Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

csoli:

 

Glenn halálával épp hogy nem tojtak le semmit, mert, bár már eljátszották a halála lehetőségét, ott, ahol te is mondtad, a képregényekben biza egyedül ő ismerkedik meg közelről Lucille-el. Gondolom, hogy a spoilerek miatt kerülted is ezt a témát, csak mondom, hogy ez végig benne volt a pakliban, nem szemrehányás gyanánt. Viszont azzal, hogy előbb Abraham kapott, velem lazán elhitették egy-két édes percre, hogy Glenn nem kap belőle, aztán meg bumm! Na azzal rendesen megleptek. Nem mintha Abrahamet nem csíptem volna különösebben, hisz nekem a kedvencem volt. :(

 

Oké világos, valóban nem követem a képregény vonalat és a spoilereket is kerülöm, én ezt a sorozatot csak nézem had jöjjön, aminek kell.

De valamiért arra gondolok, hogy nem értetted meg teljesen, hogy mire is gondolok kis "film etikett szabályomra" nézve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértettem, csak mondom, hogy nem a showrunnereké a blama azért, ami teljesen jogosan egy sokak szerint kényes fordulópont a történetben. Már sokkal korábban lepaktáltak az ördöggel, nem is kevés embertől hallottam, hogy nekik ennyi volt a sorozat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértettem, csak mondom, hogy nem a showrunnereké a blama azért, ami teljesen jogosan egy sokak szerint kényes fordulópont a történetben. Már sokkal korábban lepaktáltak az ördöggel, nem is kevés embertől hallottam, hogy nekik ennyi volt a sorozat. :D

Oké! :peace:

Így kiakadtak? Én azért folytatom. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála égnek jön a második évad de csak jövőre. :(

Nálam is nagy kedvenc lett a Stranger Things. Érdekes lesz látni, hogy mit hoznak ki a folytatásból. Úgy rémlik, hogy egy időben még olyan koncepció is volt hogy egy teljesen másik sztoriba vágnak bele, de aztán végül a mostani szálak folytatása mellett döntöttek.

Örülök, hogy lesz folytatás, mert nekem is nagyon tetszett az első évad. :) A vége nagyon adja, hogy folytassák, mégpedig ezzel a szállal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy sokaknál mennyire kicsapta a biztosítékot a TWD 7x01... bár nekem az lett volna újdonság, ha az emberek nem találnak benne olyat, ami miatt le lehet húzni. Ez alapjában véve egy horror drámasorozat, ahol a brutalitás és lelki terror mindig is jelen volt, mint a kegyetlen valóság ábrázolásának eszköze. Sőt a képregényben fokozottabban jelen van az ilyen szintű naturalizmus, ezáltal "valósághűbbé" téve a világot azzal az illúzióval, nincs tabu. A sorozat még így is az eredeti mű egy alaposan cenzúrázott változata.

 

Engem mellesleg meglepett, ezúttal mennyire hűen követték a képregényt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a készítők egyáltalán nem voltak bátrak, a végére behúzták a kéziféket.

 

 

Az lett volna az igazán durva, ha Carl elveszti a bal karját.

 

 

Egyébként úgy érzem, a készítők meg akarták mutatni, hogy mennyire kemények, de ez kissé erőltetettre sikerült. Legalábbis számomra az első 20 perc után már inkább fárasztó volt, ahol a szereplők ugyanazt a köröket futották le teljesen feleslegesen.

 

 

Főleg Negan volt rendkívül idegesítő. Egy idő után már semmi újat nem mondott, csak annyi volt az értelme, hogy a készítők belénk akarták sulykolni, "Nézzétek, ez most egy igazán k*csög villain". Egyébként a karakterében én kissé csalódtam, az évadzárónál még hidegvérűnek tűnt, itt viszont most látszott, hogy kicsinyes bosszúálló (rendkívül zavarta, hogy Abraham láthatóan nem tört meg és utolsó mondata ott maradt tüskeként Neganban). Nem tudom ki látta annak idején a Boardwalk Empire-t, de leginkább Gyp Rosetti-hez tudnám őt hasonlítani.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont a napokban fogtam neki a harmadik évadnak és épp írni akartam, hogy aki csak tudja nézze. Emlékeim szerint a második évadban talán volt egy vagy két rész amitől nem esett le annyira az állam, de egyébként elképesztően jó az is. A harmadik évadnál most a negyedik résznél vagyok és egyelőre ez is szenzációs. Akik nem ismerik: ez egy antológia-sorozat. Minden egyes rész egy külön történet. Általában valami abszurd sci-fi sztori (űrhajók nélkül :P). Maguk az alapötletek rendszerint szenzációsak és a kivitelezés is első-osztályú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy lelkesen kezdtem bele a Black Mirrorba de a második rész ötödik perce után töröltem az egészet.

