Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Komolyan, srácok, már unom, hogy itt csak a Doctorról van szó, és én nem olvashatom a spoilereket még. :P:D

De már csak napok kérdése, és mi is kezdünk itthon az 5. évaddal. :)

 

SimonZ, amit lentebb írtál a sorozatról spoiler nélkül, az valami hihetetlenül frappáns. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Christmas Carol szerintem is a legjobban sikerült karácsonyi epizód, és összességében is nagyon az élen van. Tele van jó ötlettel és szöveggel ("Végül túl nagyot hazudtam"), a jövő megmutatása pedig egyszerűen zseniális. A képek gyönyörűek, és a karácsonyi hangulat is hibátlan.

 

A 6x1-2 is nagyon jó, az első húsz perc után elképzelésem sem volt, mi lesz ebből a sorozatból, hogy fognak ebből kijönni.

 

Donát: Ha így haladsz, hamarosan elérkezel egy nagy kedvencemhez, a 6x04-hez.

 

A Pond Life aranyos, jól hozza a hangulatot, és volt benne egy-két meglepő pillanat, például Mata Hari és a háttéréneklés. :)

 

Pildi: Köszönöm. :) És hajrá, az Eleventh Hour nagyon jó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb esetben vasárnap este. Én nagyon remélem. :) Bár én már az angolra is rávetem magam lehet. :)

Megnéztem a hosszúpuskán, általában nem egynapos a várakozás, bár ennél a sorozatnál ezt nem is csodálom. Gyenge angol tudásom ellenére én is angollal nézem majd (Chucknál is bejött, és a DW Confidentiallal is megbirkózom nagyjából, kár, hogy ehhez az évadhoz az nem lesz) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki szeretne egy kicsit közelebbi sorozatot is nézni, baromi jó színészekkel, annak ajánlom ezt:

A híd

Kim Bodnia egy Isten, én eddig nem láttam tőle rosszat, akit kicsit is érdekel a minőségi európai színjátszás, az keressen rá, a Pusher 1.-ben amit alakit....Kötelező darab!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hawaii 50 S2

Sokkal jobb volt ez az évad, mint az előző. Az elején nem érettem, minek kellett egy plusz csajt behozni és ez később sem derült ki, de azért látványnak jó volt. Terry O Quinn egész évados vendégszereplése, nagyon állat volt, és marhára bejött. Jó volt újra látni a szigeten. A fő szál végre izgi volt, WoFet jó kis ellenségnek bizonyult. Bár az évadzáró nem volt olyan durva, mint az előző évad végén, de elég sok új szálat indít el, úgyhogy remélhetőleg a 3. évad még jobb lesz. Maradt a könnyed, poénos sorozat amit megszoktunk tőle. 6,5/10

Go-To-The-Hawaii-Five-0-TVE-Homepage.jpg

 

An idiot abroad - Egy idióta külföldön - S1

Hát ez valami zseniális és mindenkinek ajánlom. Egy dokumentum film szerűség. Aki ismeri Ricky Gervaist, esetleg a munkásságát, meg a rajzfilmjét az ismeri Carl Pilkingtont is, aki ennek a műsornak a főszereplője. Egy otthonülő, zsőrtölődő, igazi angol akit elküldik a világ 7 csodájához, és még sok más helyre, hogy nézzen körül és élje át, hogy mit van ott. Rengeteg olyan dologra mutat rá, amire a többi dokufilm nem. Vagyis nem minden olyan szép és jó, mint ahogy mutatják. Carl természete sem egyszerű, sem a gondolkodásmódja, de ez teszi őt szerethetővé. Persze Ricky, aki a show producere nem teszi neki egyszerűvé az utazást és mindenféle helyi szokásokat is ki kell próbálni, meg ismerni fura embereket, és ótvar szállásokon aludni.

Az utolsó részben pedig összegzik, hogy mit is látott. Érdemes megnézni mert csak 8 rész, és nagyon szórakoztató. A 2. évadban Carlnak olyan dolgokat kell megtenni a világ különböző pontjain, amiket mások írtak össze a bakancs listájukra. :D 8/10

An-Idiot-Abroad.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.