Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem nem tűnt olyan rövidnek (pedig korábban azt gondoltam, hogy ez biztosan egy zsúfolt rész lesz), nem volt egy gyors tempójú rész,

 

köszönhetően a kevés helyszínnek és szereplőnek.

 

Jah... most nem jönnek újabb részek, de majd később. És szerintem az új companion remek lesz, szóval hajrá, jöjjenek az újabb kalandok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt lehet tudni, hogy a karácsonyi részt követően mennyit kell várni a 7x06-ra?

Sajnos még nem tudom, ha olvasok róla, akkor beírom.

 

Bocs, ez kimaradt:

 

A záró képsor briliáns volt, ezt a kicsi Amytől már láttuk.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe - 5x01

 

Érdekes évadkezdés volt, hiányzott már a csapat. Kíváncsi vagyok, mit tartogatnak a sorozat maradék 12 részére. A felvezetés alapján nem kevésbé jó évad elé nézünk, mint a korábbiak, persze ezt az új alapfelállást szokni kell még.

 

Arra is kíváncsi vagyok, mihez kezdenek most, hogy Walter agyából a sorsdöntő emlékek gyakorlatilag eltűntek (túl simán is mentek volna a dolgok, ha nem így történik). Nem derült ki, hogy a csapat végleg 2036-ban ragadt-e, mivel nem tudták megvédeni a Földet a Megfigyelők hatalomátvételétől, és itt harcolnak/élik tovább az életüket, vagy valahogy visszajutnak 2012-be? Mondjuk ez nem túl valószínű. Gondolom Bell is visszatér még, bár fájni fog neki, ha kéz nélkül ébred majd és a Megfigyelők sem tétlenkednek, akik kapcsán még bőven van magyarázásra szoruló dolog.

 

A lényeg, hogy jöhet a folytatás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe, én is megnéztem tegnap délután, jó rész volt, de nem olyan átütő, mint sokszor lenni szokott egy-egy.

 

Az még az előző évadnál egyértelmű volt, hogy Etta úgyis lebukik majd, vagyis nem folytathatja az ügynök életét, mint eddig. Most, hogy látták a felvételen, szerintem ez biztosra vehető. Gondolom, amúgy sem ez lenne a célja, egyébként meg hasznos lett volna a csapat számára, ha nem bukik le. Jó, hogy Oliviát rögtön az elején visszahozták, így van együtt a társaság. Markham nagyon furcsa volt, akárhogy is, nagyon karakteridegennek éreztem őt. Na de mi a helyzet Szeptemberrel?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah Dokiról még1x hosszabban.

 

Bakker ha megnézem ezt a videót még mindig könnybelábad a szemem. Valahogy annyira szerethető volt ez a két karakter, hogy nehéz őket elengedni, főleg így hogy őket sem láthatjuk többet mint annó Rose-t. (Gondolom őket tényleg nem) A történet jó volt bár szerintem ebben a részben nem is történet volt a lényeg, mert mindenki a végére volt kíváncsi és az érzelmi töltetre. Sok új dolgot hozzáadtak megint az angyalokhoz, ami egyszerre volt szuper, ételház, kisangyalok, és b-romság, nagy angyalok. Ezzel kicsit elvették az élüket, de persze kellett valami marha nagy dobás amin mindenki tátja a száját. Nyilván lesétál a szabadságszobor és senki nem veszi észre...ugyan. :) De mondom ezeket simán feledteti a vége, ami szerintem nagyon szép volt, jól megírt, de akkor kérdezek, hátha tudja rá valaki a választ. Amyék végülis csak az időben kerültek vissza, de nem az ételházba? És ott tudták rendesen élni az életüket? Mert nekem így jött le. És akkor mondjuk már nincsenek angyalok csak pár túlélő? River és a Doki cívódása nagyon tetszett pedig én nem vagyok oda Riverért, és a gyüjtő háza is marha jó volt, a leláncolt angyallal, meg a kicsikkel stb. bátor volt. :) Sok mindent lehetne még írni, hogy kaptunk pár mondatot a fő szálról is, hogy a Doki kezd nem létezni, szóval építik a Doctor Who-t. :) Nagyon várós már a karácsony! :Dhttp://www.youtube.com/watch?&v=5py4hYiITtE

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, Doctor

 

Szerintem nem az ételházba kerültek vissza, eleve nem a házon belül kerültek vissza az időben. Szerintem szépen leélték az életüket utána, a Pondok számára ez egy szép távozás a történetből, bár Doctor és River nélkül, de legalább ott voltak egymásnak.

 

Karácsonyi előzeteshez:

 

Valami tipp, hogy a Doctor vajon mitől van úgy kibukva az előzetes elején? Nekem legalább is úgy tűnik, hogy ki van.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde:

Talán Riverrel még találkozhatnak, (örvény manipulátor?) de üzenetet biztos küldhetnek, ahogy a könyvet is. És mit gondolsz az angyalokkal most mi lett? Csak pár maradt és kész? Karácsonyiról nem sokat tudok, csak hogy kik fognak benne szereplni. :)

 

 

Dzséjt, ha elfogyott a zsepi majd írj róla! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 7x05 - Te jó ég, hogy ez milyen jó lett... :o

 

Hosszú vélemény-nyilvánításba még nem megyek. Én is várok vele az újranézésig. Addig is a Szabadság-szobor: szerintem egy ekkora angyal olyan képességekkel is birhat amivel kisebb társai nem. Lehet mindenki látja a Szabadság szobrot a helyén miközben valójában ő elmozdult. Ennél láttunk már sokkal meredekebb dolgokat is ebben a sorozatban. Ha csinált volna valami rendkivülit ami súlyos kihatással van a sztorira akkor persze kellett volna a pontos magyarázat, de igy hogy szinesitő elem volt, nem éreztem szükségét. Tetszés szerint fantáziával kitölthető.

