Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Még annyi, hogy mindegyik évadban a 9. rész a legjobb (leszámítva talán a mostani 6. évadot, ahol szerintem az évadzáró jobb volt). A 2X9-ig én biztos elnézném, mert ilyen rész nem sok sorozatban van (konkrétan semelyik másikban), és nem az az utolsó ilyen rész :)

Na itt tartunk: 2x09!

Azt kell mondjam végre él a sorozat! Ütős volt. Holnap évadzáró, és belekezdünk a 3. ba is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt tartunk: 2x09!

Azt kell mondjam végre él a sorozat! Ütős volt. Holnap évadzáró, és belekezdünk a 3. ba is!

A 6. évad előtt belevágtam egy újranézésbe, ma (azaz már tegnap) én is pont a 3. évadot kezdtem. A java még csak most jön. ;)

 

Közben kijött egy újabb előzetes az új Prison Break sorozathoz:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QLRoIh4bZ30

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a Daredevil második évadjával. Nem mondom, hogy jobb volt, mint az első, kb. azonos szinten vannak. Legjobb jelenet a 3.rész végi lépcsőházas bunyó volt, ami talán jobb is volt, mint az első évadbeli folyosós verekedés. Kiváncsian várom a 3.évadot, és természetesen a Megtorló sorozatot is!

 

A Jessica Jones is van legalább ilyen jó sorozat, mint a Daredevil?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jessica Jones is van legalább ilyen jó sorozat, mint a Daredevil?

 

Engem egyes karakterek kifejezetten idegesítettek, de hogy a Defenders-hez meglegyen a teljes kép végignéztem.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom, ebbe már tényleg beleszövik a Kalibán háborúját.

http://www.youtube.com/watch?v=3gj8tRaFIfs

 

Legalábbis a felszíni jelenetek egy része hasonlít a Kalibán kezdésére és a Genymedes felszínére.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom, ebbe már tényleg beleszövik a Kalibán háborúját.

Igen, én is így látom.

 

De inkább a lány miatt, aki Bobbie-t alakítja. Gondolom, nem írnak neki más belépőt a tévére.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Expanse: Én rá sem jöttem elsőre, hogy az

 

Bobbie. :) Viszont bekövetkezett az, amitől "tartottam" (igazából abszolút kizárt volt, hogy megvalósuljon az, amit elképzeltem): a páncélzat csak egy szkafander lett, és nem egy ormótlan páncélzat, amit a könyvek alapján én így képzeltem el:

https://www.youtube.com/watch?v=XZd9n373vf4

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Expanse: Én rá sem jöttem elsőre, hogy az

 

Bobbie. :) Viszont bekövetkezett az, amitől "tartottam" (igazából abszolút kizárt volt, hogy megvalósuljon az, amit elképzeltem): a páncélzat csak egy szkafander lett, és nem egy ormótlan páncélzat, amit a könyvek alapján én így képzeltem el:

https://www.youtube.com/watch?v=XZd9n373vf4

 

 

 

Sajnos a páncélzat ebben a formában csalódás a könyvhöz képest.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanazt a nosztalgia-hullámot üli meg, mint JJ Abrams Super 8 című filmje. Ha azt láttad akkor nagyjából már tudod is milyen a hangulata. Régi filmek közül talán a Kincsvadászok (Goonies) hasonlít rá leginkább, de vesz át elemeket az E.T.-ből sőt néhány '80-as évekbeli horrorból is. Nem arról van szó, hogy koppintás lenne a sorozat, csak ezeknek a hangulata érződik rajta.

 

Egyébként egy 1983-ban játszódó sci-fi kalandtörténet. A főszereplők nagyrészt gyerekek, de a sorozat, ahogy Fulcrum is írta koránt sem gyerekes. Néha a sorozat kifejezetten komoly sőt ijesztő is tud lenni. Lábjegyzetnek annyi, hogy a főszereplők sok más mellett a Star Warsért is rajonganak úgyhogy van jó pár SW utalás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen jellegű sorozatról van szó?

 

Van egy kutatólaborból megszökött rejtélyes “valami”, az utána eredő sötét ügynökök, egy eltűnt gyerek, a kétségbeesett anyja, a seriff, a fiú barátai, akik a maguk módján is elkezdik keresni őt.

Ezt a sok hozzávalót egy 80-as évek gyerekszereplős kalandfilmjeire hasonlító sorozatban keverik össze. Ez egyben azt is jelenti, hogy nem színes-szagos vidámság, hanem komoly a végeredmény, hiszen nem az említetteket másolják, inkább a szellemiségüket veszik át, elég nagy ügybe keverve a főszereplőket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a Daredevil második évadjával. Nem mondom, hogy jobb volt, mint az első, kb. azonos szinten vannak. Legjobb jelenet a 3.rész végi lépcsőházas bunyó volt, ami talán jobb is volt, mint az első évadbeli folyosós verekedés. Kiváncsian várom a 3.évadot, és természetesen a Megtorló sorozatot is!

 

A Jessica Jones is van legalább ilyen jó sorozat, mint a Daredevil?

Szerintem sem jobb a második évad az elsőnél. Egy szinten vannak. Viszont én az első évadban nagyon nem bírtam Vincent D'Onofrio-t, azaz a Wilson Fisket alakító színészt. Nem őt kellett volna választani erre a szerepre, engem egy pillanatig sem emlékeztetett a képregényekből és rajzfilmsorozatokból ismert Fiskre. A második évadban Élodié Yung viszont sokat dobott a sorozaton. Ő egy szuper választás volt Elektrának.

 

Csak kár, hogy olyan hamar fűbe harapott.

 

Nagyon jól játszott, sokkal hitelesebben hozta Elektra karakterét, mint anno Jennifer Garner. Na, róla szívesebben megnéznék egy spin-off sorozatot, mint a Megtorlóról. Csak egy néhány epizódból álló minisorozatot, ha már korábban is kapott egy önálló filmet a Daredevil filmben való szereplése után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No őt csak arról a szexuálisan vonzó hangjáról tudtam volna felismerni. Remélem ezúttal is olyan lesz de nemcsak a hangja hanem ő maga is. Legalábbis legyenek olyan pillanatai. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.