Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én múltkor láttam egy rész magyarul a TV-ben, akárki akármit mondd, Dexter hangja magyarul nagyon, nagyon, nagyon béna. Kb. két percig bírtam, szinte már fizikai fájdalmat okozott a hallgatása. Van aki magyarul nézi, CSAK?

A "csak"-ba nem esek bele, de én magyarul nézem. Olyan 10 epizódot már biztos láttam eredeti nyelven, de képtelen vagyok megszokni Dexter "eredeti" hangját, ami nálam nem tud felérni a magyarhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én így is úgy is. Semmi bajom a szinkronnal. Dexter magyar hangja (Haás Vander Péter) pedig szerintem tökéletes választás volt. De angolul is nézem... sőt felirat nélkül az aktuális új részt... franc bír várni a fordításra... :P

 

Donát, a Doktorral hogy állsz?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is tűrhető a Dexter szinkronja, a jobbak közül való. A 3. és 4. évadot néztem magyarul, az első kettőt, az 5. és 6. évadot pedig angolul. :)

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 7. évadba még én sem... sőt elvileg még senki :P

Szerintem itt valamit benéztél, mert már az ötödik részt várjuk. :)

 

Már tölthető a Castle! :rock: Azon gondolkodom, hogy hazamegyek melóból és egyből megnézem. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan folytatódik. Mondanám, hogy csak az elejébe pillantok bele, de azután úgysem bírom ki. :D

 

Szerk.: megnéztem. Nagyon jó! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamiért a Dexter új évadára asszociáltam tekintve előtte arrol volt szó. Aztán rájöttem, hogy a kérdésem Donáthoz DW ügyben kavart be. Ennyi... tényleg benéztem :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már tölthető a Castle! :rock: Azon gondolkodom, hogy hazamegyek melóból és egyből megnézem. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan folytatódik. Mondanám, hogy csak az elejébe pillantok bele, de azután úgysem bírom ki. :D

 

Szerk.: megnéztem. Nagyon jó! :yeah:

Már nem bírok magammal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "csak"-ba nem esek bele, de én magyarul nézem. Olyan 10 epizódot már biztos láttam eredeti nyelven, de képtelen vagyok megszokni Dexter "eredeti" hangját, ami nálam nem tud felérni a magyarhoz.

Én magyarul kezdtem nézni, aztán a 3. évadtól váltottam angolra. Eleinte fura volt (mint mindig, ha vált az ember), de én hamar megszoktam az eredetit. Viszont nincs semmi averzióm a szinkronnal szemben a Dexternél.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

K*rva jó volt a Castle! Nagyon erősen indított az évad, reméljük marad is így. :)

 

 

Kate és Rick beteljesült kapcsolata nem hogy véget vet, de sokkal több teret enged a csipkelődéseknek. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Office 8. évad

Hát igen, ismét magára talált az Office, az egyik legjobb évad lett, ami már nagyon kellett. Gyakorlatilag az első 20 részben nem volt hiba. Az utolsó 4-5 részt viszont rossz volt nézni, már nekem volt kínos, de ettől függetlenül a vége nagyon ott volt, és várós a folytatás, remélem tartják majd ezt a szintet, amit ez az évad hozott, mert akkor csodás lezárása lesz a sorozatnak. Én azért Michaelt is visszavárnám egy részre de valszeg nem fog jönni. James Spader egy állat volt egész évad során, és a végére még kaptunk egy meglepetés vendéget, akit páran itt már jól ismerünk és most egy egész más karaktert kellett hoznia, de remek volt ebben is. :) És akár mennyire jók voltak a részek, a cold openingek voltak a legjobbak. :D8/10 simán ez az évad, csak a vége miatt "húztam le." Várjuk a végét a sorozatnak. :(

The_Office_Season_8.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.