Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fringe: Tényleg szuper jó rész volt, nem írnám le még egyszer azt amit már előttem, de én is ilyenkor sajnálom, hogy vége ennek a sorinak, mert az egyik kedvencemé lépett elő, (na jó top10be :D) de ez olyan fejlődést mutatott mint a Lost. Elkezdődött valahonnan és évadról évadra más lett. Várjuk a folytatást! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött valami DW amcsi special. Erről tud valaki valamit?

Ez csak egy kis dokumentumfilm, amit a BBC America készített és arról szól, hogy a Doctor Who ugyan egy brit jelenség, de már hányszor megjárta a címszereplő az Egyesült Államokat. Tulajdonképpen azzal a nem titkolt céllal készült, hogy az adó amerikai verziója kicsit közelebb hozza a DW-t az ottani közönséghez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 5x02, hát ez aranyos volt. :) Azért a klisék elől nem szöknek el most sem az írók, megpróbálják végigjárni a megszokott utakat (most épp a "tartsuk titokban a viszonyunk" című lemezt kapták fel), de legalább ezen a ponton tudnak néhány Castles dolgot hozni.

 

Azért még mindig Beckett a problémás pont ebben a kapcsolatban, de most Rick is hozta a formáját, hogy belement a randiba, még ha jó szándékkal is. Azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy Beckett pisztollyal fog rájuk törni, de mókás volt. Ahogy az is, hogy próbálnak normálisak lenne, csak éppen a nagy erőlködésben pont eltérnek a normálistól. Mondjuk szerintem fölöslegesen csinálják, van egy olyan érzésem, hogy Espo, Ryan és Laney már lazán szívatják őket, amiért nem mondják el nekik. Most komolyan, hogyan képzelik a hősszerelemesek, hogy pont két nyomozó elől fogják elhallgatni? Ráadásul úgy, hogy szinte a homlokukra van írva a dolog. :)

Ami nem tetszett, az Alexis és Martha hiánya. Remélem nem lesz tendencia a hanyagolásuk. Az előző részben is majdhogynem csak cameoztak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

World Without End 5. rész - Ahhoz képest, hogy eddig a gyors tempója miatt milyen kis suta sorozat volt, ez most valami baromi jó lett. Már-már majdnem Katedrális színvonal. Végre volt idő, hogy a színészek kibontakozzanak a csata-jelenet pedig nagyon rendben volt.

Azt hiszem MissKarrde gondolkodott abban, hogy belekezdjen. Hát ezek után már nyugodtan ajánlom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

World Without End 5. rész - Ahhoz képest, hogy eddig a gyors tempója miatt milyen kis suta sorozat volt, ez most valami baromi jó lett. Már-már majdnem Katedrális színvonal. Végre volt idő, hogy a színészek kibontakozzanak a csata-jelenet pedig nagyon rendben volt.

Azt hiszem MissKarrde gondolkodott abban, hogy belekezdjen. Hát ezek után már nyugodtan ajánlom :)

 

 

Én nem is gondolkodom rajta, mert olvastam a regényt is és baromira tetszett. Kiváncsi vagyok mennyire követi a regény eseményfonalát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

World Without End 5. rész - Ahhoz képest, hogy eddig a gyors tempója miatt milyen kis suta sorozat volt, ez most valami baromi jó lett. Már-már majdnem Katedrális színvonal. Végre volt idő, hogy a színészek kibontakozzanak a csata-jelenet pedig nagyon rendben volt.

Azt hiszem MissKarrde gondolkodott abban, hogy belekezdjen. Hát ezek után már nyugodtan ajánlom :)

Köszi, észben tartom, és le fogom tölteni a hetekben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a mai Dexter is, és nicsak ismerős színésznő a képben :D

 

Legalább is annak, aki nézte a Chuckot :) Gondoltam, hogy LaGuerta nagyon rá fog bukni erre a vérlemezes cuccra, annak idején meg volt győződve Doakes ártatlanságáról (persze joggal). Hogy mi lesz ebből? Louis ügyből kicsit többet kinéztem volna, ez így elég kisstílű. Debnek pedig lehetne annyi esze, hogy tudja, a függők útja baromi hosszú és rögös, már ha képesek egyáltalán valahogy kimászni a gödörből.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a mai Dexter is, és nicsak ismerős színésznő a képben :D

