Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dexter 7x02

 

Jól mondja Ody, most nagyon sokan pályáznak arra, hogy Dexter asztalán feküdjenek. :D Remélem a játékgyűjtő takony lesz a "szerencsés nyertes", egyre inkábbirritál a csávó. Az ukránok célja továbbra is ismeretlen, de legalább a maffiafőnök az USA-ba utazott, így Dexinek nem kell majd Ukrajnába utaznia. :)

 

Kiváncsi vagyok, hogy meddig fogja gyilkolás nélkül kibírni. Debra nagyon rátelepedett most az életére, bár azért a rendszer kijátszható. :) LaGuerta forró nyomon van, nem sokáig lesz a kettejük titka, hogy ki is valójában a Bay Harbor Butcher.

 

 

Boardwalk Empire 3x01-02

 

Most hogy az összes atlantic city-i riválisa eltűnt, Nucky elég nagyképű és visszataszító figura lett, legalábbis szerintem egy évaddal ezelőtt még nem ölette volna meg azt a szerencsétlen tolvajt. Ráadásul Margaretet is megcsalja, úgyhogy sokat süllyedt a szememben (igaz, a nő is megcsalta őt az előző évadban, de ő ezt nem tudhatja.

 

Mivel Jimmy élete az évadzárón oly csúfos véget ért, ezért be kellett hozni egy új főgonoszt. Aki képes megölni egy segítőkész férfit egy szerencsétlen elszólásért, az eléggé megérdemli, hogy alulról szagolja az ibolyát. :) Szegény töltőfiút is megizzasztotta rendesen. Érdekes szereplő az biztos.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 7x02

 

Elég drámai volt Debrát látni, miután megtudta az igazságot. Szegény... Azon nagyon meglepődtem, hogy Dexter mennyire komolyan veszi, hogy most már Deb szabja meg az új szabályt, mert képes volt odahívni a kocsihoz, miközben Louis ott volt csomagtartóban elkábítva, és utána meg egyszerűen kitette a padra és nem bántotta. Lehet, hogy tényleg át lehet még programozni az ösztöneit, csak olyannak kell kérnie, aki nagyon fontos neki? Korábban az apjára hallgatott, most meg nővérére - talán. De nem hiszem, hogy hosszabb ideig ki fogja bírni vér nélkül.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyám ez a részlet még benne lett volna egy hétig nem hagyom abba a sírást...de miért kellett EZT kihagyni??,

Doctor 7x5 után:

http://www.youtube.com/watch?v=XWU6XL9xI4k&feature=plcp

 

Egy héttel miután Amyék elmentek a Tardissal, Brain locsolja a virágokat Roryéknál. Csöngetnek, és egy férfi van az ajtóban aki egy levelet hozott neki. Rory írta a levelet Brainnek, New Yorkból ahol ott ragadtak. Leírja hogy jól vannak, de soha többé nem tudnak visszajönni. Nagyon sajánlja hogy gyakran egymás agyára mentek és nagyon hiányzik neki. Minden egyes pillanat. Ő a legjobb Apa akit kívánni lehet. Ja és legyen kedves a férfivel aki a levelet hozta, mert ő az unokája. Amy és Rory örökbe fogadták. Anthony Brain Williams. És nagyon szereti!. :(

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt ez a kis befejezés, és kb. azt hámoztam ki hallás alapján az angol szövegből, amit leírtál spoilerben.

Egyébiránt azért mindenképpen, mert nem illett volna az epizódba, nem volt meg a helye.

 

Jó, hogy Brian végül nem maradt teljesen egyedül.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a mai Fringe, de ezt az irányt még vagy szoknom kell, vagy alapból nem jön be, mert annyira azért nem voltam oda az epizódért (még valahogy Liviék privát beszélgetése sem ért el igazán hatást). Valószínűleg az évad végére kiderül, melyik a kettő közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arrow - 1x01

 

A Pilot alapján ígéretes sorozatnak tűnik a CW újonca, tuti biztos, hogy folytatni fogom. A főszereplő figurája engem kissé Batmanre emlékeztetett, ugyanakkor sehol nem fordult át koppintásba a dolog.

Érdekes ez a Robin Hood szerű "szuperhős" elgondolás, aki rendet akar tenni a korrupt városában, amiben segítségére van a harci- és technológiai tudása, valamint nem kevés zseton. A szigetes szál kibontására kíváncsi vagyok (mit mondott Olivernek az apja, illetve mi is történt vele ott konkrétan), de azzal is sikerült feldobniuk a labdát, hogy az anyja valamennyire sáros. A karakterek nem rosszak (bár 41 perc alatt sok nem derült ki róluk), a Supernaturalból ismert Katie Cassidy nagyon jó választás (bár szőkén jobb volt). :D

 

 

 

Fringe - 5x03

 

Átlagos rész volt, az előző 2 jobban bejött, de rossznak nem mondanám. A koncepcióval nincs bajom, de felmerült bennem egy kérdés, ami már egy ideje aktuális.

