a vászonra, s nyilván a sorozat készítői sem fogják a fél szereplőgárdát kihagyni, amikor az események a Varjak lakomájához érkeznek.

 

Martinnak viszont gyorsabban kell írnia, mert ha ismét 5 évet kell várni az újabb kötetre, a sorozat hamar be fogja érni őt :D

Az 5 könyv még hosszabb, úgyhogy lehet, hogy ezt is darabolják. De szerintem már most a harmadik-negyedik évadnál bele fognak nyúlni a Sárkányok táncába is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Martinnak viszont gyorsabban kell írnia, mert ha ismét 5 évet kell várni az újabb kötetre, a sorozat hamar be fogja érni őt :D

Inkább azért, hogy be tudja fejezni, mert elég idős már, ha jól tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok Harca

 

 

Jó volt az évadzáró, de nem értem hogy Samwellt a Mások mérnem ölték meg?

 

 

Lehet, hogy ezzel most ólajtó nagyságú marhaságot mondok, de én azzal kötöttem össze, hogy Sam-ék rátaláltak az obszidiántőrökre és nyilhegyekre és talán megérezték azt ezért inkább békén hagyták.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Lehet, hogy ezzel most ólajtó nagyságú marhaságot mondok, de én azzal kötöttem össze, hogy Sam-ék rátaláltak az obszidiántőrökre és nyilhegyekre és talán megérezték azt ezért inkább békén hagyták.

 

 

Na ez nem hülyeség. Könyvből nem derül ki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez csak egy '63-as promo kép volt, még az első epizód előtt. Susan az első rész flashback jeleneteiben viselt ilyen ruhát, úgyhogy valószínűleg annak a forgatása közben készülhetett.

Szerintem történetbeli kapcsolatot nem kell keresni, ez csak egyfajta tisztelgés lehet a Hartnell éra felé, vagy utalás az 50 éves évfordulóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who original S9:

és még mindig a 3. doki...

 

ami marha jó mert nagyon imádom. :D Sejtettem, hogy be fog jönni nekem az öreg, nagyon jó arc. És ez az évad volt eddig a legjobb. na jó igazából még csak a Jon Pertwees évadokat láttam, de ezek a részek nagyon ütöttek. A Peladon és a Dalek részről már írtam, de hát azok marha jók voltak. Végre megint volt Tardis használat, idegen lényeg, és ebben az évadban már elég sok szonik használat is volt, főleg a Sea devilben aknakeresésre, haláli, meg a Mutantsban. Hát a mester még mindig hozza a formáját, remélem Roger még sokáig lesz a Mester. :) Imádom a kettőjük kapcsolatát. :D A Time monster sem volt rossz, de az eleje jobban tetszett mint a vége, amikor már atlantison voltak. Kronosz kicsit gyengére sikeredett nekem.

De ez az évad 8/10es, persze a régi évadokhoz mérten. :D És most jön a 3. Doki! jeeeee.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.