Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kudar, nem tudod véletlenül, hogy a DW magazin elektronikusan elérhető-e valamerre? :oops:

Hát ezt a torrentet még én sem szedtem le, de ez annak tűnik, bár a legújabb biztos nincs benne, mert 1 hete tették fel.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a történeti mélység és a fordulatok nagyon rendben vannak Spartacusék táján, az előadásmód ami egyeseknél hagy némi kívánnivalót, viszont ha valaki el tudja fogadni, vagy netán el tud vonatkoztatni, kellemes kikapcsolódásra tehet szert.

 

Batiatus meg a legnagyobb sz*rkavaró, aki valaha televízió képernyőjére került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Spartával sajnos én sem tudok mit kezdeni... ezért inkább hanyagolom az egészet. Nem egyszer adtam neki esélyt, de semmilyen formában nem jött be...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért? Neked a Spartacus ezt jelenti?

Szerinted végignéztem volna 3 évadot, ha csak az értelmetlen vérontást és szexet láttam volna benne? Hihetetlen, de ez csak a körítés. Persze lehet, hogy 1 rész után én se látnám a fától az erdőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Spartacust én is szeretem, bár a 3. évad tényleg gyengébb lett egy kicsit. Én sem a látvány miatt nézem, a története érdekfeszítő, a negatív karakterek pedig különösen jól vannak ábrázolva.

A szex mennyisége ebben a sorozatban elfogadható, a Trónok harcában pl. ugyanez sokkal jobban zavar, ott néha nagyon nem éreztem helyénvalónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ellenére, hogy én is szeretem a Spartacust, és nem állítanám, hogy nincs benne dráma, de szerintem - és itt most különösen a Vengence-re gondolok - is sokszor helyezik a nyers brutalitást és a szexet a valódi dráma fölé, így az elveszti az erejét. A legerélyesebb a Blood and Sandban volt, aztán lassan kezdett kikopni. Bár a Gods of the Arenaban még mindig erőteljes drámai vonal van, de ez inkább annak köszönhető, hogy John Hannah nagyon erős színész, és Batiatus tényleg egy zseniálisan megírt főgeci.

Ellenben a Vengence-re ez az utolsó adu ász is kiesett, és szerintem ez nagyon rá is nyomta a bélyegét az évadra. A fordulatok nem lettek drámaiak, sőt, nem egy karakter (például Lucretia) szét is esett. Ízes főgonoszról meg szó sincs, Glaber nagyon gyenge karakter, még a mellékgonosz Ashur is a fejére nő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Férjem Védelmében 3. évad.

Az évad utolsó harmada talán kicsit visszaesett, de még így is hozta a szintet, és még mindig nagyon jó sorozatnak tartom. Bár ez inkább a lányosabb sorozatok közé tartozik az ügyvédes témán belül, míg a Jog/Ászok inkább fiús, azért mégis tetszik. Nagyon jó karakerek vannak, akiket még előrébb is tolnak az előző évadokhoz képest, és még jobban kavarják a dolgokat. Mint írtam a végére már túlkavarták, lehet a Will-es szállal már ők sem tudták hogy mit akarnak, de a vége nagyon jó lett, és várós a folytatás. :) Nagyon kellemes és szórakoztató sorozat még mindig. 7,5/10 Amit most nagyon dícsérnek, az a Suits, ami még ide vág a témakörbe, szóval hamarosan abba is belenézek. :)

The%20Good%20Wife%20Season%203%20DVD.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a történeti mélység és a fordulatok nagyon rendben vannak Spartacusék táján, az előadásmód ami egyeseknél hagy némi kívánnivalót, viszont ha valaki el tudja fogadni, vagy netán el tud vonatkoztatni, kellemes kikapcsolódásra tehet szert.

 

Batiatus meg a legnagyobb sz*rkavaró, aki valaha televízió képernyőjére került.

Áh, a filmtörténet legsz*rkavaróbb és leggusztustalanabb lénye:

:pfff:

Ha már megláttam, tudtam, hogy itt megint gond lesz és jönnek a kamu dumák...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorozatokra értettem, nem film szériára. Amúgy szerintem a TCW-ban az ő animációja a leggyöngébb, miért van, hogy az öreg embereket olyan bénán ábrázolják mindig. ( Jah amúgy SW terén tényleg ő viszi a prímet). A Promi filmben is az a tata...láttam már pár igen idős embert, de köszönő viszonyban sem voltak azzal az izével...Ezt sosem értettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezt a torrentet még én sem szedtem le, de ez annak tűnik, bár a legújabb biztos nincs benne, mert 1 hete tették fel.