Ha Megfigyelők a távoli jövőből visszautaztak a jelenünkbe, hogy elvegyék tőlünk a Földet, hogyhogy nem áll fenn időparadoxon? Mivel a múlt megváltoztatásával a saját létezésüket kockáztatják. Rémlik, hogy vázoltak már valamit korábban, hogy a Megfigyelők az időn kívül állnak, de konkrétan nem emlékszem ennek az okára.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végignéztem az Avatart, animációs sorozatok közül az egyik legjobb amit láttam. A történet remek volt, azt azonban kétlem, hogy az idő múlásával egyre több lenne az akció. Szerintem mindegyik könyvben megfelelő mértékben voltak lazítós, mászkálós, történet mesélő és küzdős jelenetek. Logikailag is remekül fel volt építve, pár dolog volt ami zavart pl. a fináléban miért megy be Katara a küzdőtérre. Tisztára, mint egy turista, aki a háttérbe bámészkodik...

Plusz az sem igazán derült ki, hogy Prince Zuzu testvérével végül is, mi történik...

Összességében a grafika remek volt, a fantázia világ egyedi és szépen megmunkált, a zenék, főleg az utolsó két részben remekül szóltak. Mégis a több síkú karakterek és a megfelelő humor tette igazán szórakoztatóvá az egészet. Örültem, hogy rátaláltam, aki teheti nézze meg! 10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esélyt adtam neki, de annyira nem nyűgözött le a Revolution Pilotja, hogy folytassam a sorozatot. Egy felvezető részhez képest nekem lassú volt a tempó, és a sztoriból sem tudom, mit tudnak kihozni hosszú távon.

 

A héten nem lesz új Fringe, az 5x04 csak 26.-án érkezik...

http://www.youtube.com/watch?v=tBjq41FTc-s

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben találtam a Castle -hez magyart.

Köszi! Így én is meg tudtam nézni. Aranyos rész volt.

Dexterhez a hosszúpuskán van felirat.

 

A héten nem lesz új Fringe, az 5x04 csak 26.-án érkezik...

Ezt sajnálom, az előzetes jó epizódot ígér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Karrde, de a Dexterrel kapcsolatban hatalmas képzavarban voltam, mert a harmadik rész feliratát kerestem, holott azt még csak ma mutatták be. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DExter7x3: atyám de jó rész volt. Minden egyes perce aranyat ért most számomra. Ha ez az évad így folytatja, akkor a legjobbak közé léphet simán.

 

Hát Luis le lett rendezve. Kicsit örültem neki, bár Dexi már lerendezte a maga módján, de hát csak nem adta fel és ez lett a végzete. Yvonne be lett hozva, remélem hamar visszatér mert jó volt látni, még mindig nagyon dögös. :D :D Dexter úgy néz ki végre megértette Debbel, hogy mit is csinál és ennek ez volt a legjobb módja. A maffia meg közeledik Dexihez. Huhh mi lesz itt még. :D Lehet még Laguerta is bekavar kicsit, a maffia, Yvonne, lesz itt még történés bőven aztán ki tudja Deb hol kavar még be. :)

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Karrde, de a Dexterrel kapcsolatban hatalmas képzavarban voltam, mert a harmadik rész feliratát kerestem, holott azt még csak ma mutatták be. :lol:

Egy kicsit csodálkoztam is, hogy valami nem stimmel a képben :)

Dexter tegnapi

 

Akármilyen ** volt Louis (bocsi, de nem emlékszem, hogyan kell pontosan írni a nevét), azt azért nem érdemelte meg, hogy így lelőjék. Mondjuk az adott helyzet megkövetelte, szó se róla, mást nem tehettek vele a maffiózók, ha már kivallatták. Dexter jó nagy ***ban van, és sajnos részben a saját hibájából (pl. vérminta üveg). Eddig nem igazán láttuk hibázni, most aztán főhet a feje miatta.

