Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kb. annyit szerepelt, ha jól rémlik :D Csak a sok emlegetéstől tűnik többnek.

Valószínűleg. Meg talán azért is, mert akit utálunk, azt szeretnénk a feltűnésétől számított harmadik pislantás környékén eltűntnek nyilvánítani, így minden perc, amit a képernyőn tölt, baromi hosszúnak tűnik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok Harca 3. évad

 

Vajon a Vörös Násszal fog majd véget érni az évad?

 

Aki nem akarja tudni a spoileres kérdésre a spoileres választ az semmiképp se kattintson:

 

Igen, azzal fog végződni. Egyelőre csak az nem tiszta, hogy az utolsó vagy az utolsó előtti részben fogjuk látni a Vörös Nászt, de az utóbbinak nagyobb az esélye.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új Dokit megnéztem este (bocsi, hogy nem írtam be, de már nem szerettem volna írni is :oops: ).

Nagyon jó rész volt.

 

Szerintem a Doctor furcsasága további adalékot kapott. Már a trailerben is feltűnt az a mondat, ami ezzel végződik: all the people who

died because of MY MERCY! Amy meg is jegyzi előtte, hogy mi történt a Doctorral. Tényleg, mi is történt vele, hogy így fegyvert ragad? Solomont is elég pikk-pakk lerendezte a múlt részben, most már érdemes ezen is jobban elagyalni. Volt valami, amit mi csak később fogunk látni, legalább is most úgy tűnik, hogy erre tartunk.

A Doctor az elején nagyon vicces volt, ahogy próbálta adni a western hőst :D És a végén a probléma megoldása is tetszett, ami, tegyük hozzá, nem teljesen a Doctor érdeme volt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki 7x3 A Sherif, a hölgy és ...a csávó! :D

 

Egy áltagos résznek mondanám. Az eleje és a vége nagyon tetszett, a közepe egy kicsit vontatott volt, túl sokszor ismételtek már el ezeket a szövegeket, bár kétségtelen, hogy a 11esnél vannak morális kérdések. :) Voltak benne nagyon jó szövegek, és a gunslinger is marha jó volt, egy kivel lehetett volna több akció. Ben Browder szerepe is tetszett, eddig fel sem tűnt a trailerekben, hogy az ő. :) Bejött a feeling, de azért nagyon várom a köv heti részt. Valahogy már a bemutató alapján olyan mint egy rész még a 10es időszakból. :D És a doki már tényleg 1200 éves? akkor jó sokat uthazhatott megint egyedül Amyék nélkül. Hmm...

 

És egy kis power of three előzetes:

http://www.youtube.com/watch?v=wWZswC-yA68&feature=plcp

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW

 

Nekem is van egy olyan meglátásom, hogy ismét hosszabb ideig nem voltak ott Amyék, és talán ebben az időszakban lehet némi magyarázat a Doctor viselkedésére. Majd meglátjuk, mi jön be ezekből a fejtegetésekből később.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, annyira nem jött be az eheti DW. Szeretem a westernt, de ebből nem sokat hoztak ki. Persze megvoltak a kötelező western pillanatok (lovaglás a horizont mentén, csúnya felnézés a kalap alatt, párbajfelállás, mindezt Doktor stílusban), de valahogy kevés. Főleg az bosszant kicsit, hogy a fő sztoriszállal (a Csend) nem is foglalkoznak.

Ben Bowdert bírtam, de hát, ő már úgyis egy sci-fi ikon, mint Cameron Mitchell ezredes, vagy John Crichton parancsnok, most meg sheriff lett a Doktor mellett. Az előzetesekben én sem ismertem föl, de még a rész elején sem. Csak az járt az eszembe, hogy de ismerős ez a szimpatikus hang. Aztán egyszer megszólalt John Crichton, na akkor beugrott, ki bújt a rettenetes bajusz mögé. :)

 

És jól be is krepált. Ej, Doktor. :)

Az is tetszett, hogy a Doktor képes lett volna valakit megöletni, amiért az ennyire hasonlít rá. Nagyon utálhatja magát.

 

Az előzetes elnézve, hááát... Erre most sok jót nem jósolok magamnak. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fő szál csak az évad második felében, jövőre lesz (már amennyiben az útitársak történetét nem tekintjük fő szálnak). 7x03 nálam:

 

Nekem második nézésre kifejezetten tetszett, főleg a vége. Nem sokszor fordul elő, hogy a Doktornak ennyire kevés ráhatása van az eseményekre, de tetszik, hogy nem feltétlenül úgy alakul minden ahogy ő kitalálta. Az hogy az egyedül utazás miatt kezd kifordulni magából tetszik, de ennek főleg akkor van értelme ha ebből hosszútávon kihoznak valamit. Remélem itt most lépcsőfokokat láttunk valami meredekhez.

Ami nem tetszett: a "lincselős" jelenet. Ilyen szelid lincselő-tömeget még nem láttam. Egy srác szólal fel, azt is pillanatok alatt le lehet beszélni aztán mindenki megy a maga dolgára. Ehhh...

A zárás viszont nagyon ötletes: elképzelni se tudtam hogy fogja őrizni a békét a cyborg -ott lófrál majd az utcán?- de ezzel a megoldással kiváló :)

 

Következő rész nálam az eddigi infók alapján az évad legjobbja lesz :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó jó Bomarr ezt még ne kiabáld el. Meg hát fél évad. :):D De ha azt mondod jó lesz akkor még jobban várom. Kíváncsian várom mit akarnak majd ebből kihozni, és hát az angyolok is még. :) Jajj de hosszú lesz utána megint a szünet, de legalább lesz idő újranézni a részeket. Mellesleg nekem is jobban tetszett 2. nézésre a rész. :)

Dzséjt:

Nem hiszem hogy valóban meg akarták volna lincslni a dokit. Végülis ők csak azt ismerik, aki megmentette őket.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.