 

Az elválás nagyon szép lett. Nem hajtották túl, nem akarták feldagasztani: pont annyit mutattak amennyit kell. Tetszett hogy nem egy kalandos, könnyed rész csapott át a végén drámába hanem végig ott van ez a nyomasztó hangulat. Iszonyú baljós az első percektől fogva. Mindenen látszik, hogy itt valami borzasztó fog történni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe, én is megnéztem tegnap délután, jó rész volt, de nem olyan átütő, mint sokszor lenni szokott egy-egy.

 

Az még az előző évadnál egyértelmű volt, hogy Etta úgyis lebukik majd, vagyis nem folytathatja az ügynök életét, mint eddig. Most, hogy látták a felvételen, szerintem ez biztosra vehető. Gondolom, amúgy sem ez lenne a célja, egyébként meg hasznos lett volna a csapat számára, ha nem bukik le. Jó, hogy Oliviát rögtön az elején visszahozták, így van együtt a társaság. Markham nagyon furcsa volt, akárhogy is, nagyon karakteridegennek éreztem őt. Na de mi a helyzet Szeptemberrel?

 

 

Milyen értelemben mi a helyzet Szeptemberrel? Miután átadta Walternek a kütyüt, visszautazott az időben, ahol meghalt (ezt egy korábbi részben láthattuk).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe: nagyon jó kis nyitó rész volt, nekem tetszett.

nagyon hiányozni fog ez a sorozat. Annyira jó hangulata van, és annyira szerethetőek itt is a karakterek, főleg Walter, és hát Oliviát meg szuperjó volt újra látni, még mindig gyönyörű. :D De a történet is jó volt, azrt Waltot jól megkínozták a mocskok, öröm lesz nézni ahogy végeznek majd velük. :) Remélem azért a megfigyelők keményebb ellefelek lesznek mint ahogy most mutatták. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam egy cikket, hogy sok francia azért tanult meg jól angolul, mert a sorozatokat a hazai megjelenés előtt leszedte és ezen a nyelven nézte. Nálunk is ez esélyes, sok olyan ismerősöm van, akire ráragadtak dolgok, a Dexter új évad mikor jön MO-n?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who...

 

 

Kell-e mondanom, hogy a legjobb rész volt az évadban (de a sorozatban is előkelő helyen áll)? :o Sikerült úgy megoldani Rory -ék kiírását, hogy az ne legyen túl fájdalmas. Meghaltak, de legalább boldog életük volt együtt. Remélem persze, hogy nem egy szobában. Ezeket a szobrokat meg igazán móresre taníthatná már valaki. :angry:

 

 

Kudar kérdése a Doctrohoz

 

 

Nem az ételházba kerültek vissza, mert az a paradoxon megszűnt Amy -ék ugrásával. A túlélő csak bosszút állt, de az már szerintem egy normális visszarepítés volt a múltba és nem olyan kötött amiről a részben csevegnek.

 

 

A karácsonyi részhez már van előzetes?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 5. évad 1-6 epizód

Hát varázslatos egy sorozat, az biztos. :) Csak kapkodtuk a fejünket, ahogy ide-oda járnak a Doktorék a jelenben, jövőben és múltban.

 

A dalekok nagyon jók! :D Micsoda ötlet, hogy pár ilyen sótartó fazon legyen a Doktor ősi ellensége... És mégis milyen hatásosak a róluk szóló részek, ideértve az 1x6 epizódot, ami egy kifejezetten jó rész volt, előzményként megtekintve az 5x3 előtt. :) A síró angyalos dupla rész is nagyon tetszett, pár vacak szobor és mégis sokkal félelmetesebbek, mint bármilyen véres szörnyeteg...Utána gyorsan meg is néztem az előzmény 3x10 epizódot, ami legalább olyan jó volt. :) A vámpíros/alienes epizód sem volt rossz, de úgy saccolom, ez inkább a közepes epizódok sorába tartozik. etől függetlenül soha rosszabbat. :)

River előtörténetéhez még hátra van a Silence in the Library dupla rész, ami sok érdekességgel kecsegtet, ebben biztos vagyok. Izgalmas karakter ez a nő, főleg, hogy én is csak úgy csöpögtetve kapom róla az infókat, ahogy az új Doki is. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi Te most kezdted a 11.es dokival a sorozatot? Amúgy egyre jobb részek jönnek majd. :) A 6 évad meg eddig mindent visz, de csak azért mert a 7. még közel sem ért véget. :D

 

Ody: igen én is így gondoltam, de azért jó ha más is megerősít. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megnézem Az Avatar: Az utolsó léghajlító, más néven Avatar: Aang legendája első 10 részét . Nekem tetszik a sorozat, több okból is. A grafika igényes, a történetek is kifejezetten jók és logikusan vannak felépítve, sok animéből ezt hiányoltam. Talán eddig a két partból álló szál nem kötött le igazán (szellemvilág és Napforduló). A széria nagy erénye a remek humor, Aang nevetése pedig angolul sokkal jobb, mint magyarul. Az egzotikus helyek és fura állatok remekül el vannak találva. Sokka és Iroh tábornok a két kedvenc karakterem, kb. pont egymás ellentétei! :) A szurdok és A jós amit magyarul láttam a TV-ben, ahogy nézem mindkettő ebben a könyvben szerepel majd, szóval semmi spojleres dolgot nem lőttem le a megtekintésükkel!

Összességében eddig nagyon tetszik, ma is megnézek legalább két részt, a fimet meg már töltöm lefelé, akármilyen béna, azért, csak meglessük! :oops:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.