A Quinn-affér is érdekesnek tűnik ebben a felállásban, arra azért kíváncsi vagyok, vajon csaj valójában melyik oldalon áll.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 7x03

 

Luisnak vége, pedig az előző évad azt engedte sejtetni, hogy ő komolyabb ellenfél lesz az elkövetkező időkben. Mindegy, nekem nem fog hiányozni, már csak azt sajnálom, hogy olyan egyszerűen lelőtték, ahelyett hogy a fejébe állították volna a fúrót. :D

 

A fő szál legfőbb kérdése az volt, hogy Deb elfogadja-e olyannak Dextert, amilyen, vagy sem. Kár, hogy ehhez meg kellett halnia egy szerencsétlen csajnak. Az a bikajelmez nagyon brutál lett. Remélem a fószer durva halált fog halni, Dexinek már úgy is elvonási tünete lehet, jó lesz dühlevezetőnek. :) Valamelyest kezd az ukrán szál is tisztább lenni, bár még továbbra sem tartom hú de nagy számnak. Egyelőre nem úgy tűnik, hogy ez az ukrán fószer lesz a legemlékezetesebb villain a sorozat történetében, bár ki tudja.

 

 

The Walking Dead 3x01

 

Na ilyen sok trancsírozós jelenetet sem látni mindössze 45 perc alatt. :) Komolyan, Rickék legalább annyi zombit (járkálót...) leöltek, mint a Holtak hajnalában összesen. :) A diktátorosdival Rick nem viccelt, itt már szó sincs a Dale-féle demokráciáról. :) Mindenki azt teszi, amit ő mond. A kölyök szépen feledződött az eltelt idő folyamán, de sajnos továbbra is irritáló számomra, mint ahogy Lori is, szerencsére ő most nem kapott sok játékidőt. Hershelt sajnálom, nem sok jövőt jósolok neki. :) A másik szál (feketeő nő karddal) egyelőre nem nyert értelmet előttem. Miért hurcol magával két levágott kezű és megcsonkított állkapcsú zombit?

 

Az új rabok is bonyolítják a helyzetet, jó lesz. Nem merem mondani, hogy megváltozott volna a trend a 2. évadhoz képest, mert biztos, hogy ezután az akciódús és izgi rész után le fog ülni a sorozat, ahogy a 2. évadnál is történt (a 2x01 ott is veszettül jó volt). De ne legyen igazam.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter tegnapi

 

Akármilyen ** volt Louis (bocsi, de nem emlékszem, hogyan kell pontosan írni a nevét), azt azért nem érdemelte meg, hogy így lelőjék. Mondjuk az adott helyzet megkövetelte, szó se róla, mást nem tehettek vele a maffiózók, ha már kivallatták. Dexter jó nagy ***ban van, és sajnos részben a saját hibájából (pl. vérminta üveg). Eddig nem igazán láttuk hibázni, most aztán főhet a feje miatta.

A Quinn-affér is érdekesnek tűnik ebben a felállásban, arra azért kíváncsi vagyok, vajon csaj valójában melyik oldalon áll.

 

Én többet vártam a Louis-száltól, már az előző részben is látszott, hogy elég lúzer a fickó, de hogy ilyen gyorsan vége lesz, arra nem számítottam.

Már csak rövid idő kérdése, hogy a maffia megtalálja Dextert, aki nem is sejti, hogy rászállnak majd, ez izgalmas lesz nagyon. :) Ehhez képest pozitívum, hogy legalább Deb-bel tisztázódott a helyzet, mert bár a régi bizalom talán sosem fog visszatérni, de az őszinteség és a közös titok is tud legalább olyan erős kötelék lenni.

Sajnálom szegény Quinn-t, évadról-évadra rosszabbul néz ki, és nincs szerencséje a nőkkel. Én nem hiszem, hogy épp ez a lány lesz a végállomás. Nekem is gyanús, hogy esetleg kettős játékot játszik.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexi Quinn:

Amúgy ez a jó a sorozatban hogy pl Luisnál mindenki arra számított hogy majd jól megszívatják egymást vagy még durvább, de erre pakk pikk kinyírják. Bár én is megnéztem volna hogy mit kezdenek a fúróval... :D

 

Quinnél eddig én is úgy gondoltam hogy ez jó lesz, mm hozzá a csaj, de Karrde írt valamit, és ez lehet tényleg csak elterelés, hiszem mivel tudna leginkább a közelébe férkőzni ha nem "fél"igazsággal.

 

 

Flóri: Kezd el nézni a Korra Legendája című sorozatot, mert az az Avatár folytatása. Én még nem láttam, de azt mondják nagyon jó az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexi

 

Na kb. arra gondoltam, amit Kudar írt lentebb, mivel lehetne szóra bírni a kiszemeltet (Quinn-t), ha nem azzal, hogy őszintének tűnünk, aztán máris megvan a bizalom. Ne jöjjön be, azt mondom, de erősen benne van a pakliban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.