Miért? Szerintem zseniális.

Mondjuk ha Sci-fi alatt csihi-puhira számítottál, akkor megértem. Ez inkább elgondolkodtató társadalomkritika sci-fi köntösben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez az. Erre nem vagyok kíváncsi. Így is ömlik a sz*r egész nap, a szabadidőmben már nem vagyok ilyenekre kíváncsi. Kikapcsolódni akarok. Nem csihi-puhira vágyok sci-fi alatt hanem mondjuk olyan sorozatokra mint a Stranger Things. Az kikapcsol ez meg felzaklat a rossz értelemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nute:

Pont a napokban fogtam neki a harmadik évadnak és épp írni akartam, hogy aki csak tudja nézze. Emlékeim szerint a második évadban talán volt egy vagy két rész amitől nem esett le annyira az állam, de egyébként elképesztően jó az is. A harmadik évadnál most a negyedik résznél vagyok és egyelőre ez is szenzációs. Akik nem ismerik: ez egy antológia-sorozat. Minden egyes rész egy külön történet. Általában valami abszurd sci-fi sztori (űrhajók nélkül :P). Maguk az alapötletek rendszerint szenzációsak és a kivitelezés is első-osztályú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, valóban, még nem írtunk róla :) Jó epizód volt,

 

sejtettem, hogy Carol lesz terítéken a múltkori rész után. Azt hiszem, a végeredmény egy erős kompromisszum azok után, hogy Carol mindenképpen lépni akart.

 

 

Westworld: most vált igazán érdekessé.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer nézőknek írom mert tudom hogy itt sokan nézik, hogy az eredetileg tervezett 13. részes 2. évadot berendelték teljes évadnak azaz így 22.részes lesz.

Remek! Az utóbbi rész azért elég drámai volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer nézőknek írom mert tudom hogy itt sokan nézik, hogy az eredetileg tervezett 13. részes 2. évadot berendelték teljes évadnak azaz így 22.részes lesz.

Akkor hajrá! :rock:

 

 

Westworld: most vált igazán érdekessé.

Valamicskét rá is fér. A harmadik rész után jegelni kezdtem mert annyira nem tudott érdekelni. Emígy viszont asszem adok neki még egy esélyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer: most néztem meg az elmúlt két részt, és hát na, kezdenek felpörögni az események. A múltheti nagyon ütős volt, de az e heti sem hagyott alább. A múltkori kérdésem a doktornővel kapcsolatban immár tárgytalan. :)

 

Vajon mennyi idő alatt jön ki a katatóniából? :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer: most néztem meg az elmúlt két részt, és hát na, kezdenek felpörögni az események. A múltheti nagyon ütős volt, de az e heti sem hagyott alább. A múltkori kérdésem a doktornővel kapcsolatban immár tárgytalan. :)

 

Vajon mennyi idő alatt jön ki a katatóniából? :)

 

 

De azért Lucifer hogy összeomlott már a tesója megölése után? :o :o

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

De azért Lucifer hogy összeomlott már a tesója megölése után? :o :o

 

Nem csoda.

 

Bármit is hisz magáról most, ő nem rossz "ember", és tényleg most ölt először. Amúgy az nekem kifejezetten tetszik, hogy ez az első ölés jobban megrázza, mint sok más sorozatban az embereket a hasonló tett. Jó, mondjuk ő a saját öccsét ölte meg.

De azért Amenadiel is alaposan kibukott az apjukra. Kíváncsi vagyok, hogy apuka lelátogat-e majd a Földre.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.