HÁt igen már ebből a 2 részből látszik, hogy ez az évad iszonyú erős már most is, de hogy még mi lesz itt! :D WOW

 

Több fronton szorul a hurok Dexire. A maffia, a gyűjtő, Laguerta, Deb...pfff...csúnya dolgok lesznek még itt. Szegény gyűjtő srác nem tudja még kivel packázik, de nem is értem miért nem fúj visszavonulót. Isaak meg egy állat, már most látszik. Stevenson remekül hozza a karektert.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várós nagyon. Rick a második évad végén eléggé diktátorszerűen kezdett viselkedni. Szeretném ha visszaállna a normális emberré.

 

 

Szerintem pont akkor lett jó karakter, addig elég unalmas volt. Hiba volt kinyírni Dale-t, a talán az utolsó magyart a földön, őt bírtam :D

 

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várós nagyon. Rick a második évad végén eléggé diktátorszerűen kezdett viselkedni. Szeretném ha visszaállna a normális emberré.

AZért kellett így viselkednie, mert a többiek voltak h-lyék...

Nute: Tedd spoiler mögé!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hannibal sorozat

 

Na erre leszek kíváncsi, én látok benne potenciált, hogy jó sorozat lehet, csak Hannibál karakterét ne csesszék el, bár Hopkinsnál jobb amúgy sem lesz.

 

 

Mads Mikkelsen mint Hannibál? Ez több, mint ígéretes. Bár a lénnyeg úgyis a forgatókönyvön van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boardwalk Empire 2. évad

 

 

Kicsit lassabban pörgettem le, mint az első évadot, de ez a meló miatt volt így. Továbbra is nagyon kiegyensúlyozott, élvezetes sorozat, remek szereplőkkel. Egy szereplőre sem tudnám mondani hogy unalmas lenne (bár Mrs. Schroeder szenvedése néha fárasztó). Ebben a szezonban már sokkal fajsúlyosabb szerepet kapnak a jövő feltörekvő gengszterei, így Al Capone és Lucky Luciano nem beszélve Lansky-ról. Ők hárman voltak anno a legnagyobb bűnözői a 30-as évek Amerikájának.

 

Meglepődtem Jimmy halálán, hiszen biztos vagyok benne, hogy az egyik legnépszerűbb karakterről volt szó, így egyelőre fogalmam sincs, hogy a 3. évadban milyen irányt vet a sorozat. Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz most Richarddal, aki elveszítette a legjobb barátját, előtte meg Angelát, akivel szintén jóban volt. Nyilván megismerhetünk új szereplőket is, akik esetleg pótolhatják Jimmy halálát.

 

 

Szóval nagyon jó kis sorozat ez, a harmadik évadból már lement 4 rész, így azt hiszem még ma nekiállok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AZért kellett így viselkednie, mert a többiek voltak h-lyék...

Nute: Tedd spoiler mögé!

 

 

 

Szerintem nem. Rick kinevezte magát önkéntes górénak és az agyára ment. Először is őmiattuk kellet az öregnek és lányainak elhagynia a biztonságos otthont. Meg mi az hogy aki nem azt csinálja amit mondd az menjen a francba? Másnak is lehetnek jó ötletei. Mondjuk már nekem az sem volt szimpi hogy képes lett volna megölni a pajtában a kölyköt, és csak a fia akadályozta meg. Attól mert katasztrófa van a világon illene emberek maradnunk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 5x03, új értelmet nyert a kézfogás. :lol: Na és Gates... Hát ez halálos volt rész volt. :)

 

Gates a babamániájával tényleg hátborzongató volt, ahogy Ryan mondta. Hogy megenyhült, aztán amikor Castle lezúzta az első babát, azt hittem szörnyet hal, de előtte még Castle-t is szecskává aprítja. Végre tudták használnia figuráját, nem csak annyi volt, hogy megdicséri Beckettet és csúnyán néz Castle-re.

