Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát, ott a Lost, az Sci-Fi, vagyis szerintem, hiszen voltak benne igen vad dolgok, amik a valóságban kizártak, szóval a fantasztikus rész igaz.

Én összesség arányában tartom a két dolgot, mert a Dexteren, a Monty Pythonon, a IT Crowed-en, az Igazságosztón kívül mást nem nagyon néztem, vagy nézek, meg ugye még most ott a Híd. Animéből láttam még jó párat, de az megint más kérdés, plusz ugye a Beavis and Butthead!

Sci-fi-ben meg ott volt a Heroes, Sliders, az X-akták, BSG, Firefly, a Csillagkapunak is nekiálltam, de az nem tetszett. Meg amit kiskoromban néztem és nem tudom a nevét, egy lila, vagy kék nő volt benne, meg egy baromi nagy szakállú izé... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kedves barátom pár éve nem hagyott békén a BSG-vel, így a noszogatása miatt, és mert sci-fi sorozatról volt szó, belekezdtem, de sajnos a BSG-ben semmi sem volt, ami akár egy picit is megragadott volna... sajnáltam is, de megerőszakolni nem tudtam magamat, így feladtam. A Firefly-t ellenben imádtam. Én is a FOX egyik leghülyébb húzásának (pedig van nekik pár) tartom azt, ahogy bántak azzal a sorozattal.

 

A LOST-ot én személy szerint drámának tartom elsősorban, amiben vannak sci-fi elemek.

 

Ami pedig a Csillagkapukat illeti, BEST OF kategória! Kivéve a StarGate Universe spin-offot... az már nem igazán jött be :(

 

Aztán a Doctor Who... jelenlegi nonplusultra ! Nem is kell többet mondanom róla... megteszik a többiek + én pár hónapja már elzengtem a DW-ről hatalmas ódáimat! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár új jelenettel sikerült kibővíteniük a Fringe előzetest. Haladunk. :clap:

Köszi, már csak pár hét, és indul. Aztán pedig sajnálni fogom, hogy véget ér, nagyon jó sorozat :(

 

BSG-t én is nagyon szerettem, egészen a végéig, pedig akkor már többen fanyalogtak, hogy nem az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Heroes-ra is sokan mondták, hogy a vége gyenge lett, de szerintem az utolsó évad messze verte a többit. A BSG-ben nekem tökéletesen megfelelt, az a csattanó, hogy sosem tanulunk semmiből és mindig ugyanabba a hibába esünk újra és újra... Egyedül Starbuck karakterének története volt a végére nagyon zavaros és okozott csalódást. William Adama drámája pedig szerintem tökéletesen lezárult, hiszen vezetőként mindig egyedül hozott döntéseket és a hajóját szerette a legjobban, a sorozat végére ez megváltozott, de csak nagyon rövid időre, így őt érte a legnagyobb veszteség két szálon is. Szóval én úgy vagyok vele, hogy ennél drámaibb Sci-Fit nem hiszem, hogy készíthetnek, ezért nem is próbálkozom! :)

Jah és ott volt még a Caprica, a BSG-t simán újra nézném bármikor, az előzmény szerintem nem lett olyan ütős, egyedül azok a részek tetszettek, mikor a virtuális világban jöttek az erőszakos, erotikus, itt mindent szabad jelenetek, alatta meg végig durva Techno szólt...szép új világ! :yeah:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Heroes-ra is sokan mondták, hogy a vége gyenge lett, de szerintem az utolsó évad messze verte a többit.