 

 

Köszi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 7x4 Jajj de jó volt! :)

 

Annyi régi feelinget hozott ez vissza. Volt benne Eleventh hour, David era, meg személy szerint nekem 3. doki feeling. Nagyon jó volt, végig lekötött, tele volt érzelemmel, és jó volt látni a Pondokat és a Dokit megint a földön. Egyedül azt hiszem a megoldás nem tetszett, túl egyszerű volt, pedig ez egy tökéletes rész lehetett volna. Nekem kicsit egyszerű volt hogy odamegy, rászonikozik és mindenki megmenekült és az űrhajó is felrobbant, de nem baj, visszakaptuk a UNITot, amiről azt hiszem a 3. évad vége óta nem is hallottunk. És hát Stewart...annyira tudtam, és annyira örültem. :) Imádom a tábornokot, szóval örültem amikor a 6. évad végén megemlítették és most is hogy visszahozták az emlékét, és folytatják is remélem mert Kate szimpatikus volt. És Rory apját is előbb behozhatták volna, mert nagyon nagy arc. :) Javítás: most találtam ezt a hivatalos honlapon hogy mi a Shakri gyengesége: "Shakri technology can be manipulated to act against them." LOL

 

Ui: ne nézzen senki trailert a köv részből, max ami a rész végén van mert belefutottam egybe ami iszonyú spoileres volt... :facepalm:

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 7/4

 

Szerintem is remek rész volt. A megoldásról pedig azt gondolom, hogy ennyi elég volt, ha dupla rész lett volna, akkor belefért volna egy bonyolultabb, hosszabb végkimenetel, de így nem. Számomra a rész egyáltalán nem arra ment rá, hogy hogyan fogja a Doctor megoldani ezt a slamasztikát. Láttunk tőle már jó néhány invázió megállítási módszert, kell az újítás. Általában tudjuk, hogy úgyis sikerül, de fontosabb volt az addig elvezető út, sőt a kapcsolata a Pondokkal. Megint kaptunk egy nagy adalékot az évadot övező rejtélyhez. Rory apja pedig abszolút kedvenc mellékszereplővé lépett elő.

Megnéztem a trailert, számomra sok új nem volt benne, láttam már 7/5 epizód trailereket. Szeretek egy-egy spoilerbe belefutni (nem túlzó mértékben, csak éppen annyira, hogy megmozgassa a fantáziát, és a Doctor készítői igyekeznek tenni róla, hogy többet ne is kapjunk), mert olyasmiket tudnak néha okozni, mint pl. az áll leesés az 1. résznél, stb. Szóval néha jó egy-egy spoiler, de ez is ízlés kérdése.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde akkor Te nem ezt láttad, viszont csak akkor nézd meg ha tényleg akarod, mert ebben mutatnak olyat amit eddig máshol még nem:

http://www.youtube.com/watch?v=S2mdFrHR5EQ

Viszont ha valaki megnézte:

 

A szabadság szobor mint síró angyal... XD hát kíváncsi leszek rá, és arra a regeneráció folyamatra is. Olyan mintha ott valaki elkezdett volna kővé alakulni és a doki így segítene rajta. Meg hát Rivert elkapja egy angyal, és szerintem itt lesz az idővel és manipulálás, hátha valakit visszaküldenek a múltba. :) Nagyon várom már hogy írják ki a Pondokat. Gondolom River még marad. JAjjj de várom már!!! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde akkor Te nem ezt láttad, viszont csak akkor nézd meg ha tényleg akarod, mert ebben mutatnak olyat amit eddig máshol még nem:

Csak annak, aki megnézte a lenti videót

 

Köszi, tegnap láttam ezt is :) A szobros dologról olvastam, ezért nem lepett meg. River maradhat még, mivel tudjuk, hogy vele később mi történik. Hogy őszinte legyek, nem gondolom, hogy a későbbiekben túl sokat láthatjuk majd, viszont azt nagyon szeretném, hogy szerepeljen az 50. évfordulós rész(ek)ben. Bár nem látjuk sokat, de annyira a Doctor életének része, főleg a 11-esé, hogy ennyit megérdemelne (a színésznő is, szerintem remek párost alkotnak Matt Smith-szel).

