Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az Office nekem annyira nem jött be, havernál van Comedy, tegnap is végignéztem egy részt, de kb. úgy, mint egy Barátok köztöt. Nem találtam benne semmi vicceset, a hányingerkeltő kamera mozgások pedig, engem kifejezetten zavarnak.

 

A nevem Earl és az Avatar-t azonban lehet leszedem, ha jól tudom, az utóbbiból készült egy baromi rossz film is. Amúgy, ha 4 elem van, miért 3 évados???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nevem Earl és az Avatar-t azonban lehet leszedem, ha jól tudom, az utóbbiból készült egy baromi rossz film is.

 

Nagyon rosszul tudod mert egy zseniális film készült az utóbbiból. Örülök hogy segíthettem a felvilágosodásodat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon rosszul tudod mert egy zseniális film készült az utóbbiból. Örülök hogy segíthettem a felvilágosodásodat.

Nem arról az Avatarról beszél, hanem az Avatar - The Last Airbender, ami egy totálisan más sorozat, egész pontosan, egy animációs fantasy sorozat. És a belőle készült film valóban katasztrofálisan rossz. Gondolom te nem erre gondoltál (vagy ha igen, akkor hupsz).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nevem Earl és az Avatar-t azonban lehet leszedem, ha jól tudom, az utóbbiból készült egy baromi rossz film is. Amúgy, ha 4 elem van, miért 3 évados???

Micsoda kérdés? XD Amúgy azért mert a főszereplőnek Aang-nak meg kell tanulni mind a 4 elemet használni, de ő alapban légidomár, szóval csak a többire kell koncentrálni. Persze nem egy évad egy elem elsajátítása. :) Az egyik legjobb mesesorozat amit valaha láttam (és fordítottam :P) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ez egy sorozat topic, miért kevertem volna ide egy filmet? Főleg olyat... :nana: Már párszor amúgy is leírtam róla a véleményem...

Igen, az animációsról beszélek, le is szedtem az első évadot, a Tv-ben eddig kettő részt láttam, de magyarul a szinkronhangok 50%-a az volt, mint a Shaolin Leszámolásban, azt pedig hunosítva néztem, Omi volt a kedvencem! :) Kivételesen olyan anime volt (ha az, én úgy tudom a készítők japánok voltak, így a gyártási ország nem számít. az amime feltétele ez) amit bármikor megnéznék az Elfen Lied és a Samurai C. mellett. És igen, a filmről én is csak rosszakat hallottam, ennek ellenére 2014-ben készül a folytatás.

 

Amúgy feliratot is szedtem le, ez a vége:

Felirat: Buki

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy feliratot is szedtem le, ez a vége:

Felirat: Buki

Most erre mit mondhatnék...én készítettem az eredetit, aztán sokan írták hogy átvennék, ide oda, meg időzítenék, és biztos voltak akik utánam is csinálták. :)

A film meg tényleg egy sz-r lett, pedig én vártam a legjobban. Ha ebből folytatást csinálnak, akkor...az szívás. :D

Ui: nem kudar néven fordítottam. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, nem kudar néven sem találtam, de ha átküldöd őket, akkor megköszönöm. A 239 megás MKV fileokat szedtem le. Amúgy meg a Dragon Ball film után nem tudom mit vártál....komolyan, én 3 részletben néztem végig, annyira fájt az a... :fuckoff: Jah, az Avatar sorozatból készült filmet még nem láttam, haverom nagy fan, ő mondta, hogy felejtős és semmi köze hozzá a neveken kívül. De amúgy a történetben hol helyezkedik el?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, nem kudar néven sem találtam, de ha átküldöd őket, akkor megköszönöm. A 239 megás MKV fileokat szedtem le. Amúgy meg a Dragon Ball film után nem tudom mit vártál....komolyan, én 3 részletben néztem végig, annyira fájt az a... :fuckoff: Jah, az Avatar sorozatból készült filmet még nem láttam, haverom nagy fan, ő mondta, hogy felejtős és semmi köze hozzá a neveken kívül. De amúgy a történetben hol helyezkedik el?

A film az első könyv, mivel itt könyvek vannak és nem évadok, szóval a film a teljes első könyv történetét mutatja be, és bár benne vannak a fontosabb részek valahogy sz-r az egész. :D de majd ha megnézted akkor Te is látni fogod.

Hát Flóri így nem tudok neked segíteni mert nekem nincs fent már a gépemen, miért is lenne, és azt sem tudom melyikhez jó: de itt van http://animeaddicts.hu/download.php?filelist.5.8206 meg itt is:http://www.opensubtitles.org/hu/ssearch/sublanguageid-hun/idmovie-20788

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarul, lepörgetem az első 20 részt és jöhet a film?

A feliratokat majd megnézem, szerintem jó lesz hozzá, neten az mkv szokott a legnépszerűbb release lenni, mert nagyon jó a tömörítési aránya.

Amúgy befejeztem az Egyszer volt, hol nem volt első évadát, 8/10, a vége elég klisés lett, a második évad meg nagyon várandós, jó, hogy már kijött pár rész, szerintem megnézem őket. Összességében jó sorozat, érdemes letölteni.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor azt írtad még tegnap (aszem pofakönyvön) hogy egy nagy bejelentésre készülnek, éreztem, hogy valami ilyesmi lesz :D;)

 

Felújítják a régit vagy teljesen újba fognak? (folytatás)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem arról az Avatarról beszél, hanem az Avatar - The Last Airbender, ami egy totálisan más sorozat, egész pontosan, egy animációs fantasy sorozat. És a belőle készült film valóban katasztrofálisan rossz. Gondolom te nem erre gondoltál (vagy ha igen, akkor hupsz).

 

 

Én a Cameron által rendezett filmre. Akkor elnéztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik barátnőm most írt angliából hogy megnézte a Doki félévadzáróját és

azóta sem tudja abbahagyni a sírást...

Bázzé, én most akarom látni ezt a részt!!!

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nemsokára mi is láthatjuk, nemrég ért véget, 10 körül már fent szokott lenni a rész. Megvárom a feliratot is és megnézem :) Remélem, gyorsan fent lesz mindkettő a neten. Majd utána elolvasom a spoilert :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki 7x5 hát megnéztem.

 

Uhh nagyon depis rész volt. És egyben csodaszép is. Azért Moffat mindig bizonyít. Az a baj most marhára nem tudok mit írni, megkönnyeztem a végét és eléggé sokkolt a dolog. És már itt ülök percek óta és nem tudom, hogy mit írjak. Most csak ennyit: GOODBYE PONDS! Többit majd 2. nézés után.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem

 

Így hirtelen nekem sem jutnak eszembe épkézláb és építő jellegű gondolatok a lentieken kívül. Depis és csodaszép, illő kombináció. Végül Amyék boldogok voltak, és biztosan szép életük volt, "csak" a Doctor szempontjából végződött csúnyán minden. Így valahogy sokkal szebb volt őket elbúcsúztatni.

Riverrel meg haláli páros voltak, ezt muszáj volt még leírnom :D

Holnap én is megnézem újra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.