Kate és Rick kapcsolata is szépen árnyalódik, bár kicsit furcsák voltak ezzel a kézfogósdival. Szép, hogy igyekeznek az írók valami eredetit belevinni, de ha túl sokáig megy ez a "csináljunkúgyminthanemjárnánk" dolog, olyan lesz, mintha semmi sem változott volna. Mázli, hogy úgy tűnik, az írók is tudják, ez nem járható út. Most már tudja Martha (zseniális momentum volt!) és Alexis is (remélem azzal, hogy elköltözött, nem szerepel kevesebbet, mellesleg, ezzel tökéletes lehetőséget adtak a 3YK gyilkos visszatéréséhez - csak egy tipp). Szerintem a következő részben jön Ryan, Espo és Laney is. Úgyis nagyon az az érzésem, hogy a két Cövek Közeg tud róluk. Most is olyan alamuszi mód settenkedtek mögöttük, míg azok a magánéletükről diskuráltak.

Ami még nagyon bejött, hogy elsőre úgy tűnt, Alexis hisztijére ráhúznak valami sablonos, de legalább tök karakteridegen indokot. Hál' isten, nem ez volt a dolog mögött. Azért remélem, hogy lassan, de biztosan Kate-t elkezdik bevezetni a Caslte családba. Dumcsik Martha-val, anyai, vagy inkább barátnői tanácsok Alexisnek. Már láttuk, hogy Kate beleillik ebbe a képbe (például miután felrobbantották a lakását és egy időre Castle-nél lakott), dolgozhatnának rajta.

Akárhogy is, így tovább!

 

 

Ja, Ody, lehet már tudod, de van már felirat az 5x02-höz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 5x03, új értelmet nyert a kézfogás. :lol: Na és Gates... Hát ez halálos volt rész volt. :)

Remélem, ehhez a részhez hamarabb elkészül a felirat. Tavaly volt valaki, aki hamar megcsinálta, úgy tűnik, most nem foglalkozik ezzel a fordítással.

Aranyos rész volt a 2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Blue Bloods season 2:

Ez az évad is hozta azt a színvonalat amit az első. A három generáción átívelő rendőrcsalád még most is nagyon szerethető, és még mindig érti a dolgát. Idén sem kell egy percet sem izgulni értük, de ez a sori nem is arról szól. A karakterekről, a családi szeretetről, és a remek bűnügyi sztorikról, amik rendőrségi és ügyészi, jogi szálon is futnak. Tetszett az átívelő beépülős szál, kíváncsi vagyok az epizódikus részek mellé mit fognak a köv évadra kitalálni. 7/10.

blue%20bloods%20s2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagy volt a dexi! :D

 

 

Annyian pályáznak Dexi asztalára, mint még soha. :D Még sose volt ekkora túljelentkezés. Meglátjuk mit hoznak ki belőle, de egyelőre túl sok szálon futó történetnek tűnik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anger management S1:

Nagyon jó kis szitkom. Valszeg az egészet Charlie Sheenre írták, mert gyakorlatilag az egész róla szól, és csomó kitekintő poén van a sorozatban az életére, a volt sorozatára, családjára. Kb onnan akarta folytatni ahol a Két pasit abbahagyta,mert elég sok, ...elég sok hasonlóság van a két sorozat között, de talán itt még több poén van. Szokásos poénok de működnek. A Ki nevel a végénre annyira nem hasonlít, nem igazán vettek át semmit. Én kíváncsian várom hogy tudják e ezt a szintet tartani az írók, mert akkor mindenképpen maradok. 7/10 Csak 10 rész az első évad, szóval aki bírja CS-t az mindenképpen nézzen bele.

anger-management-poster_393x534.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól olvastam holnap ki fog jönni egy animated storyboard a Doctor Who-hoz ami (7x5utáni spoiler)

 

azt mutatja majd be, hogy mi történt Amyékkal és Briannal az angyalos incidens után. Alapban le akarták forgatni, de aztán ez kimaradt, ezért csinálják meg így. várós.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól olvastam holnap ki fog jönni egy animated storyboard a Doctor Who-hoz ami (7x5utáni spoiler)

 

azt mutatja majd be, hogy mi történt Amyékkal és Briannal az angyalos incidens után. Alapban le akarták forgatni, de aztán ez kimaradt, ezért csinálják meg így. várós.

 

Ez tényleg érdekes lesz, de érdemes tudni hozzá, hogy össz-vissz egy jelenet lesz. Túl nagy dologra nem érdemes szerintem számitani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.