Igazából azért nem rakok be trailereket, hátha valaki még ennyit sem szeretne előre "látni" :oops:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Once upon a time - Flóri nemrég ajánlgatta és most én is csatlakoznék hozzá: nagyon eredeti és nagyon kedves kis sorozat. Bár a teljes élvezetéhez nem árt némi hajlam a szentimentalizmusra: olyan témák vannak itt érintve mint az örök szerelem, a barátság meg ehhez hasonlók... mindez cseppet sem nyálasan, sőt rendkívül szép és kreatív körítésben, amibe a remek alakítások is beletartoznak (Flóri: nálam is Rumplestiltskin a nagy kedvenc :))

 

Doctor Who 7x04 - Jó kis rész lett. Talán az első olyan ahol sokat hozzáadhat az élményhez ha a néző látott pár klasszik epizódot (főleg a '70-es évekbeli részekre utalgatnak, illetve egy konkrét jelenet értelmezése azok nélkül kissé nehéz is lehet). Nyilván vigyázni kell az ilyen húzásokkal, de egy ilyen nosztalgia-epizód szerintem belefért :) Amit sajnáltam, hogy a végén túl hamar megoldodott a probléma. Az igaz, hogy itt nem a problémán volt a hangsúly, de

az még a Russell-éra mércéjével is kicsit erős, hogy némi szonikozás után minden rendbe jön

 

De összességében jó volt :)

 

World Without End - Ez a -itt a fórumon is elég népszerűvé vált- Katedrális folytatása. A könyvet híven követi, tehát 200 évvel a Katedrális eseményei után járunk az 1300-as évek Angliájában. Ehhez annyit, hogy nálam a Katedrális a nagy betűs középkori sorozat: a legjobb mozgóképes alkotás ami ebben a témában készült. Viszont a World Without End könyvről elég rosszakat hallottam, igy a sorozatváltozatától se vártam sokat. Jól tettem. Nem egy nagy durranás, bár a remek "production value" miatt jól ellehet vele lenni. Díszletek, tömegjelenetek elképesztően jók, a szinészek rendben vannak, a sztori lehetne jobb de végül is oké. A Tudorokat meg a Borgiákat igy is alázza nálam: azokat azért nem csiptem mert csak a felső osztály tagjaival foglalkoztak és leragadtak a nemesi fontoskodásnál. Itt kapunk mindenből: megy a sz*rkavarás a királyi udvarban de közben a parasztok napi nyügjei is megjelennek. Hangsúlyozom: nagy elvárásokkal nem érdemes nekifutni, de akit érdekel a téma az valszeg hozzám hasonlóan el lesz vele (a sorozat egyelőre a harmadik résznél tart - nyolc részes lesz)

 

Boardwalk Empire - III. évad 1. rész - Egyfelöl imádtam az első két évadot másfelöl óriási kérdőjel volt bennem, hogy minek folytatni mindezt mikor az utolsó évadzáró olyan gyönyörű zárást produkált. Eredetileg úgy ültem le, hogy én itt minimum óriási történéseket várok amik igazolják a harmadik évad létezését. Aztán két perc alatt beszippantott az egész és tojtam bele, hogy mennyire nagyok a történések. Van egyébként pár meglepő húzás már itt az első részben is, de főleg a precizitása, a baromi jó hangulata tepert a földre, még ha csak átvitt értelemben is. Ilyen szinvonalon igazából csinálhatnak még húsz másik évadot is ha akarnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

World Without End

 

Boardwalk Empire - III. évad 1. rész

Teljesen elfelejtettem, hogy már készült is a sorozat belőle. Majd meggondolom, hogy megnézzem-e a téli "szünetben".

Valóban remek volt a BE II. évadának befejezése, és nagyon vártam a következőt. Egyelőre nem csalódtam, remek volt a hangulat, jó volt nézni.

 

Ami azt illeti, egy kicsit hiányzik Jimmy a történetből, eléggé központi szereplő volt.

 

 

Holnap Castle! :yeah: Bár csak kedden láthatjuk, de akkor is, már nagyon várom. :D

Huh, kiment a fejemből, hogy már kezdődik, bár ezt a sorozatot magyar felirattal fogom nézni, tekintve, hogy mennyire megkínlódtam az előző évad első részével angolul. Remélem, folytatja a feliratozást az az illető, aki tavaly is pár nap alatt elkészítette a heti részhez a feliratot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre még kicsi az esélye, de lehet, hogy az egyik Doctor Who epizódot Peter Jackson fogja rendezni. Úgy kezdődött, hogy a címszerepet játszó Matt Smith áradozott az új-zélandi filmesről és hogy milyen jó lenne ha egy epizód erejéig csatlakozna a show-hoz, mire erre Peter Jackson egy interjúban egyrészt elárulta, hogy maga is imádja a Doctor Who-t, másrészt azt mondta hogy csak mondjanak egy időpontot és egy helyet és vállalja, hogy részt vesz. Talán őt is meg fogja lepni, hogy a készítők ezt meg is fontolják. A DW producere elárulta, hogy hamarosan valszeg tárgyalni fognak a dologról, bár még ezer és egy dolog állhat a kooperáció előtt (például hogy időben nem tudják összeegyeztetni).

 

Én speciel nem vagyok egy Peter Jackson fan, de egy 45 perces részt biztos frankón meg tudna csinálni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.