Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ma elhunyt Miguel Ferrer, akit olyan sorozatokban láthattunk, mint az NCIS: Los Angeles, a Crossing Jordan vagy a Twin Peaks. Bár filmekben is feltűnt (Mélytengeri szörnyeteg, Nagy durranás 2, Robocop, Iron Man 3), de valószínűleg inkább a TV-ből ismerhettük. 61 éves volt. Én nagyon csíptem, nagyon jó karakterszínész volt. És George Clooney unokatestvére.

1reE7OTc.jpeg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eheti Lucifer is klassz lett. :cool:

 

 

Jól lebukott az Atyarúristen. Várható is volt hogy Luci egyhamar megtudja az igazat Detektív származásáról. Apropó Detektív: Nagyon úgy tűnik hogy ő is elkapta a vírust.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet a gyenge sztorik mellett az is oka az eső nézettségnek, hogy egy ilyen idős Doktor nem olyan népszerű a nézők körében, nem?

Nem a kora volt a gond szerintem, hanem hogy nagyon jó volt az előző Doki, utána bárkinek iszonyú nehéz dolga lett volna, Capaldinak is az volt. Plusz Clara karaktere még annyira sem volt az igazi Amy után, és hát a történetek sem voltak olyan emlékezetesek. Vagyis ahogy így most összeszedtem, ebből még pont Capaldival volt a legkevesebb gond.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a kora volt a gond szerintem, hanem hogy nagyon jó volt az előző Doki, utána bárkinek iszonyú nehéz dolga lett volna, Capaldinak is az volt. Plusz Clara karaktere még annyira sem volt az igazi Amy után, és hát a történetek sem voltak olyan emlékezetesek. Vagyis ahogy így most összeszedtem, ebből még pont Capaldival volt a legkevesebb gond.

Bár csípem Capaldit, nekem csak az előző évad utolsó két részében volt a Doktor, addig csak egy fickó volt, aki a Doktornak adja ki magát. Erre nyilván rájátszott Matt Smith is, ugyanakkor végig az az érzésem, hogy a 12-essel az írók sem találták meg az irányt. Az elején kicsit életunt, bunkó, erőszakos volt, aztán meg felpörgött rocker-bűvésszé vált, és csak az utolsó két részben bújt elő belőle a Doktor. Capaldi mindent beleadott, hogy hozza a figurát, de ha nincs egy jól megírt figura, még ő sem tud csodát tenni.

Moffatnak Smith-szel együtt távoznia kellett volna. A karácsonyi különkiadás láttán szerintem az új évad az újraindítás legrosszabb évada lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer 13

 

 

Isteni rész volt! A pokol zseniális! A pokol tüze meg egy francokat. :D Az örökkévalóságig átélni ugyanazt a fájdalmas pillanatot amiért a pokolba kerültél. Még belegondolni is őrjítő és ezt nagyon jól visszaadták. :o Nagyon pszicho volt. :para:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sátán megunja a poklot és lelép a földre. Vele tart egy démon is. Szerintem ennyi elég is előzetesen róla. :D

 

 

Az Ördög megunja a Poklot és felnéz a Földre, ott találkozik egy nyomozó csajjal akinek segít ügyeket megoldani ördögi erejével,

Köszi! Érdekesen hangzik. Műfaj akkor fantasy-krimi? Humor?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer nyitány: :lol:

Magvagytok! Hát gyerekek, már az első rész két sw poént tartalmaz?!

Amúgy tetszett, olyannyira, hogy este kap egy esélyt a nejemnél is, vagy inkább a nejem kap egy esélyt, hogy bealszik-e.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.