Lehet ha azt mondod h az utolsó a legjobb akkor meg kéne néznem, mert az utolsó előtt évad felénél abbahagytam, mert ott már nagyon ment az össze visszaság, és elég gáz részek voltak, de nemrég úgy eszembe jutott, hogy mennyire tetszett az első évad, és hogy adnom kéne még egy esélyt a sorozat végének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenképpen, itt már nem arról szól, hogy valaki meghal, meg vége lesz a világnak, aztán ugrálnak 2-3-at az időben és mindenki megmenekül, meg teljesen lényegtelen mindenfajta fenyegetés, úgyis megoldják. Az egyik főbb helyszín és az új mutánsok baromi jól sikerültek és évadzáró, utolsó 4 rész...hú.....Jah és szerintem a vágóhidas epizód az évad eddig legjobban sikerült jelenete, ha bejött a Fűrész feeling, akkor ezt a rész is tetszeni fog! :)

Matt Parkmant ( durva volt, mikor a Lost 2. részében már meghalt :) )nem igazán kedveltem, de a végére végre a heréi elkezdenek férfi hormonokat termelni és tesz 1-2 baromi meglepő dolgot. Plusz Mohinder Suresh is alig kap szerepet, aminek örültem, mert Angela Petrelli mellett őt rüheltem a legjobban

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég értem haza, ha már eddig fent voltam, még maradhatok egy kicsit, mindjárt lent van nem HD-ben, azt meg tudom sasolni. Remélem, lesz türelmem az angol felirathoz, most először nézem élesben angollal, szóval hajrá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Doctor Who! Doctor Who. Dok! Tor! WHO!" :rock:

 

Sajnáltam a kis csajszit, de enyhén szólva jól meglepődtem, hogy egy Dalek. A rész vége pedig, ejha. Szegény Dalekoknak újra meg kell tanulnia, hogy féljenek a jó Doktortól. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 7x1

Jesszusom mekkora rész volt már ez! :D - Eggs... :D

 

Hát igen, nem hiába vártuk már ezt a részt. Jajj de jó kis nyitány volt. Az új dalek "faj" nem volt semmi. Egész sok új lehetőséget ad majd. :) A Dalek parlament az eszméletlenü sok fajta dalekkal, remek, és hát a gyogyó bolygó. :D Nem kevés csavart tudtak belevenni. Nagyon tetszettek a zombi dalekok, és végre jó volt belelátni abba, hogy mit is gondolnak, hogyan látnak, talán éreznek is. Egyetlen jelenet volt ami nem tetszett, amikor a doki kint ragadt és könyörgött szinte hogy mentsék meg. A lány kicsit sok volt nekem néhány résznél, de nagyon megható volt amikor rájött, hogy ő is dalek. és ha már megható rész, úgy látszik a doki mégis ért a szerelmi ügyekhez, mert egy bowtie igazítással helyrehozta Amyék házasságát. :D És valóban a vége, hogy kitörlődött a dalekok emlékezetéből, hát ebből nem is tudom hogy mi lesz. :D Erős évadnyitás, remélem tartja majd a szintet. :) Amúgy annyira jók ezek régi részekre való utalások. Pl pont most nézem az Exxilonos részt a 3. dokival, és épp nagyon küzd a dalekok ellen. :)

 

Ja és még valami. Most már tudjuk honnan ismeri a Doki Oswint. :) KÍváncsi leszek az "első" találkozásukra^^

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 7x01 - Állat jó volt! Impossible Astronaut után a második legjobb évadkezdés nálam. Bővebben:

 

 

Egyedül ami kicsit meglepett negativ értelemben, hogy az elmegyógyintézetben nem igen láttuk mennyire elborultak ezek a dalekok -bár ez ugye a történetből következett, hisz eredetileg ez egy fullos intézmény volt csak egy év alatt leszivta a dalek-csaj. Amin viszont az újranézések se segítenek valszeg az a zene: elég semmilyen volt, pedig a sorozattól nem ezt szoktam meg.

 

Nade, ami nagyon bejött: a dalekok megkapták végre a méltó tálalásukat. A Victory of the Dalek-nál mikor megszöktek, sejthető volt hogy egy új birodalmat fognak kiépiteni és amit létrehoztak az egy óriási wow! Az hogy átalakitott szolgáik vannak, parlamentjük és végre nem lehet csak úgy felrobbantani/megsemmisíteni mindannyiukat cakk um pakk - így kell ezt! Egyébként az hogy olyan emberi szolgáik vannak, akik jónak hiszik magukat, de egy pillanat alatt gonosz üzemmódba váltanak: ez nem a semmiből jött. Ilyenek voltak már a klasszik részekben is (apropó az elején a Skaro felbukkanása, óriási!).

 

És bár az Asylum-ban nem sok tombolást látni, a hangulata nagyon baba. Két kedvenc jelenet: Amy látomása és amikor a szétaszalódott hullákról kiderül hogy ők is "őrök". A csattanónál pedig leesett az állam. A szinészek, szövegek, poénok pedig továbbra csúcson pörögnek. Nagyon ígéretes kezdés. Jöhetnek a dinók! :rock:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó nem azért írtam be, hogy letölthető, hogy azt mindenki megnézze ám előttem. :D

Figy, azzal kezdtem, miután hazaértem, hogy megnézzem, fent van-e a rész, és utána jöttem a fórumra :P

7/1

 

Remek rész volt.

Az elején teljesen ledöbbentem, amikor megláttam a csajszit, mert ugye képről "ismerem", ezek után nagyon várom, hogyan találkozunk majd vele ismét. És a nevét is olvastam már korábban.

A többit leírtátok, annyit azért hozzátennék, hogy a zene számomra is a feledhető kategóriába esik, remélem, ennél azért többet kapunk a további részekben. Ja, és bennem már felmerült, hogy Amyéknek miért ne születhetne még gyerekük attól függetlenül, hogy Melodyt elvesztették. Erre tessék, előjött a téma, így lenne ötösöm a lottón.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nemrég jöttem haza Jinx-től, együtt néztük az új DW-t és váó!

 

Nagyon tetszett! Skaro, a régi csaták felemlítése, a Dalek parlament, az elmegyogyó remekek voltak. Oswin nagyon jó kis karakterre sikerült, de (kudar írására reagálva)

ez nem a Doktor új companionja volt, mert őt Clare-nek hívják, valószínűleg Oswin az ő leszármazottja/őse lehetett.

 

Az egyetlen dolog amit hülyeségnek tartottam, az a Rory-Amy szétválás. Valahogy nagyon erőltetettnek és kidolgozatlannak éreztem ezt a dolgot (pláne az oka miatt), de mindegy ezt még hajlandó vagyok elnézni a sorozatnak :D .

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sok ajánlás után, de azok ellenére találtam egy sorozatot amit elkezdtem nézni. Mivel mostanában angol mánia uralkodott el e téren, én is egy ilyen gyártású szériát kezdtem el nézni. Viszont ez vadi új, címe Good Cop. Az első része elég érdekes volt ahhoz, hogy folytassam. Érdemes vetni rá egy pillantást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 7x01

 

Már nagyjából mindent elmondtatok, szóval én csak annyit teszek hozzá, hogy gyönyörű rész volt.

A zene valóban csalódás, illetve komoly újrahasznosítás, egyetlen kivétellel: ez Oswin témája, egy nagyon szép, zongorán játszott dallam.

 

SPOLIER 7. évad második fele

 

Gyanús, hogy fogjuk mi még ezt a témát hallani...

 

 

SZERK.: Egy további felvetés a 7. évad történetívéhez (természetesen spoileres annak, aki nem látta a 6. évad végét)

 

Az az érzésem,hogy sok részlet van ebben az epizódban, ami előrevetíti a jövőt. Például az epizód végén elhangzik a Kérdés. Amiről tudjuk, hogy "hidden in plain sight". Márpedig aligha létezik "plain"-ebb "sight" az univerzumban a dalekok szeménél. Szóval a Csendre alighanem rossz idők jönnek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dei Te nem írtál semmit, hogy tetszett a rész?

Amúgy a zene tényleg nem volt nagy durr, de a rész elején nagyon bejött, aztán valahogy eltűnt.

Jó hogy nem vártam feliratra, mert nem kapkodják el...

 

Ja és itt egy trailer a köv epizódhoz:

http://www.youtube.com/watch?v=l_-eudrUMtM

 

Szerk: javítottam a linket (máskor figyeljünk, hogy úgy szurjuk be, hogy ne csak egy sárga csík jelenjen meg. Már Ody is szólt ezért :)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.